Rimmel

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 3.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ultra fényes, trendi árnyalatok magas fedéssel, gyors száradással, és akár 10 napig tartó, nem fakuló színnel és ragyogással.

10 árnyalatban kapható

CrazyHairDontCare

2019. június 4.

Kb másfél éve vehettem, eddig kb a felénél kicsit többet használtam el.
- Nagyon tartós, akár egy hétig is vállalhatóan néz ki. (Aminek nagyon örültem, mivel azért vettem, mert bevérzett a lábujjkörmöm miután véltelenül belerúgtam az asztal sarkába. Tudjátok mi a gyógymód az ekkor keletkező lila foltra? Kivárni amíg lenő a köröm. Meddig tart, hogy lenőjön a a nagylábujjköröm, you ask? Úgy hat hónap. Szóval életmentő volt nekem ez a körömlakk.)
- Már kb egy réteg is tök jól fed, könnyű egyenletesen felvinni.
- Hamar szárad, de szerencsére nem annyira, hogy ne tudj kis hibákat korrigálni. Nagyon béna vagyok, úgyhogy ennek különösen örültem.
- A fent látható képen lévő árnyalat van meg, imádom nagyon szép fémesen csillog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Kb másfél éve vehettem, eddig kb a felénél kicsit többet használtam el.
- Már kb egy réteg is tök jól fed, könnyű egyenletesen felvinni.

Tuci

2019. május 28.

A Hot Metal Love (811-es, lilás szín) van meg. Szép a színe, és gyönyörű fényes is olyan 2-3 napig. Nem pattog le, inkább a körömvégektől indulva elkezd lekopni. Jól teríthető, de nekem nem száradt meg valami gyorsan. 1 rétegben is szépen fed, az ilyen csillogós metálos lakkokra jellemzően viszont tuti csíkos marad. Ami viszont nagy pozitívuma, és emellett sokszor elmegyünk, hogy borzasztó könnyű leszedni, az acetonmentes körömlakklemosó is két pillanat alatt lekapta (pedig 2 rétegben fent volt). Nem varázsolt el, de egy szép körömlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Hajni12

2019. március 15.

Eddig ez a legjobb körömlakkom, nagyon jó átfedése és anyaga van, tartós és szép, csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Piper

2018. december 18.

Nekem a 812-es ezüst színem van, ami gyönyörű és teljesen addiktív, hihetetlenül gyorsan elfogyasztottam úgy kb. a háromnegyedét. Azonban egy-két hónapja nem használtam és bizony elég csúnyán be is száradt, többé már nem teljesen egyenletes a színe. Az árát viszont szerintem így is megéri, napokig pattogzás nélkül fennmaradt és nekem már egy réteg is szépen fedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Klajdi

2018. január 5.

Csodásak, mint az összes többi Rita Ora lakk. 4-5 napig tart, gyorsan szárad, a színek gyönyörűek-fényesek. Mindig figyelem vannak-e új árnyalatok, és be is szerzem őket, amint lehet. Eddig még egyik sem okozott csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Dorika06

2017. november 4.

Akciósan vettem,gondoltam adok egy ilyen körömlakknak is esélyt.Tegnap festettem ki,közepes réteget kentem fel,ma pedig két körmömről lepattogott. A színe nagyon tetszik(ezért is vettem meg),könnyen felvihető,nem ragad oda mindenhova,egyenletesen el lehet dolgozni,de sajnos nem tartós :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

Reni39946

2017. szeptember 27.

2 napja van fent a lilás árnyalatú, úgyhogy a tartósságáról még nem szólhatok, viszont tuti nem szárad gyorsan, pedig közepes vastagságú rétegben szoktam felvinni. Mondjuk, ettől még mindig nagyon szép és szeretem és szeretném majd beszerezni a zöldes árnyalatot is.

UPDATE:
Elajándékoztam. Sehogy se tudom csíkozás nélkül felvinni magamnak ezeket a metálos lakkokat, úgyhogy inkább odaadtam a barátnőmnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

UPDATE:

destiel

2017. augusztus 17.

Nem valami tartós, túl sokat ígér. Nekem már 2-3 nap múlva kezd lepattogni a lakk, és sajnos (lehet csak én vagyok béna) csíkozódik, illetve szeret buborékosan megszáradni nekem. Viszont elég hamar megszárad, és nagyon szép, különleges, metálos színűek ezek a lakkok. Én 50%-osan vettem annó, így nekem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Lina14

2017. július 24.

ajándékba kaptam a pedal to metal árnyalatot, ami a képen látható kékes szín. nyomdázásra kiválóan alkalmas, sima lakkként sajnos csíkos, de egy rétegben fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

nixone

2017. június 12.

Nekem is a lilás árnyalatú van fent (811 Hot Metal Love). Nagyon tetszik a színe, nagyon szép fényes, tartós. Viszont én akármit csinálok az ilyen "krómos" körömlakkokkal mindig csíkosak lesznek. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.