Rimmel

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: Natalka, az összetevőket feltöltötte: zsooofizsooofi, Módosítva: 2020. március 11.

Bőrtípus:   Zsíros

Az új textúrának köszönhetően meggátolja a bőr újrazsírosodását akár 12 órán keresztül.

Tartalmaz pamutot, mely felszívja a felesleges olajat, kamillát, ami megnyugtatja a bőrt és csökkenti a pirosságot, és uborkát, amely kisimítja és tisztítja a bőrt, miközben elnyeli a fölösleges olajat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mrs.imperator

2021. október 25.

Nekem elég jól bevált az állaga és a fedése a kombinált bőrömön, a T-zónában kifejezettem előnyös. Jól mattít és a miteszereim, piros foltjaim is gyönyörűen fedi. Elég erős a fedése de én pont ezt várom egy alapozótól. Szeretem hogy nem túl folyós és a csomagolása is patent. Sajnálom ha nem gyártják már, újravettem volna. Tartósságban is piros pont. Random vettem kuponnal és milyen jól tettem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 25.

noricza

2021. február 25.

A mattítás kb fél órát bír, nagyon nehéz kényelmetlen alapozó. Teljes fedésű ez tény, építhető de nagyon sok! Ezzel lehet porcelán baba arcot kreálni de nagyon mű. Nem szerettem, beült a ráncokba meg áhhhh ....borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

Dalma2727

2021. január 10.

Ez az egyetlen alapozó, ami annyira szépen fed, egész nap tartós és valóban matt. Nem fénylik, nem zsíros a bőröm tőle. Nagyon szeretem, de miért nem gyártják már? 🙈

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

Frubelle

2020. december 3.

Régebben nagyon szerettem, szépen tudtam vele sminkelni, viszont mattságából adódóan nagyon könnyen beleült a ráncokba, szóval sajnos mennie kellett. De ennek ellenére aláhidratálással másnak lehet működik :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

Dan94

2020. június 27.

Ez valóban egy nagyon vastag, sűrű, erős fedésű, nehéz alapozó. Mindennapos használatra tényleg sok, ugyanakkor ha a bőr rosszabb időszakát éli, megfelelően eldolgozva, lehet szép eredményeket elérni vele. Tiniként szerettem, többször vettem újra, ma már nem ezt használom alapozóként, viszont még ma sem tűnt el teljesen a sminkkészletemből. Alkalmanként korrektorként használom, bőrhibák elfedésére. Így viszont remekül működik, nekem tetszik az eredmény. (persze ha az alapozó árnyalatával kompatibilis) Úgy gondolom, ebben a formában megér egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Alexia

2020. június 9.

Nagyon vastag ez az alapozó. A nem létező ráncokba is beleül, olyan mintha az arcom pórusos lenne, pedig nem az. Messziről jól mutat, de által közelségből már nagyon rossz. Maszkos, mű hatású, sok!. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

lau256

2020. június 3.

Fedese erős, de borzaszto ahogy beleul az apro rancokba, raadasul szamomra ragacsos érzetet nyújt. Nem banom, hogy mar nem gyártják..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

tátombák

2020. április 20.

Én kedvelem ezt az alapozót. Nem mindennapi használatra vettem, akkor jön nagyon jól, amikor nincs jó állapotban a bőröm,mert tényleg nagyon erős a fedése.
Ecsettel tudom a legszebben felvinni, és ennél hatványozottan igaz, hogy a kevesebb több. Ha nagyon gáz is a helyzet, inkább 2 rétegben használom, de egyszerre nem teszek fel sokat, mert esélytelen lenne szépen eldolgozni.
Szeretem, hogy matt akkor is, ha lemarad a púder a kapkodásban. Nem tudom, hogy csinálja, de akkor is matt a bőröm, ha a tapintása már nem az. Tartós, porcelánbaba arcot lehet vele csinálni, ha az ember kitapasztalja a működését.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Ajsha920704

2020. február 9.

Az első tubus használatakor szerettem. Újravettem és meg is utáltam :D Semmiképp nem egy nyári alapozó, szinte fuldoklott alatta a bőröm. Nagyon sűrű pedig mousse állagú. Nem lehet belőle keveset használni. Alkalomra smink alapnak jó lehet, mert a fedése jó, de túl maszkos, nehéz érzés, kész felüdülés lemosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

blondiebunny

2020. január 2.

Jól fed, nem irritál, szép a színe, sztem tökéletesen felveszi a bőr saját tónusát (persze jól kell árnyalatot választani), és mivel kissé habos, könnyű felkenni. Illatra semleges, nincs semmilyen kellemetlen ájere. Remek termék:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.