Rimmel

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 23.

Limitált kiadás

Erősen pigmentált sötét metálszürke jumbo ceruza, mely alkalmas akár füstös szemsmink elkészítésére, de önmagában szemceruzaként is használható.

Guilty Grey árnyalatban kapható

Reni39946

2017. február 26.

Tényleg erősen pigmentált és nekem nagyon tetszik a színe is. Egészen sötét, szinte már feketébe hajló szürke. Füstös szemet is készítettem már vele, de egyszerű szemceruzaként is nagyon jó. Lassan kopik, nem kenődik szét, sokáig bírja a szemeimen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.