Rimmel

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: perectigris, Módosítva: 2015. április 10.

Ár:   2000 Ft

moni92

2017. november 1.

Ahogy eddig egyik általam próbált Rimmel szempillaspirálban sem csalódtam, számomra ez a termék sem volt más.
Ível, dúsít.

Ível, dúsít.

zsoxcore

2017. június 7.

DM-ben váltottam ki a 75 pontos Rimmel neszesszert, abban volt. Hatalmas a keféje, túl sok festéket vesz fel, a tubus nyílása is túl nagy, nem lehetett leszedni normálisan a felesleges festéket. Túlságosan összetapasztotta a pillákat, potyogott is, kenődött is. Nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Vivus97

2017. április 8.

Nekem semmi gondom nincs a keféjével, de a többivel igen. Sok festéket visz fel, és nekem össze is ragasztja a pilláimat, nem pereg le a nap végére sem, viszont annál nehezebb leszedni. Ennyi pénzért nagy csalódás..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

xszemyx

2016. május 26.

Nagyon érdekes a keféje. Sosem értettem, minek kell ilyen kefét beletenni bármelyik spirálba, lehetetlen kihasználni a teljes sörtehosszt, ráadásul nagyon sok festéket vesz fel, minél nagyobb annál többet. A szája nem szűk, nem szedi le a felesleges festéket, ez nagy hiba. Amin meglepődtem, hogy a várthoz képest kevésbé tapasztotta össze a pilláimat, viszont semmi extra, nem ájultam el tőle. A semleges spirál nálam 3as. Nem dobom ki, de eszembe nem jutna újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

ludmilla

2016. január 14.

Én a hagyományos keféjű spirálokat szeretem, és minél nagyobb a keféje annál jobb. Fontos még, hogy kellően "puha" legyen a sörtéje, hogy ne szúrja a szemem festés közben. Mivel lencsés vagyok kellemetlen tud lenni, ha egy spirál festéke potyog, mert azonnal szúrja a szemem. Nekem speciel a Maybelline spirálok nem jöttek be, mert rendre szemirritációt okoztak, viszont a Rimmellel semmi problémám sincs a festék minőségével. Imádom, újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

nikittta

2015. november 25.

Szerencsére nem adtam ki pénzt érte(csak 75pontot) .Azt kell hogy mondjam,hogy ritka az a szempillaspirál amivel ennyire nem lehet normális eredményt elérni,az én szempilláimat pedig szinte mindennel szépre lehet festeni.-Na ezzel nem-óriási csalódás volt nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

erika81

2015. november 12.

Próbáltam szeretni.
Hol elővettem, hol pihentettem kicsit, hátha sűrűsödik a festék és jobb könnyebb lesz használni. De sajnos nem így történt. Én szeretem, ha látszanak a pilláim. 1-2 rétegtől nem is igazán látszik. 3-4 rétegtől pedig nagyon összeáll. Valamelyik reggel fogpiszkálóval szedegettem szét őket, mert mással nem tudtam. Úgy álltak a pilláim, mintha a szél megcibálta volna őket. Csak azért nem mostam le a sminkem, mert már nem volt időm indulás előtt. Nem szeretek szinte teli dolgokat kidobni. Inkább elajándékozom, vagy eladom őket, de ez a spirál megérett a kidobásra. A végső döntést az adta, hogy valamelyik este 4 szempillám hullott ki. Valószínűleg túl sokat huzigáltam a kefével a pilláimat.
2015.10.18.
Én is dm pontért "vettem". A lakk színe miatt választottam azt a csomagot, amiben ez a spirál volt. Nem olyan rossz ez a spirál. Általában 3 réteget viszek fel minden spirálból. Ebből is kell annyi, sőt még akár 4 is. Időigényes és a kefe mérete miatt óvatosan kell használni, de megéri elszöszölni vele, mert utána egész nap ível és dús pilláim lesznek tőle. Nem potyog és nem póklábas. A hatása miatt 5 csillagot adnék neki, de mivel oda kell figyelni a használatára így csak négyet adok. Idővel ha sűrűsödik a festék lehet hogy kevesebb réteg is elég lesz. Majd meglátjuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

Próbáltam szeretni.
2015.10.18.

Alexa21

2015. október 19.

Az új kedvenc szempillaspirálom! Remekül hosszabbít, nem irritál, tetszik a végeredmény! Tutira újravevős cucc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 19.

TinkaWeeks

2015. október 12.

75 Dm pontért szereztem. Szerencsére nem kellett érte fizetni, mert amit ez tud, azt a NYC vagy Miss Sporty szempillaspirálom is tudja. Ebben az a botrányos, hogy mennyire nem az. Nekem alapból sűrű és hosszú pilláim vannak, egy kis göndörítésre van szükségem. Kezdetben 2 réteget vittem fel, de semmi extra hatást nem észleltem. Nem lett hosszabb, sűrűbb, íveltebb, még igazán feketébb sem. A nagy kefe nem zavar, én ezt szeretem. Két dolgot tudok a javára írni: nem csomósodik össze a pillákon, szépen szétválnak, - ma már 3 réteget kentem fel és SEMMI extrát nem veszek észre!! - illetve, hogy könnyen lemosható. Nem szoktam Rimmel termékeket venni - ezen kívül egy Vinyl Gloss szájfényem van, amit akciósan szereztem és a spirál mellé kapott körömlakk (ami szintén csalódás!) - de nem vagyok velük megelégedve. Egyikkel sem. Pedig ez egy nagy márka lenne, nem?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

katacita

2015. október 8.

Nagyon szeretem a Rimmelt, kevés termékükben csalódtam, de ez egy rettenet.
Alapvetően nem vagyok túl válogatós spirál téren, ok, a kisebb keféket preferálom, de ez annyira óriási, hogy az már a használhatatlan kategóriába esik. Sose maszatolom össze magam szempillaspirállal, de ezzel sikerült, ráadásul iszonyat sok festéket vesz fel, amit lehetetlen szépen felvinni a pillákra, főleg ezzel az ordenáré nagy kefével.
Göndörítést nem vettem észre, és semmi más extrát sem (még úgy sem, hogy aztán végül nagy nehezen sikerült felapplikálnom magamra ezt a borzalmat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

Nagyon szeretem a Rimmelt, kevés termékükben csalódtam, de ez egy rettenet.