Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nera, Módosítva: 2014. július 9.

Kiszerelés:   50 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéden és alaposan távolítja el a szemfestéket és egyidejűleg óvja az érzékeny szemkörnyéket.

orsipanka

2018. február 20.

Katasztrófa. Kb 200 ft-ért találtam akciósan, gondoltam teszek vele egy próbát, utazásokhoz jó lesz. Nem elég nedves, és a sima szempillaspirált is alig szedi le, a vízállóról meg ne is beszéljünk. És a tégelyt tetejét nem lehet rendesen rácsavarni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

ildi95

2018. február 16.

Kb egy éve próbáltam ki, nem nagyon szerettem. Nem volt elég nedves, nagyon kellett dörzsölni, valamint sajnos elkezdett kiszáradni. Nem volt jó vétel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

brbara

2017. november 21.

Fhu nekem nagyon nem jött be, irtó erősen kellett dörzsölnöm, hogy lehozza a sminket, ezért csípett és utána kellemetlen érzést hagyott a börömön. Azt hiszem kettőt használtam el belőle, azóta porosodik a szekrényben. Majd esetleg nyaralásra jó lesz, de mindennap tuti nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

igob

2015. június 23.

furcsa, hogy még senki nem írt erről a kis lemosóról, nekem abszolút bejövős. annak ellenére, hogy van egy kis illatanyag benne,egyáltalán nem irritálja, nem csípi a szemem, pedig volt már,hogy véletlenül belenyúltam a a kis koronggal. kíméletesen tisztít, és nem szárít, szerintem az aloe-nak sok köszönhető. tetszik, hogy nem kell külön bajlódni a pamacsolással, "tettrekészen" elő lehet húzni a kis tégelyből. ha nagyon akarnék kötözködni, akkor az, hogy a vízálló spirált viszont nem igen szedi le, szóval ha valaki a waterproof spriálokra esküszik, nekik nem ajánlom. egyébként meg jó szívvel, mert olcsó és hatékony :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol