Rimmel

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: erika81, Módosítva: 2016. október 20.

Ár:   1999 Ft

A formula speciális rugalmas polimerekkel épít extrém szempillákat anélkül, hogy csomósítaná őket. Kitart még szélsőséges körülmények között is. Könnyen eltávolítható, meleg vízzel is. Akár 24 órás hatás.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dorotii66

2020. március 16.

Csomósodik, ragad, nehéz lemosni. Nagy csalódás volt számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Csomósodik, ragad, nehéz lemosni. Nagy csalódás volt számomra.

lexx

2020. február 22.

Nekem s fekete színű van meg, ami elvileg extra fekete színű. Ez az egy pozitívum amit tudok mondani. Szerencsére szép pilláim vannak, csak kiemelném őket, szóval nincsenek nagy elvárásaim a spirálokkal szemben. Astor Big & Beautiful BOOM-ot használtam, de már kb sehol nem lehet kapni csak rendelni, sos-ben kellett egy új spirál, így esett rá a választás.
Ragad, folyik, nem akar megszáradni rendesen és ami a legidegesítőbb, ha felkenem, olyan mintha valami szösz lenne a szememen, zavaró!
Nem ajánlom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Nem ajánlom..

audrina22

2019. október 17.

Ezt most le kell, hogy húzzam, nagyon gyenge sajnos. Első használattól olyan, mintha egy kifogyott szempillaspiráltól várnám a csodát. Hosszítani semmit nem hosszít, összecsomósodik. Nagyon nem ajánlom senkinek, soha nem volt még ilyen rossz spirálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Wiwienna

2019. szeptember 24.

Nagyon szeretem a Rimmel spiráljait, eddig még rossz tapasztalatom nem volt és ez a "darab" sem okozott csalódást... nekem annyira nem hosszította a pilláim, inkább dúsította , de én szerettem és meglepően sokáig bírta, edzés közben sem potyogott a szemem alá, az egy negatívuma hogy elég nehéz lemosni annak ellenére, hogy nem vízálló, de így is megérdemli a 4*ot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

andreab97

2018. február 21.

A rimmel spirálokat imádtam, de mostanában mindegyik egyre rosszabbnak tűnik nekem, szinte semmit nem csinál a pilláimmal ez a spirál csak beszinezi és nehéz lemosni, napközben pedig potyog darabokban :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Barbika

2017. december 14.

Nagyon csípem a Rimmel spirálokat, és egyébként ez a spirál sem rossz. De sajnos nekem is összeragadnak a pilláim tőle.. mármint pislogásnál! érzem, hogy az alsó és a felső szempilláim megkapaszkodnak egymásban. Ha bealudnék egyszer ebben a festékben, akkor lehet reggel ki se tudnám nyitni a szemem :D Egyébként nekem könnyen lemosható a cucc, nem tapasztaltam más negatívumot. A pilláimat amúgy szépen kifestette, csak ezt a ragacsos dolgot kellett volna kihagyni az összetevőkből ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

unikornis9319

2017. június 1.

Nekem összességében bevált, hosszít, dúsít, talán kicsit összetapasztja a pillákat, de használtam már ennél jobbat is. Elég nehéz lemosni, és a keféje szerintem kicsit sok festéket vesz fel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Horest

2017. május 9.

Borzasztó nagy csalódás ez a termék, pedig alapvetően szeretem a Rimmeles cuccokat, de ez kritikán aluli, megkockáztatom, hogy ennél rosszabb spirálom még sosem volt, pedig elfogyasztottam már egy párat... Minden szempontból pocsék, először is nehéz normálisan felvinni, szinte lehetetlen kis adag festéket hagyni a kefén, tehát alapból egy csomó festéket tudsz csak felvinni a szempilládra hatalmas pacák formájában, amely így összeragad. Sportolás után azt vettem észre, hogy a festék fele már a szemhéjamon van, pedig nem is izzadtam le túlságosan, este pedig kész borzalom lemosni, sminklemosóval le sem jön rendesen, és kis fekete pontok lesznek amúgy is az arcodon akár nap közben is, mert hogy morzsálódik. 1 hétig használtam, mert előbb nem jutottam el egy drogériába, hogy vegyek egy másikat. Ennyi pénzért sokkal jobbat kap az ember, úgyhogy inkább válasszatok másikat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

alexandra0914

2017. március 5.

Azt hittem, csak nekem nem jon be ez a szempillaspiral. :(
Borzaszto nedves hatasa van, pislogni lehetetlen a hasznalat utani elso percben. Nehezen szarad. Lemosaskor pedig ugy sminkeltavolitval, mint melegvizzel egyarant nehez lemosni. Mindennel probalkoztam mar.... Kidobni sajnalom mert alig parszor hasznaltam. Csak ucsorog a fiokomban, mig eldontom mi lesz a sorsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Azt hittem, csak nekem nem jon be ez a szempillaspiral. :(

Bella66

2017. március 3.

Nagy reményeket fűztem hozzá... régóta szerettem volna egy "mindent az egyben tudó" szempillaspirált. Nos, most sem találtam meg.
Amit a csomagoláson ír sem igaz. Legalábbis nálam egyáltalán nem vált be.
- Lemosni sminklemosóval egy igazi kihívás, időigényes.
- Fekete pontokat hagy a szemhéjon, illetve a szem alatt is egy idő után, ezért nem árt a sminkünket folyamatosan ellenőrizni.
- Ahogy megszárad a festék, teljesen elnehezíti a pillákat (nekem még soha egy szempillaspirálom sem csinált ilyet).
- összetapasztja a pillákat, noha a csomagoláson pont az ellenkezője áll
- és bár nem tudom mit értenek szélsőséges körülmények között, mert ha egy kis izzadtság vagy a konyhában lévő gőztől szó szerint leovlad rólam a festék(vagy tesljesen felkenődik a szemhéjamra), nem tudom mi az, ahol működnie kéne...

De azért egy két pozitívat is tudok említeni:
- az alsó pillákon gyönyörű a végeredmény (persze vigyázni kell, mert egy idő után a szem alatt fekete pontok lesznek a festéktől)
- hosszítani hosszít

Annak, aki természetes hatást akar elérni, jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

Amit a csomagoláson ír sem igaz. Legalábbis nálam egyáltalán nem vált be.
- Lemosni sminklemosóval egy igazi kihívás, időigényes.
- összetapasztja a pillákat, noha a csomagoláson pont az ellenkezője áll

De azért egy két pozitívat is tudok említeni:
- hosszítani hosszít

Annak, aki természetes hatást akar elérni, jó választás lehet.