Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. szeptember 29.

Kategória:   Dezodorok

Kremcica

2016. október 26.

Nekem bevált többször is újravettem, az illata kifejezetten kellemes. Nem a full legjobb deo amit használtam de nem is rossz!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
blankasara

2016. július 6.

Néhány hete ráálltam az újbóli tökéletes dezodor megtalálására, mert a jól megszokott és bevált dezodoromhoz sajnos túlságosan hozzászokott a bőröm. Korábban mindig bejött a Rexona, most viszont csalódott vagyok. Annak ellenére, hogy a nagy melegben sem vagyok izzadós, ez valamiért mégis nagyon kellemetlen illatú már 2-3 óra után is. Volt már rosszabb tapasztalatom egy konkurens márkával, de klasszisokkal jobb is, így nekem közepest érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

csiniteki

2016. március 17.

Szeretem a rexonákat, eddig nem hagytak cserben .De nekem ez az illat nagyon nem jön be.Most ezzel jól melléfogtam :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 17.

Jelizz

2015. július 19.

régen nagyon jó illata volt, most pedig émelyítő gyümölcsös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 19.

régen nagyon jó illata volt, most pedig émelyítő gyümölcsös

Catcatcat

2015. július 3.

Jó illata van, de nem valami hatékony, egy nap többször is kell belőle fújnom pedig nem vagyok az a hű de izzadós fajta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

loju

2015. március 26.

Nagyon szeretem az illatát! Nem vagyok különösebben izzadós, így nekem ilyen téren is megfelel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

fannikeresztes

2015. február 12.

Először nagyon erősnek tűnt az illata, később megszoktam, most már kellemesnek tartom. Hatása is jó, de csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 12.

lámaaa*.*

2015. január 22.

Jó illata van, egésznap véd csak ajánlani tudom! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 22.

Jó illata van, egésznap véd csak ajánlani tudom! ;)

szivecske

2014. november 14.

Meguntam kicsit az adidasomat, ezért cseréltem erre, amit már használtam egyszer, de kicsit pihentettem nyáron, mert nem volt annyira hatásos. Hát most se olyan nekem, mint az eddigi csoda Dove-ok, de azért nem is rossz. Egyszer most használgatom megint, aztán nem erre térek vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

Blackxentric

2014. október 17.

Az illata jó, ilyen tesi óra utáninak vettem meg, annak jó, de ha egész napra ezt használom, akkor már nem annyira hatékony.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.