Roberto Cavalli

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2020. szeptember 28.

Lelőhely:   Marionnaud

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: mandarin, magnólia, bergamot, alma

Szívjegyek: rozmaring, lonc, frézia, vad orchidea

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, pacsuli, virginiai cédrus, ámbra

masni1208

2018. szeptember 13.

Még nathasan is erzem a kulonleges illatat 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Még nathasan is erzem a kulonleges illatat 😍

Vaslady

2015. július 28.

Ez az illat az Oro-ra hajaz,vagy az Oro őrá :-D hiszen mindketten a 2002-es év szülöttei.
Téli,késő őszi illat.
Bújós,átölelős,szerethető(jó lenne a sálamra fújni,és télen belefúrni az orrom).
Az illatjegyei is hasonlók,mint az Oronak,megtalálható itt is a borostyán,szantál,patchuli,cédrus,és a pézsma is.
Aztán itt válik külön utakra a két illat,mig az Oro viszi a fahéjas,keleties borsos vonalat,addig ez a szépség virágokba hajlik.
Itt lép a képbe a frézia,magnólia,és az orchidea.
Szóval olyan ez,mint a shalimar initial és a shalimar initial eau....egy hajszál,és mig az egyik karamellbe hajlik,a másik bergamottos szépség.
Itt már csak azt kell eldönteni,hogy melyik legyen...a keleties vonal...vagy a virágos.
Az illat maga nekem nagyon tetszik,nem hagyományos.
Mindenképpen 5 csillagot érdemel,már csak a tartóssága miatt is :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

Téli,késő őszi illat.
Itt lép a képbe a frézia,magnólia,és az orchidea.
Az illat maga nekem nagyon tetszik,nem hagyományos.
Mindenképpen 5 csillagot érdemel,már csak a tartóssága miatt is :).

szagica1981

2014. október 12.

Csak az elottem szolokhoz tudok csatlakozni...nem a kedvencem,de van mindig itthon 'ő' is tartalekban;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

Barack

2014. augusztus 22.

Nem a kedvencem, de szeretem ősszel, télen. Rajtam nagyon tartós, igazán nőies, picit púderes, picit szappanos, de még nem annyira, hogy ne tudjam elviselni. Én indításkor a mandarint, később a magnóliát érzem. Észrevettem, hogy a legtöbb parfüm, amit szeretek tartalmaz a jegyei között virginai cédrust, ez is. Nem kifejezetten divatos illat, de nagyon kellemes, és nem tucatillat. Kap egy ötöst.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

tigrincs84

2012. május 5.

Egy barátnőm használta,nagyon tetszett,kellemes,nőies illat,alig várom,hogy beszerezzem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 5.