Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 22.

Kiszerelés:   3,4 g

Kiszerelés: 3,4 g

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

marcsi11226

2014. november 3.

Nekem is világoskék színben van meg. Ajándék volt egy újsághoz anno.
Régebben gyakran használtam, tetszett is a színe. Mostanában valamiért elmaradt.
Használtam már ennél jobbat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Nekem is világoskék színben van meg. Ajándék volt egy újsághoz anno.
Használtam már ennél jobbat is.

Csücsök

2013. december 30.

Pont a képen látható szín van meg , szeretem hasznos, jó satírozáshoz vagy alapozó szemhéjra! Jól fed, jól pigmentált! Akciós volt ,nagyon megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

OAdrienn

2013. december 25.

Egy világos kék szín volt meg. Pigmentáltsága semmi, porzik, sok réteg felvitelekor látszott a szín, de akkor meg már vállalhatatlan volt. A teteje is folyton leesett. Nem ezt vártam a márkától...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

jibjab

2013. augusztus 23.

Nekem régen volt egy középbarna árnyalat, amit nagyon szerettem és többször újra vettem. Néhány évvel ezelőtt kifejezetten tartós volt és se nem túl kemény se nem túl krémes nem volt az állaga. A pigmentáltságát közepesnek mondtam volna, de jó volt, mert például zsírosabb szemhéjra vékony rétegben alapnak is szép volt, mert felszívta valamelyest a zsírosságot és utána lehetett rétegezni mást is rá vagy tusvonalat húzni és akkor egy halvány enyhén csillogó alapra került a tus. Sajnos azt a színt sehol se találom és többször nézegettem a boltban és próbálgattam a tesztert, de mintha a minősége is változott volna ezért nem vettem újra. Viszont azt a változatát, amelyik az angol zászlót idézi és sok szín van benne nagyon szeretem, mert az sokkal pigmentáltabb, krémesebb, bár kevésbé tartós, mint ez a mono volt. Nagyon bosszant, hogy a Rimmel, a Max Factor és az Astor is kivonta azt a színt a mono sorozatából, amit nagyon szerettem. Most a képen látható árnyalat van meg, ami halvány és főleg alapnak használom, mert egy vékony réteg felszívja a zsírosságot és nem ül meg túlságosan a ráncokban. (sajnos sok szemhájalapozó igen). Lehet rá más színeket rétegezni, mert elég semleges és viszonylag jól megmaradnak rajta a színek vagy a tus. Ha valaki erősen pigmentált, krémes vagy extra tartós szemfestékre vágyik ne ezt vegye, ha viszont természetes, halvány sminkre vagy esetleg csak egy vékony alap rétegre kell, akkor arra megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 23.

cioccolata

2013. augusztus 23.

Ajándékba kaptam egy újsághoz anno. :) Nem rossz szerintem, de nem különösebben tartós felkenve. A színe se túl erősen pigmentált. Visszafogott sminkekhez ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Aylawitch

2013. augusztus 23.

Én a feketéről ( 214-Jet Black) tudok csak nyilatkozni.
Egyáltalán nem vagyok megelégedve vele. Kezdjük ott hogy a fekete inkább csak sötét szürke felkenve. Nálam fontos hogy intenzív színe legyen. Tartósnak sem mondanám, mert olcsóbb szemhéjpúderek jobban kitartottak estig mint a Rimmel.
Már elég régen megvettem, de alig fogyott belőle, szerintem el fogom ajándékozni, hátha másnak jobban bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Én a feketéről ( 214-Jet Black) tudok csak nyilatkozni.

kisenikoke

2013. május 12.

Hát, lehetne rosszabb is :) A kék szörnyű volt, a barna elmegy. Ha jól emlékszem, nem is volt valami olcsócska, amikor én vettem, így már tényleg csak 2*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

floracska6

2013. május 9.

Ez is egy borzalom, mint az össze többi rimmel termék. Lepotyog a szemhélyamról, a játékboltban jobbat veszek a gyermek sminktermékeknél. Rajtuk már Kate Moss sem segít...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

laruci

2013. február 6.

Nekem bézs színű volt és én meg voltam vele elégedve. Tartós is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

Nekem bézs színű volt és én meg voltam vele elégedve. Tartós is volt.

amyesther

2013. január 13.

A Glam Ice (100) árnyalatot választottam és nem lőttem mellé. Fehér színű, kicsit csillog. A szemhéj közepére viszem fel, de önmagában unalmas használni. Lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 13.