Rimmel

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 23.

Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Gazdagon pigmentált, klasszikus vörös rúzs gyümölcsillattal.

Rita's Red árnyalatban kapható

AlexandraKiss9007

2018. február 15.

Gyönyörű színe van, tartós, könnyű viselni, nem mászkál el, kellemes illata van. Egy szó, mint száz: tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

senskin

2017. április 7.

Meggyes illatú, nagyon tartós rúzs, meg is lepődtem. A szine nem jött be. Sajnos. Továbbadtam rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

cooleva

2017. április 3.

Ahogy megláttam, beleszerettem..csodálatos, pigmentált vörös színe van. Pont ugyanilyennel még soha sem találkoztam.A szürke 50-es promót észre sem vettem, egyébként sem vagyok oda azért a filmnek nevezett valamiért. Nagyon kellemes viselni, viszonylag tartós is, de 1x újra szoktam kenni a napközben. Nem fogom használni túl gyakran mert bele vagyok esve..és hát maradjon meg jó sokáig!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Reni39946

2017. február 26.

Nagy meglepetésemre, egész jól áll nekem ez a szín és tényleg extra pigmentált. Vannak hosszabban tartó rúzsaim, de ha egy ilyen kis vöröset ken fel az ember lánya, úgyis óvatosabb és jobban vigyáz mint máskor. :) Imádom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.