Rimmel

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2012. augusztus 17.

A szem alatti karikák eltüntetéséért.

Kiszerelés: 7 ml

Wiwienna

2019. szeptember 24.

Eddigi legeslegjobb korrektor, amim valah volt! Szépen elfedi a pattanásokat/sebeket és nem utolsó sorban a szem alatti karikákat is...Ezelőtt rengeteg márkájú/fajtájú korrektort kipróbáltam, de egyik sem vált be úgy mint ez! egyszerűen imádom..
jár az 5*!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

jár az 5*!!

livia0

2019. szeptember 9.

Nekem kicsit olajos hatású, viszont amikor már nagyon száraz a bőröm akkor ez a leghatásosabb, nem ül bele a ráncokba és nem "kopik" le. Többször próbáltam már, nem mindig volt jó nekem, alkalmanként viszont sokkal jobb mint a többi korrektorom. Fedése nem túl jó de nem is nagyon rossz:D Púderrel együtt használva pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

vvivien

2019. szeptember 7.

400 forintért jutottam hozzá a 030 árnyalathoz, egész jó a fedese, elég tartós , a színe tökéletes a boromhoz és nem szárít . De a maybelline fit mi meg mindig jobb ennél

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 7.

kbarbi0208

2019. június 22.

nagyon rossz a fedése, és nem értem mit keres egy korrektorban csillám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 22.

nagyon rossz a fedése, és nem értem mit keres egy korrektorban csillám.

Diana2

2019. június 1.

Nem fed jól,nem fedi el a pirossáhot sem,és nagyon fényes,olajos hatása van.Púder kell fölé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 1.

nedina

2019. január 20.

Szem alatti karikák eltűntetése céljából vásároltam, aztán mikor haza hoztam tűnt fel csak, hogy csillámos :) amivel még ki is egyeznék, de véleményem szerint nem teljesít túl jól fedés szinten sem, amire nagy szükségem lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Grand

2019. január 19.

A benne lévő nagyon apró csillámok miatt bőrhibára, pattanásra nekem nem működött de szem alá pont jó. Elég durva karikáim vannak amiket nem tüntet el teljes mértékben de azért nagyon sokat javít rajtuk, úgyhogy hétköznapi használatra teljesen bevált, szép természetes hatása van és nem ül bele a 21 éves szarkalábaimba :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

Orchideadin

2019. január 12.

Nagyon természetes üde hatása van, természetes sminkekhez, hétköznapokra tökeletes! Viszont erősebb sminkekhez, alkalmi sminkekhez nem elég erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Laramara

2019. január 11.

Egyáltalán nem fedi el a bőrhibákat, úgyhogy csalódás volt. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Egyáltalán nem fedi el a bőrhibákat, úgyhogy csalódás volt. Nem venném újra.

Meli47

2019. január 4.

Valójában arra amire vettem nem alkalmas, a bőrhibákat nem fedi el, de amúgy a szem alatti karikák halványítására kivállóan használható. Szépen egybeolvad a bőrömmel, a sárgás színe miatt, szépen elfedi a kékes-feketés színt a szemem alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.