Rimmel

Ár:   849 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 22.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ultra fényes színt biztosító, gyorsan száradó, tartós körömlakk.

mezeymerci

2019. szeptember 23.

Elég szuper, én nagyon szeretem a rimmel körömlakkokat, elég tartósak is és szuper színeik vannak.
A flip flop széria színei pedig élénkek és ráadásul gyorsan is száradnak. Két rétegben szoktam használni a gélesebb hatásért, és könnyen is le lehet szedni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

kivic

2019. június 18.

Csak ezt használom, mióta tavaly rátaláltam. Egy rétegben is szépen fed és lábon egész tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

danyadi77

2019. május 31.

325 fukszia szín (mint a képen). A szerelem valószínű a színnek köszönhető, de közepesen tartós, könnyű vele lakkozni és gyorsan szárad. Majdnem, hogy géles hatása van. 1 rétegben használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

nyiffi

2019. február 21.

312 (be red-y) árnyalat van meg, egy rétegben is álomszépen fed, imádom, bármikor újravenném. Tartós, szép színe van, nem kopik (bár ebben most pont nem mosogattam annyit, és nekem az a mérvadó), nagyon szép nyári árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Mars93

2018. október 22.

Eddig is a Rimmel lakkok voltak a kedvenceim, de miután beszereztem ebből az ezüst árnyalatot, tuti nem veszek más márkát! Egy rétegben is úgy fed, mintha két vagy három réteg lenne a körmömön. Csodaszép! Tartósságát tekintve közepes, de ennyi pénzért nem is várok el egy-két hetes kopásállóságot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

bernadettu

2018. szeptember 24.

Nekem a 826 Cobalt Heaven van meg. Este nem bírtam várni és kipróbáltam, de tényleg nem száradt meg túl hamar, végül letöröltem, mert már túl későre járt :D Szépen fed, én a kezemen a kisujjamra használtam bár feltételezem, hogy inkább lábkörmökre szánták, az ecset viszont jól kezelhető, bár egy kicsi festék az ujjamra is ment, nemcsak a körömre. Sikerült csíkozás mentesen felvinni. A színe miatt szerettem bele, remélem majd a használat alatt is jó tapasztalataim lesznek vele. (2018.09.11)

2018.09.24. kb 6 napja van a körmömön, a 4. nap után kezdett el a körömágy felől lepattogni, fedőlakkot nem használtam. A lábkörmeimet is kifestettem, ott jobban bírta, csak ott kopott meg ahol a cipőmhöz hozzáért (nem jól vágtam le a körmöm és hosszabb maradt egy ponton). Nem egy perc volt, mire megszáradt, de összességében tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Deer

2018. július 24.

Valóban nagyon gyorsan szárad, és már egy rétegben is szépen fed. Ami miatt csak 4 csillagot kap, hogy az ecset szerintem túlságosan robosztus a lábkörmök méretéhez, így könnyen festékes lesz a bőr is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.

Lina14

2018. július 18.

a violet on vouge árnyalat van meg. hasonló mint a kép fent de lilásabb. egy rétegben fed, szépen terülés normál ütemben szárad. tudok vele nyomdázni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

redrick

2018. július 1.

826 - Cobalt lakk a választott. Szépen fed, tartós, élénk, közel sem matt szín, bármilyen véletlenül ejtett egyenetlenség meg fog látszódni száradás után a körömfelszínen, tehát türelmesen, határozott mozdulatokkal kell vele dolgozni. A csillagveszteség egyetlen oka a száradási idő gyorsaságának kétségbe vonása, mivel két réteg festéknek össz 30 perc nem volt elég, hogy rendesen megszilárduljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.