Rimmel

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flepike, Módosítva: 2016. április 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Különleges, kétlépéses, zselés hatású lakkok. Használd a festés végső lépéseként, így manikűröd akár 14 napig is tökéletes maradhat. Felvitele könnyű, száradása annyi, mint egy normál lakk esetében és nincs szükség UV lámpa használatához. Az eredmény: hibátlan fényes felület, akár egy profi manikűrösnél.

MinnieBaba

2019. május 16.

Teljes pénzkidobás!!! Szörnyen sok idő amire megszárad,és egyáltalán nem tartós!
Eddig Eveline Top Coat fedőlakkot használtam, de gondoltam hogy kipróbálom a Rimmel Step 1 körömlakkjához a fedőlakkját is, de nagy csalódás! Ugyhogy visszatérek az említett fedólakkhoz....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

NikolettaP

2019. április 8.

Én imádom ezt a fedőlakkot, eddig semelyik fedőlakk nem hozta nálam ezt a hatást, ezt a zseléhatású fényt 😍 Meg is szokták kérdezni, hogy gél lakkom van-e :) 2 év szavatosságot ír a csomagoláson, ami nálam be is vált, nemsokára 2 éve használom, pedig gyakran használom: hetente-kèthetente. Ami a száradást illeti, valóban lassan szárad, én amikor van egy szabad fél órám a lakkozást követően, akkor szoktam megcsinálni . Én előtte körmöshöz jártam gél lakkot csináltatni, és összességében az sem volt gyorsabb megoldás ennél, sőt nekem az az eljárás kàrosította a körmeimet, ezért döntöttem úgy, hogy nem csináltatom többet. Az 1-es jelölésű Rimmel körömlakkokkal teljes mértékben együttműködik, sőt más Rimmel lakokkal is szuper. Nekem 8-9 napos nyaralást is kibírt, úgy, hogy alaplakkot használok, 2 réteg színt, és fedőlakknak ezt, közben pedig minden réteg felvitele előtt ügyelek a körmeim zsírtalanításàra, hogy meg tudjon tapadni rajta a lakk:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

bdori

2018. augusztus 11.

Mivel az Astor fedőlakkját már nem tudom megvenni itthon, ezért még Glamour napokon vettem egy ilyet, hátha beválik ez is. De nem..nagyon lassan szárad, fél óra sem elég neki megszáradni, és egy-két nap után már csíkos, megtöri az alatta lévő lakkot, ami világos szín esetén még zavaróbb. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

kremmanias24

2018. július 18.

2 réteget kenek belőle, de másnap már kopik... így az ár/érték arányról se tudok jobbat mondani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Wr.

2018. május 8.

Én is olyan mágikus lény vagyok, aki képes egy lakkot fél nap alatt leverni, úgy, hogy nem is csinálok semmit. Általában Trend it up és Rimmel 60 minutes lakkokra kenem rá ezt a fedőlakkot és nagyon meg vagyok elégedve vele! Ezzel kibír 3-4 napot is a kezem, ami tényleg egyéni csúcs. A hajmosást, egy kiadás mosogatást nem él túl, de én teljesen elégedett vagyok ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

eszterke79

2018. május 3.

Nekem nagyon-nagyon bejött! Pont a hozzávaló lakkal nem annyira, inkább másokkal szoktam használni. 4-5 napig tökéletes marad a körmöm és ugyanolyan könnyű lemosni ezzel együtt is, mint bármelyik sima lakkot. Nekem az vált be, ha két réteg lakkot kenek alá. Elég gyorsan szárad, egy sorozatrész alatt a komplett manikűrrel megvagyok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

cserepeskaktusz

2018. március 25.

nekem bevált ugyanakkor más márkájú lakkokkal nem mindig működik együtt. Végülis 4 csillagot kap mert tényleg sokat kell várni amíg rendesen megszárad, de gyönyörű géllakkszerű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 25.

smani8710

2018. március 6.

Szép fényes, kb 1 napig. Rettenetesen lassan szárad, negyed óra után is képes elkenődni. Szinte használhatatlan, az ember nem képes várni fél órát, hogy hozzáérjen bármihez! Ha mégis kibírod, 2 nap ás berepedezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Jeanette

2018. február 27.

2 csillagot azért kap,mert nagyon szép,gél hatású.Tartóssága szempontjából, egyáltalán nem bírja tovább, mintha simán használnék önmagában egy körömlakkot. Pár nap után berepedezik a felülete. Nekem nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

nemethklari

2017. november 10.

Szeretem, nem csak Rimmel lakkhoz, de más márkájú termékekhez is használom, az olcsó lakkok tartósságát is növeli 12 nappal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0