Rimmel

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,25 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Kiszerelés:   3,25 g

Krémes szemöldökpomádé, mely minden szálat könnyen színez és természetes megjelenést kölcsönöz. A vízálló formula gondoskodik az egésznapos viseletről.

3 árnyalatban kapható

balazskrisztii

2019. március 28.

UPDATE: kap tőlem még vagy 100 csillagot, mert gyorsabban nő tőle a szemöldököm! És olyan helyeken is vannak új szálak, ahol eddig nem voltak, csak rajzolgattam... :)
Nagyon jó,a 02-es árnyalatnak pont olyan a színe, mint a MAC Lingerging ceruzájának. Nem tudom, hogy mivel fogom hegyezni, de legyen ez a legnagyobb problémám

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

lorenmueller0092

2019. február 14.

Sürgősen kellett vennem egy szemöldökceruzát, mert elfogyott a régi. Nagyon örülök, hogy ráesett a választás. Egyszerűen kezelhető, krémes állaga van. Én szemöldökecsettel viszem fel, de volt már, hogy nagyon rohantam és anélkül is könnyen és gyorsan tudtam használni. Tartós, nem kenődik, könnyű lemosni.
Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Mindenkinek ajánlom!

catpeach

2019. január 29.

Ma vásároltam ezt a ceruzát, meglep hogy még nem irtak véleményt róla. Gyönyörű, egységes szemöldököt varázsol, könnyen kezelhető. Megpróbáltam faragni, és ez is könnyen megy. A tartósságáról még nem tudok beszélni, két-három órát volt rajtam, ez idő alatt semmit sem fakult, és lemosni sem volt egyszerű, igy azt gondolom tartós is lehet. Első benyomás alapján megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.