RIVAL loves me

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: luiza.the.pug, Módosítva: 2021. március 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magas fényű gélszerű körmök, intenzív fedőerő 40-50 másodperc alatt.

28 árnyalatban kapható

ppetru

2021. április 10.

Most használtam először és nagyon meg vagyok vele elégedve.
A lábkörmeimen használtam és két rétegben kentem föl. Egy rétegben is intenzív a színe, viszont nem olyan jó a fedése számomra egy rétegben. Tényleg gyorsan szárad és szerintem sok drágább lakktól is jobban teljesít. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de a lábamon egyébként is sokáig szokott tartani fedőlakkal szinte bármi a téli időszakban is, amikor a zoknik, zárt cipők jobban gyötrik. :)
Ja, a 03 prima ballerina árnyalat van meg, nagyon büszke vagyok magamra, hogy sikerült eltalálni a számomra tökéletes árnyalatot. A minimálisan rózsaszínes-porcelános nude-ot. Már csak egy sellőport kellene beszereznem és ettől jobb nem is lehetne. Ez az a szín, amit sosem tudok megunni.
Venni fogok ebből a márkából valami élénkebb színt is nyárra, remélem, az is ilyen jó vásár lesz. :)
Egy viszonylag béna lakkozó sikerélményét olvashattátok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Most használtam először és nagyon meg vagyok vele elégedve.
Egy viszonylag béna lakkozó sikerélményét olvashattátok :)

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol