Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsildom, Módosítva: 2021. június 15.

Kiszerelés:
Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Szemmaszk aloe vera, uborka kivonattal, panthenollal és körömvirág kivonattal.

Zsókus

2016. október 17.

Nem nagyon szoktam használni maszkokat ezért gondoltam kipróbálok most egy ilyet... bár ne tettem volna. Csípte a bőröm és nem vettem észre semmi változást magamon. Az ára nem volt vészes de akkor se éri meg... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Mundow

2016. július 20.

Hűsítő és frissítő szemmaszk. Nem csípte a szememet, sem a bőrömet. Kellemes volt használni, de legközelebb inkább más maszkot próbálok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

aranypáva

2016. február 7.

Remek kis maszk, látványosan feltölti a ráncokat, a fáradt bőrt is kisimítja.
Az érzékeny bőrömet sem irritálta. Nem csalódtam a márkában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Remek kis maszk, látványosan feltölti a ráncokat, a fáradt bőrt is kisimítja.
Az érzékeny bőrömet sem irritálta. Nem csalódtam a márkában.

oklaudia

2016. február 1.

99 forintért vettem, gondoltam ennyit megér. Nagy hiba volt! Soha többet nem veszem újra. Nem szokott érzékeny lenni a bőröm semmire, de ez 5perc után csípte a bőröm. A szemem körül a bőr vörös volt, fájt a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Loona

2016. január 6.

Hát akkor én leszek a lepontozó mumus :S Nálam ugyanúgy kivörösödést és irritációt okozott, mint a márka sheet maszkja :S Nem tudom, melyik összetevő okozhatta, és nem is feltétlen ugyanaz volt: ez legalább nem csípett-égetett, mint az arcmaszk, "csak" bő egy órán keresztül vörös pandamaciként, bedagadt szemekkel járkáltam fel-alá a lakásban. Karikákkal, kialvatlan kinézettel nem csinált semmit, sőt, a duzzadt szemeimmel (ha a pandamaci-kivörösödést nem számítjuk) kb. pont úgy néztem ki, mint ami ellen jó ötletnek tűnne bevetni egy ilyen maszkot :D
Ami nagyon fura volt, hogy a vörösség konkrétan a szemkörnyékemről hamarabb eltűnt, viszont ott, ahol az orrom mellett két oldalt az arcomra rálógott a maszk, egy-egy csíkban még további úgy egy órán át megmaradt.
Kár, mert kellemes relaxálós élmény volt használni, meghallgattam közben egy nemrég vásárolt CD-met (azaz az elejét, én is kb. 15 percig hagytam fent a maszkot), de ezek után legközelebb inkább csak simán, maszk nélkül szakítok pár percet ilyesmire. Vagy megnézem, milyen is ez a lent emlegetett, hasonló Balea-termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

NadjaBlue

2015. december 23.

Nagyon fáradtak voltak ma a szemeim, gondoltam jó alkalom lenne kipróbálni. Nagyon kellemes a használata, relaxációhoz ideális. Nagyjából negyedóráig hagytam fent, utána sokkal élettel telibbnek éreztem a szemem körüli bőrt. Bár a Baleás jobban bejött, ez se rossz, lehet, újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

KlaudiaZs

2015. november 19.

A Balea hasonló maszkját keresem régóta de sehol nem találom, úgyhogy miután véletlen megláttam és átfutottam az összetevőit, ezt vettem meg, és milyen jól tettem.:D Forró fürdő közben raktam a szememre kb. 15 percig, és huh, nem vártam tőle sokat, szkeptikus vagyok minden újdonsággal szemben, de ez nagyon jó. Puha, hidratált, kisimult, feltöltött volt utána a bőröm a szemem körül, nyoma se volt sötét karikáknak (alapvetően nem vészesek, de elkél a segítség), és semmi irritációt nem okozott, ettől tartottam a leginkább, mert a szemre való dolgok nagyon sokszor bántják a bőröm. 200Ft-ért heti 1-2-szer tökéletes otthoni kényeztetéshez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Zsildom

2015. március 22.

Otthoni wellness élménynek kiváló, ha az ember ki tud sajtolni magának 10 zavartalan percet, mert ezzel nem lehet mászkálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 22.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak