Rimmel

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 4.

Limitált kiadás

Ívelt keféjű szempillaspirál különleges csomagolásban, mely hosszabbítja és megemli a pillákat, emellett tartós fekete színt eredményez.

blueberry93

2017. augusztus 4.

Nagyon vékony, szőke szempilláimra ez sajnos kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Nagyon vékony, szőke szempilláimra ez sajnos kevés.

Reni39946

2017. február 26.

Nekem semmi extrát nem nyújtott, de dícséretes, hogy a nap végére nem leszek pandamaci tőle. Én valahogy jobban vonzódom a ducibb, esetleg hajlított keféjű szempillaspirálokhoz, de az alsó pilláimra tökéletesen megfelel ez a forma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.