Rochas

Ár:   5050-9120 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2014. július 30.

Ár:   5050-9120 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamot, narancs, őszibarack, mangó, banánlevél
Szívjegyek: mimóza, narancsvirág, fahéj
Alapjegyek: szantálfa, styrax, vanília, pézsma, ámbra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

angelina69

2017. január 1.

Illatmintám van belőle. Engem meghökkentett ez az illat. Valamiért olyan régi-régi időket idéző. Ki tudja talán a szomszéd néninek volt hasonló illata, mikor még kisgyerek voltam. Kellemes zöld indítás, ami enyhén édeskés, majd lágy virágillat (tavasz, erdei virágok illata), olyan körbeölelős, aztán enyhén fűszeres-krémesre-fásra vált a végén. Átlagos, vagy inkább bőrközeli. Nem hordanám sem hidegben, sem túl nagy hőségben. Olyan átmeneti idős, tavaszi, őszi. Tartóssága sajnos nem túl jó, kb. 4 óra múlva én már nyomát sem leltem. Szerintem nem kimondottan a fiatal, 30 alatti korosztály illata. Bár, ki tudja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 1.

Sundiboszi

2016. december 7.

5 csillagot adok mert szerintem egy gyönyörű illat, még akkor is ha nem érzem a magaménak... Kissé ódon hangulatot áraszt, van benne némi retro is, színház, bársonyfüggöny, keserédes, ezek a gondolataim vele kapcsolatban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

Tamcsi

2016. november 26.

Eddig csak csuklón teszteltem, de eddig nem győzött meg.
Egyrészt alig érzem az illatát, szó szerint bele kell bújnom a csuklómba, hogy valamit érezzek, másrészt maga az illat (már ha érzem) sem varázsolt el.
Mindenesetre még próbálgatom, hátha.....

Update: felül kell írnom az eddigi véleményem, ugyanis élesben sokkal szebben muzsikál, mint csuklón. Sőt, három fújástól majdnem megszédültem, olyan erős illata volt, ráadásul szinte a nap végéig éreztem. Rajtam a fahéj dominál, ettől kicsit néha nehéznek érzem, de télen szerintem hordható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

Eddig csak csuklón teszteltem, de eddig nem győzött meg.
Mindenesetre még próbálgatom, hátha.....

rdm

2016. július 1.

Hát, nem rossz, de nem is varázsolt el. Olyan friss-gyümölcsös kezdés, majd enyhén fahéjas. Tartóssága kb.4-5 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

GNóri

2015. december 20.

Mivel az eddig próbált Rochas illatok mind a kedvenceim lettek, egy iparfümériás rendelésemhez hozzácsaptam egy mintát ebből a parfümből. Az illatjegyek nagyon jól hangzottak, illetve ez a halványlila design is belopta magát a szívembe. Mikor kipróbáltam a bőrömön, nagyon meglepődtem, hogy a sok, különleges összetevő ellenére milyen kis egyszerű, lineáris illat. Az én ízlésemnek túl gyümölcsös (talán a mangót érzem leginkább), az alap és szívillatokból sajnos nem érzek semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

bellehercegno

2015. március 11.

Megtisztelő,hogy én lehetek az első,aki erről a szépségről nyilatkozhat :) Számomra ez a parfüm testesíti meg a tavaszt.Olyan,mint a lágy,simogató szellő,az ébredező természet,mikor már virágba borulnak a parkok és zöldell a fű.A napsütés cirógatja arcodat,ébredeznek az érzékeid :) Hmm....én nagyon szeretem,számomra a Muse ezt az érzést nyútja :) A csomagolás kissé megtévesztett,azt hittem,egy kevésbé fiatalos,inkább klasszikus illatot találok majd benne :) Az én orromnak egyébként hasonlóságot mutat az Etro Vicolo Fiori EDT-vel. Nagyon szép,csodás parfüm,nálam csakis 5 csillag lehet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 11.