Rival de Loop

Ár:   499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 x 0,38 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: raramusic, Módosítva: 2021. január 20.

Kiszerelés:   7 x 0,38 ml
Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrszépítő kapszula minden bőrtípusra, a finom és gyengéden ápolt bőrért.

Kényezteti a bőr tónusát és szépíti a bőrképet. Értékes argánolajat, szkvalént, E-vitamint és gyömbérkivonatot tartalmazó összetételének köszönhetően védi a bőrt a nedvességvesztéstől, bársonyos bőrérzetet kölcsönöz, és rendszeres használat esetén segít egyenletesebbé tenni a tónust. Ezen felül véd a fény által okozott idő előtti bőröregedéstől.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kiscsillag5

2017. október 8.

Olyan mintha tömény szilikont kennék az arcomra. Brrrr...szörnyű érzés. Nem beszélve arról, hogy durván túl van illatosítva. Maximum primernek lehet jó. Semmiképp nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

katpro

2017. augusztus 3.

Szuper ez a termék. Meglepően a többi kapszulához viszonyítva nem olajos állagú.
Felvitele után matt az arcbőr és nem zsírosodik. Az illata kellemes , nem okoz irritációt. Leginkább lefekvés előtt megtisztított arcbőrre viszem fel. Másnap hidratált , nem zsíros bőrrel ébredek.
Ha tehetem , újraveszem mindig, ha csak nem kapkodják el előlem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Ha tehetem , újraveszem mindig, ha csak nem kapkodják el előlem. :)

kissgabcsi

2017. január 29.

Véletlenszerűen esett erre a választásom, először csak magába próbáltam ki és rá kellett jöjjek, hogy egy kapszula az nagyon sok egyszerre. Viszont nagyon jól táplál, nem túl hidratáló, inkább smink alá javasolnám. Teljesen matt ahogy felviszem a bőrömre, el se akartam hinni :) Azt hiszem kúra szerűen fogom alkalmazni, most 1 kapszulát 2 alkalomra használok el éjszakai hidratáló krémmel elkeverve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

dorottya96

2017. január 13.

Hű ez annyira szuper kis cucc! Selymes, bársonyos pihe-puha arcbőr. Abszolút újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

nandy.25

2017. január 7.

A Rival termékcsalád többi kapszulájának tartalmához hozzászokva meglepődtem, hogy ez nem az a "tiszta olaj"-os formátum, hanem ilyen tejszerű /színű. A tetejét én ollóval szoktam elvágni, úgy egyszerűbb, Az illata tényleg luxusélményt nyújt! Percek alatt beszívódik a bőrbe és ad egy selymes érzést is neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

Izabel

2016. december 16.

Az utóbbi időben elég komolyan rászoktam a különböző ampullákra, kapszulákra. Legutóbb erre esett a választásom és nem bántam meg! Esténként (és néha reggel is) szoktam hidratáló alá felvinni. Gyorsan beszívódik, krémmel-sminkkel jól együttműködik és ami a legjobb: szépen feltölti és élettelivé teszi a bőröm. Az ára abszolút barátságos, biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

raramusic

2016. december 2.

Nemrég vettem egy akció keretén belül.
Először fura érzés volt olyan "zsíros-olajos". Az illata kellemes, és második érzésre műár inkább amolyan "luxustermék" kényeztető érzését váltotta ki belőlem.
Nem zsírosabb tőle az arcom, de táplál. Csodát még nem láttam tőle, de nem is vártam. Ezt biztos elhasználom, de szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Nemrég vettem egy akció keretén belül.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag.

Squalane eo 1 0