Rimmel

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, Módosítva: 2014. november 7.

• Magas pigmentáltságú.
  • 24 órás tartósság, vízálló hatás.

4 színben érhető el: Electric Saphire (királykék), Rose Gold (bézs), Pure Turquoise (türkiz), Deep Amethyst (lila)

zsebmano

2018. augusztus 17.

Nagyon szeretem, gyönyörű színe van (deep amethyst). Tartós, és könnyű vele dolgozni.Igazából az előttem szólók minden jót leírtak róla, én csak helyeselni tudok(sajnos arra is, hogy nagyon hamar kijön a bele)

update: sajnos, hosszas találgatás után, kiderült, hogy ettől voltak allergiás reakcióim :( így az összeset elajándékoztam. Ezek után 3 csillagot tudok rá adni, mert szépek a színek meg tartós, de amúgy meg mit érek vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

eve57

2018. január 27.

Szerintem tartós, nem maszatol, és nagyon szép színe van. (101 Deep amethyst) Nem igazán tudom mi mást lehetne elmondani, jó, teszi a dolgát, lemosható. Kész és pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

rekathenew

2017. október 4.

Nagyon szeretem (rose gold), rajtam szerencsere nagyon tartos is. Nagyon jol pigmentalt bronzos arnyalat, amit akar egy nude sminkalapnak is lehet hasznalni. Szepen megtapadnak benne a por allagu termekek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

aranybarack

2017. augusztus 3.

Pure Turquoise - megfelelő állagú, színű, tartósságú, szemhéjra, pillák tövébe is. Mégis ritkán használom, mert a kicsavarható vékony hegyű Avon szemceruza számomra praktikusabb. Ez a termék erősebb színű, mint az Avonos, ha hangsúlyosabb sminket készítek, akkor veszem elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

mellcsiii

2017. június 2.

500 Ftért nem tudtam otthagyni a bronz színűt, és örülök is, hogy így alakult, mert nagyon megszerettem. Szép színe van, könnyű vele dolgozni és még a vízvonalon is tartós! Főleg ott használom, vagy alapkánt bronz szemhéjpúderek alá. Csillagos ötös nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Yeliz

2017. március 24.

Nekem a kék van meg, de szerintem nagyon vastag, nem tudom annyira kihegyezni, hogy szépen felhivető legyen.
Egy idő után felkenőnik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Egy idő után felkenőnik..

lolitadelagrazia

2017. január 4.

Rose Gold - imádom, könnyű használhatóság, jólpigmentált és jól keverhető por állagú termékekkel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

barbixd

2016. október 17.

Vettem egy kéket próbára, nagyon szép színe van, vibráló ezért tetszik, nagyon megvoltam vele elégedve, és ezért akartam egy másikat is, a türkizt, az is nagy szerelem lett :D a türkiz nagyon tartós rajtam, jól lehet vele dolgozni, nem maszatolódik, a kék az kicsit elmaszatolódik, de nem vész :) legeslegjobbak eddig

update: kijön belőle a színes része, aligha használható. És nagyon hamar megtörtént ez, hogy kijött a bele :( így nem tudom sokáig használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

brethalia

2016. október 8.

A héten szereztem be az R68-as, Rosegold színű ceruzát. Hát szerelem elsőre. :) Nagyon szép a színe, szépen kiemeli a kékeszöld szemem zöld árnyalatát. Könnyű vele bánni, tartós, illetve lehet építeni is rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

TimiK

2016. július 13.

Katasztrófa. A kék és a lila van meg, és egyáltalán nem tartósak. Hazafelé indulván az irodában feltettem a lila színűt, fél óra múlva belenéztem egy pláza mosdójában a tükörbe és szanaszét volt folyva. A zöldeskék még télen lett meg, azzal is ugyanez a tapasztalatom, szóval mindegy hogy meleg van vagy hideg, színtiszta pénzkidobás volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.