Rimmel

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: Natalka, az összetevőket feltöltötte: zsooofizsooofi, Módosítva: 2013. november 27.

Bőrtípus:   Zsíros

Az új textúrának köszönhetően meggátolja a bőr újrazsírosodását akár 12 órán keresztül.

Tartalmaz pamutot, mely felszívja a felesleges olajat, kamillát, ami megnyugtatja a bőrt és csökkenti a pirosságot, és uborkát, amely kisimítja és tisztítja a bőrt, miközben elnyeli a fölösleges olajat.

Ár: 1200 Ft , Eladó: takacsanett12
Állapot: új (egyszer sem használt), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 700 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja
Ramy

2019. október 14.

Tényleg kicsit maszkos, viszont jól fed, nem okoz pattanásokat, semmiféle irritációt és
fent is marad reggeltől estig. Úgy használtam, hogy nyomtam kis belőle egy kicsit
és pár csepp vízzel "higítottam" mert anélkül nehéznek, zsírosnak éreztem majd
belemártottam a szivacsot és úgy vittem fel az arcomra így nem lett nehéz vastag réteg az arcomon.
Lehet, hogy veszek is belőle egy tartalék tubussal mivel már nem gyártják.
Dm-ben kiárusítják 799 Ft-ért

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

és pár csepp vízzel "higítottam" mert anélkül nehéznek, zsírosnak éreztem majd
Lehet, hogy veszek is belőle egy tartalék tubussal mivel már nem gyártják.
Dm-ben kiárusítják 799 Ft-ért

nightwica

2019. szeptember 29.

2019 augusztus

Igencsak lebarnult nyár végére a bőröm, már túl világos volt az alapozóm és a korrektorom is, amit felváltva használok, úgyhogy vettem ebből egy 201-eset. A kézfejemen iszonyat hülyén nézett ki, rózsaszínes-naracssárgáson.. De szerencsére annak ellenére, hogy kb. felettem állt az eladó a drogériában, akkor is kipróbáltam a testerből az arcomra :'D Meglepően okésan nézett ki (pedig kb. minden alapozóban vmi elbaszott bohócnak vagy festménynek tűnök), úgyhogy megvettem. Itthon aztán felkentem normálisan. Tényleg vastag, de beauty blenderrel én szépen el tudtam oszlatni. Zseniális, hogy olajszívó, a matt tényleg matt, amire az én bőrömnek nagyon szüksége van. És lássatok csodát – az arcomon egyáltalán nem narancssárgás, sőt, tökéletes a bőröm árnyalatához. Minimálisan sötétebb talán, de eloszlatva-felkenve egyáltalán nem látszik. Mondjuk nekem kicsit talán sárgásabb a bőröm, nem tudom. Közelről sem nézek ki úgy, mintha maszk lenne az arcomon, úgyhogy a sok negatív vélemény után én meg lehet, hogy megtaláltam az alapozómat :)

Egyelőre marad az öt csillag, aztán meglátjuk, hogy az izzadósabb-munkásabb napokat hogy bírja, de nekem egyelőre a legszimpatikusabb alapozó.

Szerk: 2019 szeptember 29.

Még mindig nagyon elégedett vagyok ezzel az alapozóval, biztosan újraveszem, és ha fakul a nyári lebarnulásom, biztos ugyan ebből veszem a halványabb árnyalatot! Szerintem gyönyörű fedése van, 1-2 helyen száraz a bőröm, ott aláhidratáltam, amikor nagyon olyan volt, de amúgy teljesen problémamentes számomra a használata, csak ámulok a sok negatív kommenten.
Nagyon zsírosodik a bőröm, csillog, és ez TÉNYLEG mattít, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

2019 augusztus

Szerk: 2019 szeptember 29.

Nagyon zsírosodik a bőröm, csillog, és ez TÉNYLEG mattít, imádom.

CsReni

2019. szeptember 23.

Foltos, csunya es nehez eldolgozni, foleg ha szaraz a borod

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Foltos, csunya es nehez eldolgozni, foleg ha szaraz a borod

stierpatti

2019. szeptember 23.

Nagyon maszkos hatást eredményez, mintha cementet kennél az arcodra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Nagyon maszkos hatást eredményez, mintha cementet kennél az arcodra.

Csipetke

2019. szeptember 13.

A színét eltaláltam azzal nincs bajom. Nagyon sűrű alapozó. Nekem blenderrel nem simerült szépen eldolgoznom, de ecsettel annál inkább bar elég sokáig tartott . Szép fedése van de nekem ez már túl sok és vastag. Amit nem értek személy szerint, hogy egy ilyen állagú alapozót miért kell egy ilyen tubusba tenni. Nehezen tudom belőle kiszenvedni a terméket ha ki jön akkor meg nagyon sok jön ki belőle. Nekem ez így nagyon nem tetszik. Pocsékolás az egész. Szóval a csomagolásával nem vagyok megelégedve. Összességében nem rossz, de nem nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Babooca

2019. augusztus 29.

2015
A csodás akció miatt úgy döntöttem én sem hagyhatom ki ezt a méltán elismert alapozót. Már régóta olvasgattam, nézegettem utána, júniusban még a DM-kupont is képes lettem volna érte beváltani, de jó, hogy nem tettem, mert most púder is járt hozzá. Sokáig töprengtem, hogy hazahozzam-e miután Kedvesem megvette a BB-s csomagot, szintén púderrel egybecsomagolva. Azonban nem bírtam ellenállni, túl régóta érdeklődök már egy jó alapozó iránt. Már be is vetettem egyik nap, esőben, majd tűző napsütésben. Még el is aludtam benne 2 órára du, és az sem ártott meg neki, csak az orrom hegyéről és az orcám egy kis részéről kopott le egy kis foltban. Az Essence transzparens kompakt púderével fixáltam. A fedése számomra tökéletes, Kedvesem szerint kissé már "gumi" arcot csinál nekem, a szeplőim jó részét tökéletesen elfedi és este 8-ig szinte alig láttam kifényesedést. Remélem hosszú távon nem okoz mitesszereket, pattanásokat, bár az összetevőire direkt figyeltem. A habos állagának köszönhetően nem hagy fullasztó érzetet, könnyedén válik púderessé, mattá. Kevés is elég belőle, én ecsettel dolgoztam el, kézzel magasabb fedést is tud adni. Először féltem, hogy a 103-as True Ivory árnyalat nekem sötét lesz, de szépen igazodott a bőrszínemhez. Nem szárított, nem okozott semmilyen irritációt. Ha hosszabb távon is beválik, akkor biztosan ez lesz a tökéletes alapozóm, nem horror áron. Eddig nagy a szerelem közöttünk.

2019.08.29.

Pattanásokat okozott, nehéz viselet volt, fulladozott a bőröm alatta. Kezdetben azt hittem ez nyújt szép fedést és hibátlan finish-t, de a MAC Studio Fix kipróbálása után számomra hamar kiderült, hogy ez maszkos. Nem szerettem meg, végül vagy elajándékoztam, vagy kukában végezte. A legvilágosabb árnyalat is borzasztó sötét volt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

2015

2019.08.29.

Megany

2019. augusztus 25.

Igaz,hogy ez egy sűrű állagú alapozó,viszont nagyon jól fed,tartós és sikerült elsőre jó színt találnom magamnak.Mondjuk elég sárgás az én bőröm,ez inkább azoknak jó akik igazi beige-típusok.
Ár értékarányban is nagyon jó,viszont a csonagolása nagyon idegesítő: állandőan összekenődik a fehér tubus,nagyon nem praktikus.Sotétebb csomagolasban sokkal igényesebb hatást kelthetne,mondjuk vmi letisztult kivitelben.
Csakemiatt 4csillag,amúgy a kombinált-zsírosbőrömre messzi ez volt eddiga legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

virumiru

2019. augusztus 9.

Pár éve találkoztam vele először, és borzalmasan vastagnak, természetellenesnek éreztem az arcomon:D Aztán pár hete a rossmannban a púderével együtt 1000 ft-ért kínálták...és elcsábultam:D Na most vagy az én alapozás technikám fejlődött, vagy az összetételén változtattak valamit, de most sokkal könnyebben eldolgozhatóbb, és nem is mászik le az arcomról:) A fedése egész jó. Én inkább a dewy finishű alapozókat preferálom a száraz bőröm miatt, szóval kicsit tartottam tőle, de ha rendesen betartom az arcápolási rutinomat semmi probléma nincs vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Minniemouse09

2019. augusztus 6.

Sajnos 3-at is vettem belole, mert akciós volt😄..Nagyon megbántam a fejem narancssárga lesz tőle, száraz és kiemeli a bőrhibákat. Egyszerűen olyan lesz az arcom, mint egy maszk🤧👎🏿 Soha többet !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Annacska22

2019. július 25.

Nagyon kiemeli a száraz részeket. AZ én bőrömön katasztrófa, de az fedése erős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Nagyon kiemeli a száraz részeket. AZ én bőrömön katasztrófa, de az fedése erős.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.