Rimmel

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. július 20.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   1,1 ml

• Ultrafinom filces hegye egyedülálló kontrolt és szuperfinom vonalat ad, amely művészien emeli ki szemeidet, megingás nélkül.
  • Filces hegye olyan gyengéd, hogy nem húzza meg az szemhéj érzékeny bőrét, így a szín egyenletesen kerül fel.
  • Szupermagas koncentrációban tartalmaz intenzív pigmenteket az ultrafekete, tetoválásszerű  vonalért, amely másodpercek alatt megszárad és szinte mindennek ellenáll.
  • Akár 24 órán át fenn marad.

Evelili

2021. március 15.

A legjobb tus, nem kenődik, nekem nagyon tartós, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

A legjobb tus, nem kenődik, nekem nagyon tartós, könnyű vele dolgozni.

Szpandi

2021. március 12.

Könnyű használni, de nekem elég könnyen lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 12.

Könnyű használni, de nekem elég könnyen lekopik.

Bacon

2021. január 31.

Itt olvasgatva kicsit megilyedtem, hogy ennyire rossz termékre dobtam volna ki a pénzem? De mikor kiprobaltam nekem egyből, az egyik kedvencem lett. Nekem az, itt lent írtakhoz képest, elég sokáig bírta/bírja és könnyen lehet használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 31.

Panna02

2019. december 28.

Szerintem nagyon szép tusvonalat lehet vele húzni, és fent marad egész nap. Ez a kedvenc tusom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

JudyRe

2019. október 23.

Nem értem a negatív véleményeket. Szerintem teljes jó, szépen lehet vele dolgozni, nap közben is tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 23.

uagi

2019. július 25.

Nagyon nehéz vele szép tusvonalat húzni, néha többször is át kell menni vele az adott területen. Nagyon tartósnak sem lehet nevezni, pár órát is alig bír ki.(ahhoz képest, hogy még az is rajta van, hogy vízálló...) Én nem szeretem, szerintem nem éri meg az árát, ennél sokkal jobb tusok léteznek szerencsére. 3 csillagot kap, mivel nem teljesen használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Kittens

2019. május 9.

Ár értek arányban nem a legjobb , de meg is szép precízen tudok vele dolgozni , talán tényleg hamar ki szárad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

biju94

2019. május 3.

Jézus...Ez tényleg elég "botrány" ahogy a neve is mutatja és nem jó értelemben....ennél még az essence filces szemhéjtusa is jobb. Nagyon hamar kiszáradt...még jó, hogy akciósan jutottam hozzá.... újra biztos nem venném,abszolút pénzkidobás, és ezzel úgy látszik nem vagyok egyedül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

Beatachan

2019. március 26.

Hát van nála jobb... Nekem nagyon gyorsan elkenődött és amikor később a tükörbe néztem panda maci szemeket kaptam.... A filc nekem nagyon gyorsan kiszáradt. Jól pigmentált de nem volt tartós. Pedig szeretem a Rimmel termékeket

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Sinsi

2018. augusztus 21.

Féláron vettem de még így is sajnálom rá a pénzt. Egyszer fog egyszer nem. Nem tudok vele szép tust rajzolni, és nekem nem igazán tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.