RoC

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2023. február 13.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

• már 1 hét elteltét követően láthatóan csökkenti a ráncokat és fiatalosabbá teszi az arcbőrt
  • segíti az arcbőr feszessé tételét és természetes rugalmasságának helyreállítását
  • akár 48 órán át tartó mélyreható hidratálást biztosít, a nedvességet magába zárja
  • felgyorsítja a bőr megújulását, valamint feltárja az új ragyogóbb és puhább arcbőrt
  • világosítja a sötét elszíneződéseket és pigmentfoltokat
  • nem tömíti el a pórusokat a nem komedogén összetételnek köszönhetően
  • gyorsan felszívódik

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

6vilag

Korcsoport: >54
2023. augusztus 1.

Sokáig szemezgettem vele a Notinon, de mindig vártam vele, míg jól meg nem borsozták az árát, valamiért pillanatok alatt duplája lett.
A leirat szerint az elején, az első 2 hetében (míg hozzá nem szokik a bőr) minden második nap lehet használni. Ezt betartottam, nem okozott irritációt. A kezdeti kétnapos használatot mára már felváltotta a napi rendszeresség.
Nagyon kellemes állag, picike kell, én éjszakára használom most ezt. Pillanatok alatt felszívódik, nincsen semmilyen ragacs, vagy irritáció utána.
Illata finom, de nagyon enyhe, maga a visszafogott luxus. Másnap fényvédős hidratálót teszek reggel, nagyjából ennyi.
Szerintem nappalra is jó választás lehet, nem zsírosodik, pusztán fényvédő kell fölé.
Örülök, hogy volt bátorságom megvenni, kipróbálni (csak kár volt ennyit hezitálni, mert majdnem 3x-a lett az ára néhány hét alatt).
Mi sem természetesebb, hogy megkedveltem és hiába drágult folyamatosan, pillanatnyilag (vagy már?? ) nem is találom sehol. Szerintem nagyon jó termék volt, keresni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. augusztus 1.