Rochas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2016. március 1.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyek: mandarin, fügelevél

Szívjegyek: rózsa, narancsvirág, liliom, bors

Alapjegyek: virginia cédrus, tolu balzsam, labdanum, benzoin

✵fújós Rochas Absolu Rochas For Women
Ár: 1800ft / 5ml+ pkg , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: --, fizetés: Banki utalàs, posta
Rochas Absolu Rochas For Women
Ár: 18500 forint (az ár tartalmazza a posta/Foxpost költséget) , Eladó: egyboszorka2.0
Állapot: bontatlan, celofános 75 ml edp, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

angelina69

2019. április 28.

Mivel kifejezetten tetszett a Rochas cég Muse alkotása, ezért gondoltam, kipróbálom ezt is. Nekem még a lélegzetem is elakadt egy pillanatra az első szippantás után. Ez számomra egy olyan illat, melyről írni sem egyszerű, mert ezt érezni kell. Érezni, mégpedig azoknak, akik szeretnek utazást tenni egy kicsit a múltba. Azok, akik kifejezetten a mai, trendi illatokat kedvelik, nekik szerintem ez sok(k). Határozott illat, de nem harsány. Balzsamosan, lágyan fűszeres, enyhén édeskés, ugyanakkor rajtam megjelenik egy mély púderesség is. Nem tudnám megmondani mikor viselném. Ehhez pillanatnyi érzés kell. Napi szinten munkahelyre nem használnám, mert egyszerűen nem illik oda. Mondhatnám azt is, ha nyugalomra vágyom, ha csak bekuckózom magam egy jó könyvvel. Én kifejezetten kifinomultnak tartom, mégpedig az arányai miatt, amit szerintem tökéletesen eltaláltak vagy egyszerűen ilyen végtelenül szépen illik hozzám ez az illat. Viszont a mérték ebben az esetben is nagyon fontos. Szerintem két fújás bőven elég. Engem Rochas-ék lenyűgöztek, vagy inkább Cavallier úr. Sajnos már nem gyártják, ezért azt a pár ml-t kincsként őrzöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 28.

kvin

2019. január 15.

Ó, istenem, az ilyen illatokat imádom én! Annyira tüzes és buja, rejtélyes, mint egy fekete csipke álarc mögé bújtatott madame. Rajtam nem tokaji aszú :) nem annyira édes, hanem határozottan balzsamos illat, enyhén fügés-fás körítéssel - nem szőlős szirupos, hanem megvan a fanyarkás, távolságtartó énje, valami érdekes virágos (inkább fehér virág) alácsengéssel, de az végig. Annyira bújós, szexi illat, hogy hihetetlen! Nem a manapság édes vonal, és nem is "nyanyás" retró illat, pont az a nehéz közép, amit keveseknek sikerül eltalálni.
Ez egy határozottan balzsamos-fás, iszonyat szexis és bújós illat egyszerre. Inkább randi illat, amiért megőrül egy vérbeli férfi, és ahol a hagyományos műszálas neglizsé és a fekete combharisnya ugyanúgy kötelező! Tuti szex... vagy egy nagy összebújós beszélgetés, aminek ugyanaz lesz a vége :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

Bigris

2018. december 20.

2018. október 11.: Mazsolás tokaji aszú illat :-) Nagyon bőrközeli. Jobban szeretem a kicsit erősebb illatokat.

Up: Nem tudom hol volt az orrom, amikor az előző véleményemet írtam. Nem gyenge. Van hatótávja nem is kicsi. Az emberem szerint nagyon is erős. Vannak illatok, amiket itthon, a saját örömömre fújok magamra. Ez is ilyen. Meleg, belebújós, balzsamos. Nekem még mindig mazsolás aszú jut róla az eszembe. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 20.

GNóri

2017. december 11.

Már ismerkedünk egy ideje, kellett vagy másfél év ahhoz, hogy megszokjam és megszeressem. Mintákat, fújósokat vettem belőle, újra és újra, de mindig továbbadtam őket, nem tetszett magamon, ugyanakkor végig motoszkált valahol hátul a fejemben, hogy ne felejtsem el. Most pedig már nincs az az isten, hogy elengedjem (főleg, hogy már nehéz is hozzájutni.) Balzsamos-gyantás, fűszeres illat, némi púderességgel. Mély, melengető, karakteres, ennek ellenére nem durva, nem harsány. Igazán egyedi, kifinomult alkotás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

KolozsiTimea

2017. szeptember 13.

Nagyon tetszik az illat,valamire nagyon emlékeztetett,és rájöttem. Repce ! Nagy tömegben kifejezetten zavar ennek a növénynek az illata ,van valami kifejezetten zavaró,vagy tudom furán hangzik,de vészjósló benne.De ha az ember csak egy virágot szagol meg ,akkor elsőre kellemes az illat ,enyhén van egyfajta szinte citrusos felhangja,olyan hogy össze fut a nyál az ember szájában.Majd ha tovább szagolgatjuk megjelenik az a bizonyos kellemetlen mondhatni büdös szag,ami a kellemes illat alatt lappang.Na most ebben a parfümben elég karakteresen ott van ennek a növénynek az illata,de csak az illata,a kellemetlen szag nélkül,és ez jó.Rajtam legalábbis ezt hozza.Tartós de nem tolakodó,a leírások alapján azt gondoltam hogy olyan erősségű parfüm lakik az üvegben mint pl : Mauboussin őnagysága,de nem.Az összetevők között sehol nem láttam a repcét,ezért elég fura amit a bőrömön produkál,de nem baj,tetszik.Örülök hogy bevállaltam,érdekes hogy tudtam hogy van,láttam sokszor,de mégsem ismertem mostanáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 13.

dalma92

2017. szeptember 6.

A nővéremét használtam el 100 évvel ezelőtt. Akkor még sem én, sem ő nem tudtuk, hogy ez egy neves parfümház alkotása. Huh, arcpirító, hogy mire fújkáltam el, le se írom, mert akik szeretik, biztosan felhördülnének... nem emlékeztem a nevére, csak az üvege volt ismerős, itt láttam meg. A legutóbbi rendelésemhez csaptam, szerettem volna újra érezni, kíváncsi voltam, hogy most mit érzek ki.
Átható, tengermély. Erőszakos. Balzsamos. Az illat maga sötét, nehéz anyagból varrt függöny egy kísértetkastély homályos ablakában. A kastély körül az elhanyagolt, de valamikor szép, tágas kert árnyékban fürdik. A csillagtalan égen felhők bodorodnak. Taxi áll meg a kovácsoltvas kapu előtt, arcát takaró, tilosban járó végtelen kecses hölgy száll ki belőle. Senki nem tudja, mit keres ott, gyakran hozza-viszi a taxis, mindig sötétben, mindig sötéttel. De én elárulom, mit csinál. Szürke, hideg férjétől szökik el, a kastélyban pedig lángok égetik, egy férfi.
És amikor egy illat ilyeneket mesél a füledbe, hát az...az már valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

És amikor egy illat ilyeneket mesél a füledbe, hát az...az már valami.

0808

2017. április 24.

Ma eszembe jutott, úgy megkívántam! Hiába dorombol a naptárban a tavasz, ha kinn őszi hűs szomorkás hideg dübörög, kellett mára is valami melengető, lélekmelegítő.
Imádom!! Nagyon -nagyon kedves nekem, olyan illat amihez én még hasonlót nem találtam!!
Fügés likőrös mámor után egy selymes, balzsamos, könnyed édeskés, igazi összebújós finomság marad.
100 csillag!!

ui: A 6 éves lányom szerint ez lehetne a Világ illata! Ha mindenki ezt használná csak egy nagy ölelés és szeretet lenne az életünk......

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 24.

100 csillag!!

homonnaizs

Korcsoport: >54
2017. február 12.

Kortalan szépségem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 12.

Kortalan szépségem :-)

Torpece

2016. november 14.

Egy újabb vakvásárlás eredménye ez az illat és szerencsére most nem fogtam mellé. A leírt vélemények alapján pedig nagyon félő volt tetszeni fog-e, előzetes elképzelésem alapján mély édes illatra számítottam, ami alapvetően nem a kedvencem. A hideg idő beköszöntével ennek ellenére sok hasonló édes illat okozott nekem kellemes meglepetés, vágyom a közelségükre, egészen más oldalukat mutatják nekem, egyáltalán nem fullasztanak. Valaki úgy jellemezte ezt a Rochas illatot, hogy kedvenc karácsonyváró illata. És valóban, nagyon kellemes bújós illat és édessége ellenére nagyon tetszik. Volt régen az Yves Rocher-nak egy Venice nevezetű illata, amiből volt egy mini üveges példányom. Sötétpiros üvege volt, az illata kísértetiesen emlékeztet engem erre a Rochas Absolu-ra. Vaniliás, édeskés fűszeres illat, számomra kizárólag őszre-télre elképzelhető. Nagyon finom a leszáradása, elegáns bújós illat hihetetlen tartóssággal. Örülök, hogy lecsaptam rá akciósan, mert úgy hallottam már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 14.

dobolank

Korcsoport: >54
2016. szeptember 10.

Tegnap meg is hozta a futár, és nem romlott a parfüm - szép, erőteljes orientális parfüm, nagylelkű, gyantás és áradó. Fura érzés az egész, mert ez az illatvilág nem tartozik a kedvenceim közé, a férjem viszont egészen felélénkül az ilyenektől, ha értitek mire gondolok, már az Ópiumot (amiből még mindig van és ami ennél kevésbé tetszik) is tőle kaptam anno,... Szóval ez részemről ez a parfüm egy meghozható esti áldozat a házasság oltárán:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 10.