Roberto Cavalli

Ár:   11670 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   Marionnaud

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: bambusz, fahéj, bergamot, borostyán, alma

Szívjegyek: lótusz, kávé, jázmin, ciklámen

Alapjegyek: vanília, pézsma, dohány, virginiai cédrus, ámbra

Andrea0087

2019. január 19.

Bár többen is írtátok, hogy nem túl tartós illat, szerencsémre rajtam még késő délutánonként is többen megjegyezték, hogy milyen kellemes illatom volt, (reggel 7-kor fújtam magamra a parfümöt) Évek óta keresem és alig hittem el de 3 internetes parfümériában ismét megtalálható, így gyorsan be is rendeltem egy 60 ml kiszerelést, ha ismét fellobban a szerelem, lehet, hogy rendelek még belőle, biztos ami biztos... Rajtam egyébként a vanillia dominál, kissé fűszeres beütéssel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

silence

2018. október 19.

Soha nem voltam nagy Cavalli - fan, ez volt az egyetlen parfümöm tőle, de ezzel nagyon telibe találta az én szívemet - orromat.
Kifújáskor még a frissebb, gyümölcsösebb oldalát mutatta, majd ennek lecsengésével krémesen édes, puha, kényeztető finomság lett. Olyan, mint amikor teadélutánra mész és a tejszínhabos kávé illata keveredik a fahéjas almás pitével...... hmmmmm..... nyami 😋
Ami miatt mégis csak 4-est érdemel tőlem, az a gagyi üvege és a tartóssága, (sajnos rajtam sem volt tartós).... de ezeket leszámítva maga az illat 5-ös!
A minap eszembe jutott ez az illat, szerettem volna újra beszerezni, jól esett volna nosztalgiázni picit, de sajnos már sehol nem találom, bármerre is kutatom 😟

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

pomme

2017. december 27.

Finom, de nagyon gyorsan elillan. Őszintén szólva kicsit különlegesebb és erőteljesebb illatra számítottam. Fűszeres kávés-vaníliás, nem bánt senkit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

Luna1024

2017. szeptember 28.

Na jó... Engem ez az illat totálisan levett a lábamról! :) Hónapok óta szemezek már vele, és ez idő alatt kb. ötszázszor olvastam el a róla írt véleményeket, gyakorlatilag az összes fellelhető fórumon. Minden alkalommal egyre erősebb lett bennem a vágy, miszerint nekem ez a parfüm KELL. Annak ellenére, hogy nem tudhattam biztosan, tetszeni fog-e/illik-e majd hozzám - főleg úgy, hogy a fahéj nem tartozik a kedvenc összetevőim közé -, valami furcsa ösztön által vezérelve, megmagyarázhatatlanul vonzódtam hozzá. Épp ezért, amikor alig pár napja megláttam belőle egy eladó példányt, nem volt kérdés, hogy lecsapok-e rá. :) Rögtön 20 ml-t vettem itt egy kedves eladótól, teljesen ismeretlenül, így természetesen egy minimális bizonytalanság azért volt bennem... Kár volt: a megérzéseim helyénvalónak bizonyultak, én ezt az illatot egyszerűen imádom!
Fantasztikusan puha, melengető, nagyon fűszeres fahéjas-almás finomság, krémes (és nem szintetikus!) tejeskávéval a háttérben. :) Összefut a nyál a számban, ha megérzem. :D Mostanában sokat dilemmáztam azon, kell-e nekem annyi édes illat, mint amennyi itthon van, és azon is, hogy közülük mit fogok magamra fújni az igazi csontig hatolóan hideg estéken - egy jó könyvvel és egy vastag takaróval az ölemben -, ugyanis a legtöbbjük nagyon tömény és feltűnő, de annyira, hogy sokszor el is vonják a figyelmemet arról, amit épp csinálnom kéne. :D A Just Cavalli Her kisegített ebből a dilemmából: ő sosem túl sok, hanem épp eléggé érezhető, ugyanakkor kicsit sem offenzív vagy cukros. Finoman körbeleng, mint valami egyszemélyes, mindig mosolygós "vattapamacs felhő" (bocsi a fárasztó hasonlatért :D). Ő lesz az egyik idei Biztonság-illatom. :)
Azon picit meglepődtem, hogy sokan tavaszi-nyári illatnak tartják (Fragranticán is), dehát ez is ízlés- és bőrkémia-függő, gondolom... :) Nekem Ő túl fűszeres és mindenféle frissességet nélkülöző ahhoz, hogy melegben felfújjam. Valahogy olyan érzés lenne a számomra, mint a bélelt bokacsizmámat viselni májusban: nem kifejezetten "hibás" cselekedet, csak épp nagyon furcsa. :D
Az üveg nem tetszik, ám ez egy kicsit sem tud érdekelni, amíg az illata ilyen jó. :D Egyetlen hátránya igazából a tartóssága: na, az elég gyengécske, jóindulattal talán 3-4 óra, amit rettentően sajnálok... :(

Összességében én nagyon szeretem Cavalli illatait (pl. a Just Gold For Her is nagy téli kedvencem), és szerencsére most se kellett csalódjak. Ő szerintem egy nem túl komplex, nem is különösebben hivalkodó, de végtelenül kedves, szerethető és nőies finomság! :) Ha elfogy a 20 ml (márpedig a hidegben fujkálni fogom ezerrel), biztosan beszerzek belőle egy saját üveges példányt. :) Mármint ha találok, hiszen forgalomból kivont illatról beszélünk, amely már csak Ebay-en fellelhető, horror áron... :( Az igazságszerető énem elküldené ilyenkor az illetékeseket a búsba, a kulturált úrihölgy énem vszont a "ne szólj szám, nem fáj fejem" elv alapján inkább nem kommentálja a dolgot, mert tudja, hogy nem volna túl szalonképes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

GNóri

2016. december 14.

Nagyon kellemes parfüm, bár meg kell hagyni, hogy ennyi illatjegy ellenére nem túl bonyolult. Finom, enyhén füstös, icipicit gyümis, puha, bújós vaníliás kis komfortillat. A tartóssága átlagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Judit1971

2016. október 8.

Az én illatom ! 2007-ben ajándékba kaptam egy nagyobb vásárlás mellé azt mondták az én illatom ,félreraktam ,de pár hónap múlva elkezdtem használni ,és azóta kb 8-10 darabot használtam el ,
Semmihez nem fogható az illata ,sajnos már sehol nem kapható ,és hasonló sincs ,nekem az örök szerelem marad

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

dzsudzsi

2016. július 29.

Nagyon különleges, fűszeres, inkább téli, de fiatalos illat. Mindenki megkérdezte, mit fújtam magamra, annyira kellemes. Szerintem edt-hez képest egész tartós. Hiányolom a kisebb, utazós kiszerelést belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

rdm

2016. június 19.

Jaj, de finom! Újabb szerelem! Kár, hogy nem lehet kapni sehol! Csodás vanÍliás, tejeskávés, enyhén fűszeres, krémes, édes... Nem is tudom leÍrni. Tegnap a kis mintámból kentem a karomra, de kb. 5-10 percenként szaglásztam, annyira érezni akartam állandóan. Egész tartós, nem egy nagy illatfelhő van körülöttem, kb. 4-5 órát lehet érezni intenzÍven, de nem erős, fejfájdÍtó illat. Ha még fújtam volna a nyakamra kettőt, átveszi a hajam az illatot, nagyobb a "felhő" körülöttem! De spórolok az 1 ml mintával, mÍg be nem szerzek egy 30-60 ml kiszerelést. Márpedig nagyon esélyes!!! Neten egy-két webáruházban van, de nem olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

sunyis

2016. január 19.

Egyszerűen imádom, kb. a 6. db.-omat fogyasztom. Sajnos nem túl tartós az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Timi8

2016. január 9.

Őt elég régòta szeretem.2005-ben (vagy 06-ban) egy barátnőmön illatoltam először, ő akkor Milano-bòl hozta. Neki nem lett kedvenc, de számomra igazi orrbamászò finomság volt elsőre is, nem tudtam elfelejteni. Aztán ő elhasználta, mást vett helyette, én pedig beszereztem, imádtam, elfogyott, de mindìg mást vettem, kaptam. Aztán lett megint! Annyi év után :))) és nagyon jòk voltunk együtt! Tavaly el is fogyott, de azòta is gondolok rá, hiányzik... Karácsony előtt nagytakarìtottam, de olyannyira, h.eltökéltem magam, megszabadulok az összes üres parfis üvegemtől (is), amùgy nehéz döntés volt! Kukába landolás előtt egy utsò szippantás majd a maradék cseppek magamra facsarása után a korábbinál is erőteljesebb vágyòdás kerìtett hatalmába ezen illat iránt! Ahhh, ez még mindìg jò, kell megint belőle!!!! Amùgy általában ùgy vagyok vele, hogy nekem nem tùl jò választás a régebbi illatok ùjra beszerzése, mert ùjra már nem ugyanazt adja sajnos. Az emlékek feltörnek persze, nem is kicsit, de viselni már nem olyan... Ez az illat más! Nem egy agyonkombinált valami, de sztem a tökéletessége épp az egyszerűségében rejlik! Egy szofisztikált pihe-puha illat amit mindìg jò felfùjni :) Egy ùjabb üveg már ùton van felém!
/Egy töményebb verziòt azért elfogadnék Cavalliéktòl!!!! /

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

/Egy töményebb verziòt azért elfogadnék Cavalliéktòl!!!! /