Rio

Ár:   24 989 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: necra, Módosítva: 2014. május 8.

Ár:   24 989 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Lézertechnológiával a feszes, sima combokért

A Rio® Cellulight az alacsony energiájú lézersugár terápiát (LLLT) alkalmazza, mely kombinálva a koffeintartalmú Liporeductyl krémmel fokozza a sejtek anyagcseréjét és eltünteti a cellulit jeleit.  A Cellulight ennek köszönhetően javítja a mikrokeringést, csökkenti a gödröcskéket, puhává és feszessé varázsolja a bőrt!

• A zsíros szövetet célozza meg
  • Fokozza a sejtszintű anyagcserét
  • Napi 10 perces kezelés
  • Elősegíti a természetes sejtregenerálódást
  • A koffein tartalmú speciális szérum eltünteti és megelőzi a cellulitiszt
  • Napról napra láthatóan csökkennek a narancsbőr gödröcskéi és egyenetlenségei

A Rio® Cellulight mobilizálja a test természetes mechanizmusait, hogy az megszabaduljon a melléktermékként elraktározott, lebontott zsírtól, puha és feszes bőrt eredményezve. A költséges sebészeti beavatkozások, szépégszalon kezelések és betarthatatlanul szigorú diéták alternatívája a Rio® Cellulight.

Opille

2016. július 22.

Nagyon hamar megadta magát, elromlott de nem bántam, mert hatása semmi nem volt amíg működött sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 22.

necra

2014. április 28.

Férjem vette pár éve, de nem igazán éreztem semmit kezelés közben. Anyukám is kipróbálta, neki szúró, égő érzés volt. Szerintem túl kicsi a feje, lényegében csak egy pötty. Idén adok neki egy újabb lehetőséget

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 28.