Rimmel

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. július 20.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   1,1 ml

• Ultrafinom filces hegye egyedülálló kontrolt és szuperfinom vonalat ad, amely művészien emeli ki szemeidet, megingás nélkül.
  • Filces hegye olyan gyengéd, hogy nem húzza meg az szemhéj érzékeny bőrét, így a szín egyenletesen kerül fel.
  • Szupermagas koncentrációban tartalmaz intenzív pigmenteket az ultrafekete, tetoválásszerű  vonalért, amely másodpercek alatt megszárad és szinte mindennek ellenáll.
  • Akár 24 órán át fenn marad.

JudyRe

2019. október 23.

Nem értem a negatív véleményeket. Szerintem teljes jó, szépen lehet vele dolgozni, nap közben is tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 23.

uagi

2019. július 25.

Nagyon nehéz vele szép tusvonalat húzni, néha többször is át kell menni vele az adott területen. Nagyon tartósnak sem lehet nevezni, pár órát is alig bír ki.(ahhoz képest, hogy még az is rajta van, hogy vízálló...) Én nem szeretem, szerintem nem éri meg az árát, ennél sokkal jobb tusok léteznek szerencsére. 3 csillagot kap, mivel nem teljesen használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Kittens

2019. május 9.

Ár értek arányban nem a legjobb , de meg is szép precízen tudok vele dolgozni , talán tényleg hamar ki szárad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

biju94

2019. május 3.

Jézus...Ez tényleg elég "botrány" ahogy a neve is mutatja és nem jó értelemben....ennél még az essence filces szemhéjtusa is jobb. Nagyon hamar kiszáradt...még jó, hogy akciósan jutottam hozzá.... újra biztos nem venném,abszolút pénzkidobás, és ezzel úgy látszik nem vagyok egyedül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Beatachan

2019. március 26.

Hát van nála jobb... Nekem nagyon gyorsan elkenődött és amikor később a tükörbe néztem panda maci szemeket kaptam.... A filc nekem nagyon gyorsan kiszáradt. Jól pigmentált de nem volt tartós. Pedig szeretem a Rimmel termékeket

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Sinsi

2018. augusztus 21.

Féláron vettem de még így is sajnálom rá a pénzt. Egyszer fog egyszer nem. Nem tudok vele szép tust rajzolni, és nekem nem igazán tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Írisz

2018. április 25.

Nekem nem volt túl tartós,napközben utána kellett igazítani többször,a filc hamar bedöglött és vagdosni kellett belőle hogy fogjon egyáltalán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

kicsidiocska

2018. március 20.

Jól pigemtált, tartós, precíz tus, szép vékony vonalat lehet vele húzni. Ha erősebben dörzsölöm a szemem akkor kopik, de még így is vállalható marad. Nekem egy barátnőm ajánlotta, aki jó pár tuson van túl, és nála ez volt eddig a legjobb. Nekem is bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

repa45

2018. február 27.

Eddig legjobb szemhéjtusom! Könnyen használható, tartós eredményt lehet elérni vele. Rendkívül gyorsan tudok vele dolgozni, szemenként kb. 2 perc alatt tudok cicás tust rajzolni. Simán kibír egy napot, nem kenődök el, nem folyik le. Amióta ezt használom, azóta nem jelent számomra stresszt a szemhéjtus használat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Mars93

2018. február 13.

Borzasztó termék, még úgy is sajnálom rá a pénzt, hogy féláron jutottam hozzá. Hol fog, hol pedig nem, egyszerűen lehetetlen szabályozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.