Ro.ial

Ár:   4082 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: loju, Módosítva: 2018. május 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Klasszikus formatervezésű gyantaszint-kijelző ablakkal ellátott gyantázógép,mely 1db 100ml-es gyantapatron felmelegítésére alkalmas.Kisebb forgalmú kozmetikákba és otthoni használatra ajánlják.

Teljesítmény: 35W

wildrose

2020. március 12.

Elég gyorsan felmelegíti a gyantát, stabilan áll a talpán, kényelmes használni és strapabíró. Megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 12.

loju

2016. június 9.

Tökéletes! Tipikusan az a "hogy ezt eddig miért nem vettem meg" kategória!

Már évek óta otthon gyantázok, egyszerűen nem vagyok hajlandó csomó pénzt kiadni azért, amit én is meg tudok csinálni! Sokáig mikróban melegítettem a gyantát, elég sokszor előfordult, hogy nem találtam el a hőfokot hiába ugyanannyi időre tettem be, mert a töltöttség a gyanta fajtája is számít. Nem egyszer történt, hogy túlmelegítettem és már a műanyag is megolvadt, máskor meg beton maradt a gyanta. Ezzel a cuki kis készülékkel ezek a fáradtságok mind elkerülhetőek, és folyamatosan tudunk dolgozni, nem kell mindig várni a melegítésre, így hamarabb is végzünk! Azért arra számolni kell, hogy jó előre be kell dugni, hogy legyen ideje felmelegíteni a gyantát (gyanta típusától függ, hogy kb. mikor jó)!

Egyszóval IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

Tökéletes! Tipikusan az a "hogy ezt eddig miért nem vettem meg" kategória!

Egyszóval IMÁDOM!

kkkrisztina

2016. április 6.

fodrászom rendelte nekem, nagyon meg vagyok vele elégedve :D plusz pozitívum,hogy nagyon olcsón jutottam hozzá :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 6.

zsuzsoka0925

2015. november 25.

Alveola gyantamelegítőt használtam eddig, az valamivel gyorsabban melegítette a gyantát, ez viszont sokkal stabilabban áll a lábán két használat között (nem borul fel a meleg gyantával). Egyébként tökéletesen megfelel a célnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Bridddzs

2015. augusztus 6.

szuper!!! 3 vagy 4000 ért vettem meg a fodrászkellékesben. 1 év garanciát adtak hozzá. Gyorsan melegíti fel a gyantapatront és miután elérte a megfelelő hőmérsékletet, nem melegíti tovább, hanem szinten tartja ezt a hőm.-et.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.