Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. szeptember 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

egyd.

2012. április 29.

Egyet értek az előttem szólókkal, nagy részben. Tényleg egyszerűbben lehet használni. Viszont: nekem 2 réteg után nagyon szépen látszik a színe (már amennyi eleve van neki, persze) és feddő lakk nélkül ha 10 napig nem is, de általában 5-7 napig lazán kibírja, nem válik fel, nem kezd még kopni se nagyon és el se színeződik. (:

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 29.

monip

2012. március 3.

Nagyon könnyű a használata a vastag ecset miatt,de sajnos tényleg el tud szineződni.Nekem 2 napig szép,és csak 1 rétegben kenem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 3.

kemenysepro

2012. február 18.

A kedvenc francia lakkom, mert lehetetlen csíkozni vele. De sajnos fedőlakk nélkül a fénye minimális!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

solyaorsolya

2011. október 23.

Nagyon tetszett a színe és akciósan jutottam hozzá, gondoltam egy próbát megér. Az ecset nem szokványos, szélesebb, könnyű vele dolgozni és megelőzi a lakk csíkosodását. 2 rétegben mutat jól, 1 réteg átlátszik. 2napnál tovább nem bírja és nekem rendszeresen elszíneződik 1-2 nap után, besötétül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Emulgeálószerek: AMP-Isostearoyl Hydrolyzed Wheat Protein
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: AMP-Isostearoyl Hydrolyzed Wheat Protein
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.