Rival de Loop

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Monde, Módosítva: 2016. június 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Aloe Vera tartalma révén vitalizálja, frissíti és hidratálja az arcot és a dekoltázst. A Rival de Loop Aqua Spray optimális párosítása a felfrissülésnek és az ápolásnak. Az Aloe Vera intenzíven hidratál, bőre láthatóan üdébb lesz. Ideális utazások során.

gothy

2018. augusztus 25.

Kb. 3-4 éve vettem, most találtam meg ezt is. (Ezért kell néha lecserélni a bútorokat, mert előkerülnek réges-régi cuccok.:))
Szinte még tele van, így is megy a kukába. Sajnos nem éreztem semmi frissítő vagy hidratáló hatást, csak csupa ragacs lettem tőle. Utáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

zsofi017

2018. július 29.

Nekem nagyon bejött. Olcsó is volt, a szórófej is működik. Az arcom olyan sima lesz utána, mint a babapopsi. :) Kicsit ragacsos, de ahhoz képest, hogy a többi aloe vera-s dolog hogy ragad, ez semmi.
Update: 2 dobozzal vettem egyszerre és az elsővel semmi bajom nem volt, de a másodiknál nekem sem akart működni a dolog és nem tudtam kivarázsolni a flakonból. Ez azért elég nagy hiba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

pigglypig

2018. január 10.

De buta voltam, hogy nem néztem meg a véleményeket :( 25%-os akció volt a márkára, meg még hozzájött a 10%-os Rossmann kupon, és elcsábultam. Tényleg gyakorlatilag sugárban jön a termék, és borzasztó ragacsos, akármilyen keveset próbálok felvinni. Gondolom az aloe vera miatt, de azért na, ez még nem ok arra, hogy egy elvileg frissítő permet olyan hatást érjen el az arcomon, mintha jó kis "teknokolt" kentem volna rá. Sajnos nekem sem jött be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Fannus

2017. július 21.

Az enyém szórófeje tökéletesen spriccel, pont elég folyadék kerül az arcra. Az illata is enyhe. Szerintem nagyon jól fel tud frissíteni egy meleg napon, és a smink se kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

Fezs

2017. június 25.

10 perce vettem, rohantam haza, hogy kipróbáljam. És egyszerűen használhatatlan, a fújóka nem permetez, hanem köpköd és ha végre permetez akkor meg a fújófej alól habzúhatag folyik kibelőle. Ez az első benyomás volt, megpróbálom használni is a benne lévő terméket aztán jövök updatelni.

Update: Hát teljesen elfelejtkeztem róla, aztán jött ez a nagyon meleg és adtam neki még egy esélyt. HATALMAS hiba volt!!! Még mindig borzasztó. Letettem arról, hogy jó legyen a szóróka és úgy ahogy de felimátkoztam a terméket a fejemre (nem kellett volna). Borzalmasan ragadt és az illata se tetszett. Marad az 1pont, bár inkább mínuszokat adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Reni39946

2017. május 19.

A permetezése tényleg elég gáz, és a hatása se tökéletes. Mondjuk, nekem elmegy, de nem venném újra. Smink előtt szoktam használni, de van hogy még utána felkenek egy réteg hidratálókrémet is, pedig ennek kiváltására, a gyorsabb haladás érdekében vettem... Az áráért viszont, szerintem nem olyan borzalmasan rossz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

dalmuska

2017. április 14.

Még el is nézném neki hogy az adagolása nem éppen a legjobb, ha hidratálna. De nem csinál semmit, max egy icipicit puhábbá teszi a bőrt. Egyébként ragad, és nagyon nehéz az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Bzsofia0714

2017. április 12.

Sajnos nekem az "illata" borzasztóan erős .
A feje nem porlaszt hanem habzik. Az arcomra biztos hogy nem fújnám rá mégegyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

Sajnos nekem az "illata" borzasztóan erős .

abbey94

2017. március 6.

Néhány napja barátkozom ezzel a termékkel. A szórófej tényleg kriminális, mert ha nem figyelünk rendesen arcon köpi az ember lányát :D
Maga a termék nagyon kellemes, nem irritálta az arcbőrömet, pedig igazán érzékeny bőröm van. Napjában 3-4x használom az arcomon, igazán jól felfrissíti. Kipróbáltam sminkelt arcra is, mikor a nap végén már nagy száraznak éreztem az arcomat, és úgy is kellemes hatást ért el, nem folyt el tőle az arcomon lévő smink! Megelőlegezek neki 4 csillagot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

muffin93

2017. február 7.

Az enyém sem permetez, hanem olyan, mint a vízipisztoly, sugárban telibe köpi az arcomat...
Nos, ha épp normálisan viselkedik, meg vagyok vele elégedve, szépen felfrissíti a bőrömet, és plusz pont az aloe tartalomért, de ez a szórófej valami borzalom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice