RIVAL loves me

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: luiza.the.pug, Módosítva: 2021. szeptember 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magas fényű gélszerű körmök, intenzív fedőerő 40-50 másodperc alatt.

28 árnyalatban kapható

ChubbyCat

2022. július 2.

Kb. a legrosszabb körömlakk amim valaha volt🥲
Oké, gyorsan szárad és szép a szín. Itt meg is állt a történet. 1 napot nem bír ki. És még akkor nem is mosogattam, semmi. Este felkenem és kora délelött már pattog le. Ez nagyon nevetséges. Próbáltam már fedő lakkot is tenni rá, ajánlja az alap lakkot, azt is kentem, simán is kentem. Esélytelen, hogy fent maradjon. Full pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 2.

Kb. a legrosszabb körömlakk amim valaha volt🥲

AngelHeart80s

2022. június 23.

Csodás színek, gyorsan szárad, több napig fent van (ha sokat mosogat valaki nyílván előbb lejön, mert mégis csak sima körömlakk, aki többet vár az menjen műkörmöshöz) + még olcsó is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 23.

poszike22

2022. január 6.

Gyorsan száradó, pigmentált, hosszan tartó körömlakk, jó lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

Gyorsan száradó, pigmentált, hosszan tartó körömlakk, jó lehet vele dolgozni.

aquana

2022. január 1.

Életem legrosszabb körömlakkja. Az egyetlen jó tulajdonsága az, hogy tényleg "on the go" (baromi gyorsan szárad), de mi a fenét érek vele, ha konkrétan egy napot se bír ki? Egyik este felkentem, másnap estére már lepattogzott pár kisebb darab, a következő reggelre pedig (gondolom alvás közben) elvesztettem a kisujjamon lévő lakk kb. felét. KÖszi, de akkor inkább várok, amíg szárad...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 1.

Hria25

2021. december 12.

Az első felkenés után már másnap vettem még egy színt, annyira gyönyörű színek vannak, és egy rétegben is tökéletesen fed. A harmadik napon viszont nagyot csalódtam, nem értettem mit keres egy ezüst valami a csapban. A mutatóujjamról egyben levált az egész. Mivel épp főztem, szerencse, hogy nem az ételbe került. Utána gyorsan nekiálltam lemosni a többit, de egyszerűbb volt lehúzni az összes körmömről. Sajnos csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 12.

Saranhuone

2021. szeptember 10.

Meglepően jó, egy feketét vettem. Egy rétegben is tökéletesen fed de a megszokás miatt kettőt kentem. Nagyon hamar szárad, a szokásos moyra fedőlakkal eddig nem látok a tartósságával sem problémát. Szerintem sötét alapszíneket még venni fogok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

Abidel

2021. szeptember 10.

Meglepően jó minőségű körömlakk! Egy rétegben is tökéletesen fed és tényleg gél hatású eredményt ad. Az ára pedig egyenesen baráti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

b5bea

2021. július 19.

Két színt vásároltam meg, 08 blessed heart egy aranyban csillogós rózsaszín, 11 squad egy fényes piszkos, szürkés rózsaszín/barna (nem tudom mihez hasonlítani :D). Sajnos hiába szépek a színek, egy réteg is szépen fed, tényleg gél hatása van a fényességével eleinte és irtó gyorsan megszárad (nagy piros pont érte!), de! Nekem 1-2 napnál tovább nem tart, 1-1 ujjon elkezd kopni, míg van, amelyiken meg sem mozdul. Érdekes, mert a nagyon vékony és a két rétegesek előbb kopnak. Próbálkozok még fedőlakkokkal, hátha hosszabbítható a hordása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 19.

Petra0408

2021. július 9.

A legjobb ár-érték arányú körömlakk, amit próbáltam.
A világos színek is meglepően jól fednek, nem úgy, mint az Avon vagy Essence lakkok, pedig árban egy kategória kb.
Szép fényesek, nekem relatíve tartósak is. Lábon egy réteg is több hetet bír nekem.
Mindenkinek ajánlom, akivel beszélek, imádom, legszívesebben az összes színt megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 9.

A legjobb ár-érték arányú körömlakk, amit próbáltam.

Rommie77

2021. július 5.

Csodálatos! Nekem is a ballerina rózsaszín árnyalatban van meg, ami egy nagyon szép, univerzális, elegáns szín.
Egy rétegben szoktam felvinni, úgy is gyönyörűen fed.
Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

Egy rétegben szoktam felvinni, úgy is gyönyörűen fed.
Ár-érték arányban verhetetlen.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.