Roberto Cavalli

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. február 2.

Lelőhely:   Marionnaud

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: őszibarack, liliom, hibiszkusz

Szívjegyek: rózsa, gardénia, tiaré virág

Alapjegyek: pézsma, ámbra, brazil rózsafa

csill87

2016. október 15.

Az első ami eszembe jut erről az illatról, hogy nem egy mai darab. Ez már csak azért is furcsa, mert parfümnél nekem nem szempont, hogy milyen régi, ha tetszik, tetszik, ha nem, akkor nem, nem fogok valamit azért hordani, mert épp divatos, de nekem nem jön be.
Erről a parfümről a 2000-es évek eleje ugrik be, de félretippeltem, mert 2006-os, akkor pedig annyira nem is régi még... de nekem valamiért nagyon nem jön be. Nem az illat, mert az jó is lehetne, hanem az érzés, amit kelt. Olyan kis tinis, esetlen. Nem tudom körülírni, pedig itt szenvedek, de ez egy nagy nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

bambika8

2016. július 6.

Nem az én illatom, bár használtam párszor. Nekem tul erős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 6.

Nem az én illatom, bár használtam párszor. Nekem tul erős.

Timi8

2016. május 6.

Cavalli Just Cavalli for her edt a legeslegkedvencesebb Cavalli illatom, de az edp-vel is nagyon jòban vagyok, de a Just, Nero Assoluto, Aqua ...stb... mind hatalmas kedvencek, ùgyh.ebből is nekem egyszerűen kötelező tartanom itthon :) bàjos tavaszi viràgeső ròzsàval, fehér orgonàval, egy kis szappanillattal. Romantikus, tiszta, szűzies. Kortalan, ùgyhogy viràgimàdòk minden korosztályban megtalàlhatjàk benne önmagukat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

csepke

2012. június 29.

Jó néhány éve Olaszországban vettem, azonnal beleszerettem, Itthon azt sem tudták sokáig, miről beszélek. Kb. 2 év múlva már itthon is kapható volt. A 80-as évek cukorkás, tinis hangulatát idézi fel számomra, és nagyon egyedi. Imádom, kivéve, hogy szerintem sajnos nem tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 29.

gerbaud

2012. május 17.

Újrafogalmazom a korábbi véleményemet erről az illatról. Mikor megvettem, magamon nem próbáltam ki, csak papíron. Úgy egy gyönyörű, könnyű picit barackos virágos csoda volt, amit jólesett szagolgatni, és épp vágytam valami hasonló hétköznapi illatra, így nem sokkal később megrendeltem. Télen egy hatalmas orgonabokor illatát adta vissza a bőrömön, de közben volt egy időszak, mikor kissé fanyarrá vált. Nem úgy tavasszal! Tavasszal olyan gyönyörű, nagy műgonddal összeállított pazar virágcsokorrá vált, hogy el voltam bűvölve. Egyáltalán nem az az unalmas rózsaszín illatocska, amire a külseje alapján következtetnék. Elegáns, nőies és nem is annyira fiatalos, persze ez nyilván habitus kérdése, de beleszippantva a legkevésbé sem asszociálok cserfes, viháncoló tinilányokra. A férjemet Nina Ricci L'Air du Temps-re emlékezteti hangulatában. Az illat nem olyan, de értem, hogy mire gondolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 17.