Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2015. június 29.

Érintésálló alapozó, mely akár 25 órán keresztül is megtartja színét, és kontrollálja a bőr kifényesedését.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Butylene Glycol h 1 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Octinoxate f 0 0Trimethylsiloxysilicate eo I szil Talc 1 0Silica Silylate eo Sodium PCA h 0 0C12-15 Alkyl Ethylhexanoate eo Magnesium Sulfate Zinc Stearate sz 0 0Dimethicone/Vinylmethylsiloxysilicate CrosspolymerAcrylates/ C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu Laureth-7 ti I eu Lecithin eo I eu Tribehenin eo Amodimethicone szil Propylparaben ta I par 0 0Methylparaben ta I par 0 0Phenoxyethanol ta Disteardimonium Hectorite Dimethiconol eo I h I szil Trihydroxystearin eo Triethoxycaprylylsilane szil Parfum / Fragrance i Xanthan Gum ti I eu Propylene Glycol h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Propylene Carbonate Hydroxyethylcellulose Laureth-4 ti I eu 5 4Saccharomyces/ Manganese Ferment Saccharomyces/ Potassium Ferment Saccharomyces/ Zinc Ferment Saccharomyces/ Calcium Ferment Saccharomyces/ Copper Ferment Saccharomyces/ Iron Ferment Saccharomyces/ Magnesium Ferment Sodium Sulfate BHT a I ta Hexyl Cinnamal i Limonene i Butylphenyl Methylpropional i Caprylyl Glycol eo I h Benzyl Salicylate i Linalool i Geraniol i Chlorphenesin ta Alpha-Isomethyl Ionone i Citronellol i Sorbic Acid ta Titanium Dioxide f 0 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

rita.997

2015. május 22.

Nagyon jól fed, jól illik hozzám a 100as árnyalata. Ehhez szinte már nem is kell korrektor, az is csak azért mert keveset használok. Csodaszer lenne, ha nem fényesedne át olyan gyorsan a homlokomon ( púdert is használok).
Update: Bejött a jobb idő (kivéve ma) és ha egy minimálisan is izzadok borzalmasan fénylek. Valakinek van valami tippje ellene? A márka Stay Matte púderét használom és még csak alá sem hidratálok. :S -1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 22.

vargakrisztina1225

2015. május 11.

én néhány napja használom a hozzá tartozó púderrel. minden pozitívummal teljes mértékben egyet értek az előttem szólókkal, ezért 5 csillagot adok neki, de sajnos vmi történt a bőrömmel, amit csak ennek tudhatok be, nagyon fura kis mini pattanás szigetek alakultak ki bizonyos helyeken, főleg az állam környékén, ilyen kis nagyon apró, csak közelről látható dolgok, amiken ha végighúzom a körmöm tényleg pattan egyet. nem tudom, h az alapozó miatt lehet-e vagy a púderrel együtt nagyon eltömíti a pólusokat, de most legalább egy hétig mást használok aztán majd kiderül. másnak nem volt hasonló tapasztalat? mert ahogy olvastam, a többség nagyon elégedett vele, és én is az vagyok, csak lehet pont az én bőrömnek nem megfelelő
egyébkén egy nagyon pici kritika, összehasonlítottam, igaz még a drogéria rossz fényében az első 3 árnyalatot, és mind kiköpött egyforma volt, semmi különbség nem látszott közöttük, érdekes, felkenve azért biztos látható a különbség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

averna

2015. május 2.

Elég jól fed és a tartósságával sincsenek bajok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Elég jól fed és a tartósságával sincsenek bajok.

rea3

2015. április 30.

Szép a fedése, szép a finise (púderrel természetesen), imádom ezt a pumpás verziót, nagyon kényelmes és tiszta munka, viszont a legnagyobb sajnálatomra kipattogtam tőle (ahogy látom, többen is így jártatok vele). Ilyen csúnya összetevőkkel nem is csoda. Én azt hittem hogy ez ugyanaz, mint a fehér tubusos változat (vele teljesen elégedett voltam) csak komolyabb külsőben, sajnos tévedtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 30.

kreidlandrea

2015. április 28.

Ez valami csoda.. az eddigi legjobb alapozóm. Gyönyörű a fedése, tartós, szépen illeszkedik a bőrömhöz. Biztos, hogy még újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

cuclee

2015. április 22.

Az itt olvasható vélemények miatt vásároltam meg. Megvagyok vele elégedve - kevés kell belőle, rájöttem, ha sokat kenek fel, akkor bizony sárgás hatása lesz. Szépen fed, nem fénylik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 22.

KlaudiaZs

2015. április 16.

Sajnos nem olyan jó, mint reméltem, a színe se igazán passzol a sárgás bőrömhöz (soft beige), oxidálódik egy furcsa narancsos árnyalattá, kiemeli az apróbb ráncokat, pórusokat, száraz részeket, még aláhidratálással is. Primerrel nem olyan szörnyű, de akkor se a legjobb. Az érintésálló része az, amire 5ből 10 csillagot kap, ez már a kevésbé jól fedő párjánál is tetszett. Ami pedig ezt illeti, egyáltalán nem fed jobban mint a tubusos "medium coverage" lasting finish, pedig direkt azért vettem ezt meg, bár lehet ez építhető, én sose viszek fel alapozót két rétegben, de tapasztalataim alapján egy rétegben a kettő fedése ugyanolyan. Ami pluszt lehet említeni, az a SPF 20, de sokkal jobb alapozók is vannak ennél. Szerencsére féláron szereztem be, eredeti áron nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

kim88

2015. április 13.

Szuper kis termek,akciosan sikerult beszereznem most a Glamour napokon. A szine tokeletes, szamomra jol fed. Estere picit fenyesedik, de mondjuk en pudert nemigen hasznalok. Nagyon ajanlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

beuska89

2015. április 11.

Nagyon jól fedő alapozó, tartós, reggel felkenem és még délután is ugyanolyan, egyszerűen szuper az én zsíros bőrömnek.A színét is sikerült egyből eltalálnom, nem mindig sikerül megtalálnom a megfelelő színű alapozót, de ennél sikerült, Úgyhogy *5-ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Katalyn

2015. március 27.

Sztem is egy jol fedő alapozò,viszont nekem is pattanásaim lettek tőle,illetve ahol ki volt száradva az arcom azt kiemelte nagyon,de ha előtte hidratål4am,nem volt vele baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Dimethiconol, Trihydroxystearin, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, BHT, Chlorphenesin, Sorbic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.