Rexona

Ár:   690 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: zsizsu, az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2015. szeptember 2.

Kategória:   Dezodorok

0% alkohol, 48 órás védelem.

zsoxcore

2019. augusztus 1.

Nagyon kellemes, virágos, friss, nyárias illatú dezodor. Tökéletesen tette a dolgát, nem volt semmilyen kellemetlen szagom tőle és foltok sem jelentek meg rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Luna1024

2018. október 4.

Rá vagyok cuppanva mindenre, ami "trópusi" illatú, ezért jött velem haza. :D Amúgy tényleg könnyű összekeverni a Sexy Bouquet-val, nézzétek meg alaposan, melyiket veszitek le, mert illatra nem ugyanolyan a kettő, és szerintem a hatásuk is különbözik, minimálisan. Felfújás után nagyon enyhén porzik ez is, és fehér réteget hagy a bőrön (mint minden Rexona), de nem kell megijedni, mert pár perc alatt beszívódik, eltűnik a fehér réteg, és nem fogja meg a ruhákat. Az illata elsőre csalódás volt, mert az első pár percben kifejezetten férfias (nem rossz, csak magamon fura), de aztán később átfordul valamibe, amit jóindulattal tudok "trópusinak" nevezni. :D Picit gátolja az izzadást, és a dezodoráló hatása se rossz, de szerintem valamivel gyengébb, mint más Rexona dezodoroknak. Összességében egyszer jó volt kipróbálni, nincs nagy gond vele, de azt hiszem, inkább más Rexonák között nézelődök, ezt nem veszem meg még egyszer, annyira azért nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Anita97

2018. június 10.

Véletlenül vettem ezt a fajtát, de mint a wc spray olyan illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Véletlenül vettem ezt a fajtát, de mint a wc spray olyan illata van

eperturmix

2017. október 4.

Általában mindig a sexy bouquet-t viszem haza,elnéztem és őt kaptam le,de nem bánom.A nevet nem értem,semmi tropical nincs benne,de ebbe nem kukacoskodok,hatásával így is megvagyok elégedve,és az illata is jó.Így,hogy nincs már annyira meleg elég jól bírja,nem izzadok tőle,legalábbis nem lesz vizes a pólóm hónaljnál,amit szerintem senki se szeret,na meg átveszi a ruha is a szagot..
Mivel a sexy a nagy kedvenc,ha annak 5,akkor ennek:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Mivel a sexy a nagy kedvenc,ha annak 5,akkor ennek:

Pupika2

2017. május 21.

Év elején vásároltam be belőle, a tusfürdő párjával volt együtt 500 Ft karácsony után, vettem is gyorsan 10 csomagot. Nagyon tetszik, jó az illata és tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 21.

marryjane

2017. május 8.

Nagyon szeretem. Nerm hagy nyomot a ruhán, nem kell újra fújni és az illata is nagyon jó. Műkörmösöknek nehéz lehet a használata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Ella

2017. március 9.

Nyáron használtam. Imádom az illatát, de a 35 fokot nem bírja, utánfújás szükséges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

flobianti

2017. február 10.

Nyárra szeretem. Nem ez a kedvencem a Rexona dezodorok közül, de nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 10.

szanii

2016. október 1.

A sexy bouquet társát elhasználtam, és beújítottam a Tropical-ra, alapvetően az összes Rexona dezodort szeretem, mindig hűségesen visszatérek hozzá egy-két másik márka kipróbálása után.
Ár-érték arányban jó, az izzadásgátló hatása kiváló, csak ajánlani tudom, finom, friss, fiatalos ám-de nőies illat! Nem unalmas, nem émelyítő! Csak ajánlani tudom. (DM kb. 650 Ft)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 1.

Angyalkaja

2016. szeptember 22.

Az összes rexonát imádom, de ennek a legjobb az illata, a hatás pedig az összesnél csúcs!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.