Rimmel

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, sötét árnyalatú, akár 10 napig tartós körömlakk.

4 színben kapható

kinderino

2019. november 14.

A matt feketét vettem meg, nagyon meg vagyok elégedve a minőségével. Egy rétegben is szépen fed, ráadásul alaplakk nélkül is napokig bírja, nem pattogzik le. Kipróbálom ezután alappal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Ennie86

2019. április 8.

Szintén akciósan jutottam hozzá a 902 moonlight magic színhez. Tetszett benne ez a kékes beütés. 2 réteget azért fel kell belőle kenni hogy jól mutasson. Az én nagy bánatomra a kékes beütés csak nagyon vakító fényben látszik, de ezért nem vonok le csillagot. Kézen - fedőlakkal nálam 4 napot bírt, de lábujjakon simán 2 hétig kopás nélkül feketéllett. :) Gyorsan szárad. Én is a Moyra gyorsszárítós lakkot használtam hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Saranhuone

2019. március 18.

Leakciózva vettem a matt fekete, a midnight ting és a moonlight magic színeket. Sötétlakk-függő vagyok, yeah. A matt fekete brutális, 1 rétegben is fed, alaplakk+ 2 réteggel több mint egy hetet bírt. A másik kettő konkrétan olyan fekete, ami fényben lilás/kékes. Szerintem marhajó. Ezekből mindenképp kell a 2 réteg, így alap + 2 szín + fedőlakk olyan 5 napot bírnak. Teljes árat nem adtam volna érte (max a matt feketéért) de 399 ft-ot maximálisan megért. Szerintem legközelebb ha beesek a rossmannba, felásom az akciós dobozt, hátha van még belőle árnyalat (nyilván az otthon lévő 66 db fekete lakk nem elég :D ).
Update: a bordó is csatlakozott az arzenálhoz, szintén 7 napig van fent (alap, 2 szín és moyra gyorsszárító).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

random

2018. szeptember 4.

901 darkest desire. Hát a nail nurse alaplakkal aznap lepattant az egyik ujjamról a fele... Bár ez asszem inkább az alapnak tudható be. A színe szép, a fedése 1 rétegben nem túl egyenletes, de 2 réteggel már szavam se lehet. Amúgy akciósan vettem. Lehet hogy elfogy, de ha beszáradna, nem vesződnék vele... Az essence sötétbordója majdnem teljesen ugyanilyen, csak valamivel tartósabb, és olcsóbb. Azért jószívű leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

tunderszep

2018. június 13.

A képen látható árnyalatot vettem meg. Nem jött be. Nem elég egy réteg,átlátszó vizes hatása van és nem is fest szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

malnahal

2018. január 3.

ajándék volt, a képen látható árnyalattal lepett meg barátnőm.
Hat napig bírta mindenféle kopás nélkül,nem használtam se alap-, se fedőlakkot. Abszolút meg vagyok vele elégedve, a színéért meg egyenesen odavagyok, nagyon tetszik, hogy szinte fekete, de azért mégis lila... bármennyire is hülyén hangzik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

ajándék volt, a képen látható árnyalattal lepett meg barátnőm.

FrostJaina

2017. december 7.

Matt feketébe van meg, nagyon szép matt másnapra is, de a vége már kopik, mert a finish miatt nem raktam rá fedolakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

rocksteadycat

2017. november 19.

Megvettem mindet, a zöldet kivéve, mert az nem volt. Az összeset felkentem a kis körmöcskéimre és vártam a nagy hatást. És megvolt!
Túlélte az összes, mindenféle lepattanás, repedés és egyéb nélkül, hogy átfúrtam a falat (ütvefúróval), falaztam, edzettem, mosogattam egy tonna edényt, stb. Más lakkok mindig az idegeimre mennek, mert olyan szépen, gondosan felkenem őket, és kb másnap már mennek is tönkre. Nagyon örülök, hogy ezekre találtam! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

neelad

2017. november 14.

Én a képen látható árnyalatot vettem meg. Este kentem fel két rétegben és nagyon hamar megszáradt. Már kezdtem örülni, hogy sikerült egy szép színű gyorsan száradó sötétkék lakkot találni. Aztán jött a reggel. Az összes körmömön pici hólyagok voltak és némelyik úgy elmaszatolódott, mintha száradás nélkül nyúltam volna bele. Körömlakk lemosással indult a reggel és a lakk a kukában végezte. Pedig tényleg gyönyörű szín. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Bippaa

2017. november 10.

Joy napokon vettem, féláron. A színe nagyon szép, mindig ilyen színre vágytam, nagyon sötét, már feketének látszó bordó. 901 darkest desire van meg. Száradást gyorsító fedőlakkot tettem rá. Engem meggyőzött. Második napja van rajtam, kicsit kell pótolgatni, de nem vészes. Átlagos lakknak mondanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.