Rochas

Ár:   10 760 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. május 24.

Ár:   10 760 Ft

Illatcsalád: virágos-aldechides

Fejjegyek: zöldes jegyek, neroli, narancsvirág, lonc, jácint, citrom, bergamot, aldechidek

Szívjegyek: ylang-ylang, tubarózsa, rózsa, nőszirom, nárcisz, jázmin, írisz, ibolya, gyönygvirág

Alapjegyek: vetiver, tonkabab, szantálfa, pézsma, moha, virginiai cédrus, ámbra

Vintage ritkaság! Rochas Madame Rochas Parfum de Toilette
Ár: 33.000 , Eladó: Endymion
Állapot: Használt, kevés hiánnyal, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten az Astoria környékén vagy igény szerint postázás
Vintage, ritka! Rochas Madame Rochas parfüm eladó
Ár: 28 500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!

jakarika

2020. augusztus 30.

1978-79-ben felváltva használtam Nina Ricci L'air du temp-jével. Imádtam az aldeheides ibolya illatát.Rajtam ez dominált legjobban az összetevők közül. Édes és fanyaron zöld volt egyszerre, de valami misztikus lebegés fonta körül. Az új megjelenése mérhetetlen csalódást okozott, semmit nem éreztem belőle abból, amiért annak idején annyira imádtam. DE nem ő az egyetlen aki áldozatául esett ennek.Valamennyiük hátrányára, és többünk nagy szomorúságára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Marcsi66

2020. május 16.

Most így kibukott,éppen itt találtam ,ennél a márkánál,részemről a legszebb véleményt (elvanui Rochas Femme EDT,ja és még egy Amouage feketéje Laurencia ).Tudom a megjegyzéshez kellene,de én néhány évvel ezelőtt valóban csak egy felhasználó miatt regisztráltam olyan élethelyzetben voltam,amit senkinek sem kívánok,,,olvastam tőle valamit,és újra tudtam nevetni (hanky panky köszi),,,,Erről a parfümről meg egy tiszteletteljes köszönés hogy 'Kezét csókolom' jut eszembe,annyira kedves szép elegancia ,Úri nők komfortja,ami zöldesen nyit,átmegy egy kis púderességbe,majd rózsás szappant érzek,.Régebbi korok után sajgó vágyak,és emlékek,,,,és engem mindig megnyugtatnak,h volt ,és talán még ma is lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 16.

3tara2

2017. március 12.

Gondolkodtam, hogy eladom üvegében.
Á...pillanatnyi elmezavar volt csak! Most negligében flangálok a kecóban - a nap többi részét lustizással töltöm már.
Édespáromnak ugyan odadugtam a kacsóm, mondván gyere Drágám, szaglássz már meg...de annyira nem lelkesedett, mint én.
Nos...Rochas: Madame Rochas (ami a nagyasszony aláírásával készült, és mentes minden könnyedségtől) egy igazi nehézbombázó.
Ez rajtam chypre - virág illat, ami átmegy púder virágba. Kaméleon cucc, folyton csak változik.
Olyan, mint a NŐ. Pasikák, ne is csodálkozzatok, hogy nem igazodtok el rajtunk....mi sem sokszor, ha ez megnyugtat Benneteket!
Élvezem, hogy sziporkázik rajtam. Szeretem, hogy nem tűnik el a süllyesztőben...
Ez bizony jól sikerült.
Nincs meg a régi verzióm, de eme újabb kiadás is roppant módon felpezsdítette napomat!
Biztosan perverz vagyok.....de valóságos orgazmus, hogy nem olvadok be sehova😝😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 12.

Gondolkodtam, hogy eladom üvegében.
Ez bizony jól sikerült.
Biztosan perverz vagyok.....de valóságos orgazmus, hogy nem olvadok be sehova😝😍

noori

2016. november 6.

Vakvásárlás volt, részben az itteni, részben a máshol olvasott vélemények alapján. Egy aldehides nagyágyúra számítottam, a Chanel No. 5, Arpege, Hermés Caleche és társaik nyomán, ehhez képest elsőre, maradjunk annyiban, nagyon meglepődtem. A parfüm nyitánya az előbbi illatokhoz képest nekem túlságosan zöld volt, Jacomo Silences parfümje és Dioressence jutottak eszembe róla, az aldehidek főszerep helyett megosztották a többiekkel a színpadot. Aztán ahogy haladtunk előre, kapott egy enyhe púderes jelleget (nem hintőpor/arcpúder, inkább olyan kicsit púderes illatú luxus-kézkrém illat), de még mindig a Dioressence ugrott be róla, ha a csuklómhoz nyomtam az orrom, és úgy szagolgattam, a zöldes jellegét továbbra is megőrizte. Viszont, ha csak távolabbról érzem, akkor már látom a hasonlóságot az aldehides illatokkal, még ha a Madame Rochas végig kissé zöldebb, mint azok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Vaslady

2016. április 7.

Na hát csuklópróba a kis mintámból,és "pofon" csap a bizonyos aldehides hatás,és én ezt ugy UTÁLOM!
Rájöttem,ez a bajom a sok régebbi parfümmel,ezt egyszerűen nem birom!
És itt a hangsúly,régebbi,idős,öreg,nehéz,nénis...szoval igy tovább tudom épiteni magamban a gondolataimat vele kapcsolatban....
Nem jó....
Leszáradás...
Rózsa,egy régi kézkrém illat...
Nem kell....
Ugy látszik mostanában túlságosan sokat osztottam az 5 csillagokat....
Soha nem tudnám használni....
Akinek szép...annak szép...
Nekem nem,sajnos ez egy ilyen vélemény....:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

Rájöttem,ez a bajom a sok régebbi parfümmel,ezt egyszerűen nem birom!
Nem jó....
Leszáradás...
Rózsa,egy régi kézkrém illat...
Nem kell....
Ugy látszik mostanában túlságosan sokat osztottam az 5 csillagokat....
Soha nem tudnám használni....
Akinek szép...annak szép...
Nekem nem,sajnos ez egy ilyen vélemény....:(

molnardokigergely

2014. május 19.

Vettem magamnak egy ilyet 900 forintért. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy elsősorban egy régi Madame Rochas üveget vettem (lásd itt: http://www.basenotes.net/photos/products/st/10212858.jpg), aminek az alján van kb 20 ml anyag. Édeskés virágos illat, olyan hatású, mintha valami jó kis kézkrémmel/naptejjel kentem volna be a kezeimet. Nem mondanám, hogy iszonyatos nagy kortalan egyéniség, manapság viszont kitűnik a trendi női illatok közül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

dobolank

2014. május 18.

Rajtam előbb lonc, aztán átcsap egy konzervatív, többszólamú krémes rózsába - és én nem vagyok rózsarajongó.
Az illatjegyek alapján csalódás a karaktere, mintha egy nagyzenekarra vettem volna jegyet, de csak a hegedűsök jöttek el - ami annak álom, aki szereti a vonósnégyest.
Pedig minőségi illat, és tartós is.
Ha nem kell senkinek, el fogom valahogy, több év alatt használni, tán még össze is szokunk, mert a férjemnek, akinek sokkal kifinomultabb a parfümízlése, mint az enyém, tetszik; de egyelőre várok még a használatával, feldobtam a zsibire, hátha felbukkan egy hegedűbarát...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. május 18.

Pedig minőségi illat, és tartós is.

Corra

2013. január 24.

Csodálatos illat! Púderes, száraz, rózsás elegancia. Csak sajnos, mint nagyon sok esetben ennek is az EDP verziója a finomabb, mélyebb, az EDt sokaknak, így nekem is túl száraz, hűvös valahogy. Persze csak az EDt kapható:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.