Rimmel

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 23.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

Gyorsan, 60 másodperc alatt száradó intenzív körömlakk.

Mr. Grey árnyalatban kapható

Jucuus

2018. december 6.

Alapozó lakk felvitele után elég egy réteg, és szép lesz az összhatás, aránylag gyorsan szárad. Nem egy drága lakk, még is jó minőségű, és tartós. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Lina14

2018. augusztus 20.

én általában meg vagyok elégedve a rimmel lakkokkal, ezek sem kivételek. a 202 fit for a princess és a 906 matte black lakkok vannak meg. az első egy nagyon nagyon világos rózsaszín, épp hogy nem fehér, a másik pedig egy mattra száradó, extrémen fekete árnyalat. mindkettő nagyon jól fed, egy réteg elég, néha a világoshoz kell mégegy, attól függ hogyan viszem fel. a fekete az új nyomdázólakkom, ugyan gyakran kell takaríttani a lemezeket mert gyorsan szárad, nagyon szép az eredmény vele. szeretem őket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Reni39946

2017. február 25.

Ajándékba kaptam, mivel nem vagyok sem A sötét 50 árnyalata, sem Rita Ora rajongó, nem is tudtam, hogy ezek létenek. Kevés Rimmell termékem volt eddig, mert sok évvel ezelőtt csalódtam egy kicsit a márkában és bőven akad egyéb választási lehetőség, nem is nézegettem a termékeiket. Nagyon pozitív csalódás volt ez a körömlakk és még néhány más újdonságuk. Nálam tényleg gyorsan száradt, és nagyon intenzív a színe már az első rétegnél. Biztosan szerzek még néhány Rimmel lakkot magamnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.