Rimmel

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 21.

Ár:   2000 Ft

A vízálló formula speciális rugalmas polimerekkel épít extrém szempillákat anélkül, hogy csomósítaná őket. Kitart még szélsőséges körülmények között is. Akár 24 órás hatás.

DNM

2020. július 28.

Pixiben volt. Vízálló valóban, két nappal később is fekete a szemem alatt a bőr tőle, holott a szempillán nem is látszik...Nem csinál semmit. Nagyon kiábrándító

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Hermina99

2019. január 31.

Nagyon mérges vagyok, mert 2 perc alatt kellett vennem egy vízálló spirált a síútra, és pont belenyúltam... Ez konkrétan semmit sem csinál a pillákkal, nem is értem, hogyan lehet ezt piacra dobni?! Óriási keféje van, amivel sikerült összekennem a szemhéjamat, szerencsére simán le tudtam törölni, mert olyan, mintha meg se akarna száradni az a minimális termék, ami a pilláimra került. Kaptam hozzá ajándékba egy szemöldökceruzát, most megyek és elolvasom annak az értékeléseit, remélem legalább az használható lesz, mert ez kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Domie

2018. november 6.

Alig csinál valamit a szempilláimmal, semmit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Alig csinál valamit a szempilláimmal, semmit nem ér.

HNReni

2018. szeptember 20.

Nekem nem vált be. Vízálló tényleg,de az én kis pilláimnak ennél több kell hosszabbítás terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Zsuvicska

2018. szeptember 15.

Ez egy katasztrofa.learazva vettem meg de ettol meg a kinai spiralok is jobbak.olyan mintha vizzel lenne higitva.soha nemszarad meg es tulajdonkeppen semmit nemcsinal a pillakal csak maszatol es osszeragasztja.en nemis ertem hogy arulhatnak ilyet ettol mar tenyleg barmi jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 15.

gretatakacs

2018. július 28.

A spirál része szuper a terméknek a festék része viszont ragadós és nehezen lehet vele dolgozni. A vízálló hatás nem érzékelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Mirage94Mirage

2018. május 12.

Ez borzalmas! Hogy árulhatnak ilyet ráadásul 2000 Ft???!!! A Wishről rendelt 300 Ft-os kenterbe veri. Ami a kefén volt kiló festék az mind átkerült a szempillámra összeragasztva azokat, hiába kefélgettem húzkodtam semmi nem segített rajta csak a sminklemosós vattakorong. 1000 Ft-ért vettem kuponnal de költöttem volna inkább fagyira.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 12.

dustyrose

2018. április 24.

Lehetséges hogy ez a legrosszabb szempillaspirál amit valaha használtam.Egyszerűen használhatatlannak gondolom, a kefe hatalmas és iszonyú nehéz nem szétkenni vele a festéket a szemhéjamon , borzalmasan csomósít és semennyit nem hosszít vagy dúsít, még csak nem is vízálló....soha többé nem próbálkozom meg rimmel spirálokkal, egyszerűen nem funkcionálisak, bármennyire próbálkozom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

szonjaonja

2017. július 7.

Nagy csalódás. Életem első vízálló szempillaspirálja. Egy barátnőm ajánlotta, de persze megnéztem itt krémmánián a véleményeket, de inkább az ismerősömre hallgattam. Kár volt. Sok idő még megszárad és nagyon csúnya pillákat kreál. Nem látszik valami nagy változás, de minél jobban próbálom szépre csinálni, annál jobban összetapad. Egyáltalán nem lesz szép az eredmény, ráadásul nem mondanám valami vízállónak se, lemosni meg nehéz. De 2 csillag, hogy később mosódik le a szemem alá, mint a többi spirál. (Mondjuk nyilván, mert vízálló.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

edery

Korcsoport: >54
2017. június 7.

Alig győztem kivárni, míg megszáradt, ha pislogtam, felkenődött a felső szemhéjamra. Nem választotta szét a pillákat, az újbóli fésülés során mindinkább összetapasztotta azokat, lehetetlenség vele szépen kifesteni. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 7.