Roberto Cavalli

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. február 2.

Lelőhely:   Marionnaud

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: rózsaszín bors, málna, zöldalma

Szívjegyek: jázmin, afrikai narancsvirág, heliotrop

Alapjegyek: vanília, pacsuli, cédrusfa

Roberto Cavalli Anniversary EDP Fújos 5 ml. = 2000 Ft. 10 ml. 2500 Ft.
Ár: 2000 Ft. , Eladó: Csiribiripipi
Állapot: Új, Helyszín: Kóka, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Kókán lehetséges.
Seahorse82

2016. február 5.

Többször vásároltam meg ezt az illatot, és mindig túl adtam rajta mert meguntam. Viszont a napokban eszembe jutott, és nem hagyott nyugodni, így ismét a magamévá tettem egy vásárlás alkalmával. Olyan gyönyörű! Úgy látszik meg kell hozzá érni, megérteni a mondanivalóját. Szerintem minden évszakban megállja a helyét, viszont én inkább ősszel és télen fújom. Valahogy ilyen hangulata van számomra. Édes, vaníliás, rózsaszín borsos kis csoda. Sexy és figyelem felkeltő, de nem a kurvás módon. Komoly és kacér is egyben. Ha viselőjével össze illenek, akkor remek párost alkothatnak bármilyen alkalommal. Ezt az üvegcsét biztos nem fogom eladni. Tartóssága és intenzitása szuper. Roberto bácsi tud valamit.....
A vip parfümérián vettem: http://www.vip-parfumeria.hu/webshop/index.php?categoryID=4217

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

renatafodor

2014. január 4.

IMÁDOM! Szerintem én függő lettem tőle!
Nyáron használtam először, bár akkor kicsit túl sok volt nekem, hidegebb időkben viszont hozta a hozzá fűzött reményeimet. Kicsit sem átlagos (cukorkás) illat. Végre!!
Nem mellesleg az üvege is nagyon különleges, határozott, céltudatos nők illata szerintem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

IMÁDOM! Szerintem én függő lettem tőle!

Barack

2013. augusztus 24.

Télen, hóesésben szeretem ezt a parfümöt használni. Vaníliás , fűszeres illat, gyümölcsöket én szinte egyáltalán nem érzek benne. Nagyon tartós illat, munkanap végén a csuklómon érzem a reggel ráfújt illatot. Én olyan nagyviláginak, elegánsnak érzem ezt a parfümöt. Örülök, hogy megvettem, kicsit már vágyom is rá, hogy használjam, de nem a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

ansu

2013. június 27.

Át kell fogalmaznom a véleményemet vele kapcsolatban: le kell szögeznem, nem indult felhőtlenül a kapcsolatunk. Sőt. Meg is akartam szabadulni tőle, de galád módon befurakodott az életembe. Tudom hogy mi volt vele a bajom: az, hogy nem égbekiáltóan különleges. És paradox módon éppen ezt szerettem meg benne. Könnyű viselni, mégis ad egyfajta megjelenést. Édes, de mégsem lesz tőle az embernek hányingere, nem az a cukorkás mainstream-vonal szülötte ő, ami minden második nőt, lányt, asszonyt párás cukorburokba zár, sokkal inkább egy jól eltalált virágos gyümölcsös illat, ami egy nőies nőn nagyon jól mutat. Én hétköznapra is magamra fújom, nem feltétlenül követel ünnepi alkalmat számomra.
Bár nem ő a kedvenc illatom, de nagyon jól jön amikor tanácstalanul álldogálok a parfümjeim felett:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Amanda

2013. január 7.

Egyet kell hogy értsek sweetprincessel, ünnepi illat, dehát a neve is erre utal. Gyümölcsösnek jelzik, de én inkább orientális-vaníliának érzem. Nem lett túl népszerű, de ez nem von le semmit az értékéből, sőt! Teljesen elképzelhető mint esküvői illat, és garantáltan a mennyasszony lesz a legfinomabb illatú hölgy a megjelentek között. Fűszeressége ellenére nyáron is remekül hordható.
Szerintem feltűnő egyéniség Anniversary, és ár érték arányát tekintve is jó vásárt csinálhatunk, ha beruházunk rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

sweetprincess

2012. február 17.

Szerelem illat. Minden exklúzív alkalomra csak ezt használom! Hölgyek, ha ez ad valami információt, az esküvőm napján is ezt az illatot viseltem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 17.