Riveel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tinasmink, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

48 db szín található benne. Vannak szaténfényűek, és csillogósak, metálfényűek. Erős jellegzetes illata van. Egyaránt található benne natúr, és élénk szín.

Tinasmink

2012. április 5.

Még tavaly nyáron vettem, szerettem volna valami színes palettát. Isteni szép színek vannak benne, de engem zavart a tömény szappan szaga(szerencsére elmúlt), és hogy nagyon sok benne a csillámos szín. Nem vagyok valami vagy csillám rajongó, inkább a matt szemhéjpúdereket szeretem. Attól függetlenül megérte, mert jól kihasználhatóak benne a színek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 5.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Dimethicone
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate