Rimmel

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Nejlon sörtékkel, mely extrémen hosszítja a pillákat és teltebb tekintetet varázsol. Nem kenődik, egész napos viseletet ígér, mégis könnyen eltávolítható.

Ár: 1000 Ft , Eladó: beatab
Állapot: Original,bontatlan., Helyszín: Budapest, fizetés: Posta,vagy személyesen átvehető Budapesten.

Aquila

2020. július 31.

Használhatatlan, csomós pillákat csinál, rengeteg terméket vesz fel a spirál, amit képtelen eloszlatni normálisan a pillákon. Kb 2 hétig próbálgattam, de ez sajnos kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Mia0602

2020. július 21.

Egyáltalán nem értem hogy működhetett az első pár nap.
Egy forintot sem ér! Nagyon sűrű, már a kefe is csomósan veszi fel a festéket. Összetapaszt 4-5 szempillát is. VISELHETETLEN.
Rövid, egyenes pilláim vannak az a spirál amelyik tud bármit is kezdeni ezzel az tényleg csodaszer.
DE! Megkértem unokahugom akinek a szemöldökéig érnek a pillái, hogy próbálja ki. Nála sem működött!
Pedig még nem volt olyan spirálom ami ne nála végezte volna.
Hát ezt most kidobom a kukába, mert használhatatlan.

Június 8.
Tavaly Joy napokon szereztem be pár társával együtt. Utolsóként került felbontásra a napokban.
Nagyon meglepődtem a kefén! Ilyen ritka "fogú" kefével (szilikon) még nem találkoztam. Aztán megijedtem, mert jó hosszú is, gondoltam majd mindent is összekenek vele.
Sűrű állagú a festéke, de nekem pont kellő mennyiségben veszi fel a kefe. De meglepő módon nekem kiválóan működik. HOSSZÚ!,természetes pillákat varázsol, amiket szépen szét is választ. Ez a rövid, egyenes pilláimnál kész csoda! Szempillagöndörítőt és primert használok elötte, de nekem még egy spirál se volt ilyen jó. Igaz, hogy több rétegben már tapaszt, de nekem elég ha természetes, de hosszít. Használat közben jól kézre áll.
Egy köhögéssel járó könnyezést nem bírt ki. Teljesen lefolyt fekete csíkban.

3 nap után egyáltalán nem működik. Sok festéket vesz fel, összetapasztja a pilláimat.
Mindenhová felkenődik, pár óra elteltével pedig lepereg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

Egyáltalán nem értem hogy működhetett az első pár nap.
Pedig még nem volt olyan spirálom ami ne nála végezte volna.
Hát ezt most kidobom a kukába, mert használhatatlan.

Június 8.
Egy köhögéssel járó könnyezést nem bírt ki. Teljesen lefolyt fekete csíkban.

Mindenhová felkenődik, pár óra elteltével pedig lepereg.

Mikka

2020. július 19.

Nem olyan jó, sajnos, ajándékba kaptam, de túl sok festéket visz fel. Egy másik szempillaspirál keféjével szoktam felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

esztifarkas

2020. január 23.

Pont nem töltött be a telefonomon a krémmánia,amikor megvettem, gondoltam nem lehet olyan rossz....hát tévedtem. Borzasztó, az előttem leírtakkal egyetértek, rengeteg festéket vesz fel az ecset, ha letoörlöd, meg úgy is sok, akkor is, ragad, és nagyon mű hatású szempillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Asztraia

2019. december 12.

Ez a lehető legrosszabb spirál amivel valaha dolgom volt EVER!
Sok festéket vesz fel, gáz a kefe, ragacsos, mázgálódik, nagyon nagyon nem jó vele dolgozni! Ez nem is spirál hanem Teddy henger!!
Rimmel, szégyelld magad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Ez a lehető legrosszabb spirál amivel valaha dolgom volt EVER!
Rimmel, szégyelld magad!

dorkaww

2019. szeptember 22.

Kritikán aluli szempillaspirál, amire ha lehetne nulla csillagot adnék. Előttem már kb. mindent elmondtak a termékről: nagyjából 1 kiló szemfestéket vesz fel a spirál, amivel pókláb mintájú pillákat varázsol. Botrány...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Illa

2019. január 24.

Így jár az ember, ha nem néz utána a terméknek, mielőtt megvenné: kidobja a pénzt az ablakon. Ez a világ egyik legpocsékabb szepillaspirálja! Iszonyú mennyiségű festéket visz fel, összetapasztja a szepillákat, tejesen használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Connie13

2018. december 27.

Jaj nekem, nem olvastam véleményt, belefutottam. 😞 A boltban megnéztem a festéket, annyira de annyira jó állagúnak tűnt és a keféje is szimpatikus volt... de aki kitalálta, hogy ezt a nyúlós festéket egy ekkora nagy kefével egy tégelybe zárja, az üljön le, 1-es. Használhatatlan borzalom, egy élet kevés, hogy ennyi festék megszáradjon, amennyit felvisz, hiába húzom le.
Nem hagyott nyugodni, hogy valami ami ennyire jónak tűnt, ennyire sz@r legyen... a kefeje az EL szempillaspirállal használva valami csoda... a festékje egy fésüs másik spirálkefével használva valami fantasztikus. Nem tudom hosszútávon hogy fogom kivitelezni ezt, mert nagyon macerás, de sajnos azt kell mondjam, hogy megéri!!! Külön-külön 5-5, a macera miatt össz 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Barby831

2018. december 20.

életem legrosszabb spirálja.annyi festéket felvisz,hogy az hihetetlen. összeragadnak a pilláim. csomósak lesznek. és dolgozni sem lehet vele. nagy csalódás ez a termék számomra!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

bodzaszirup

2018. december 11.

A létező legrossz szempillaspirál, rengeteg festéket visz fel, nagyon összeragasztja a szempillákat. Korábban a bronz színű Wonder'full testvérét használtam, aminek szeretem a keféjét, úgyhogy áttettem erre. A festék így is ragaszt, de ha kicsit letörlöm, működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.