Rochas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: lauran, Módosítva: 2013. december 18.

Ilatkategória: ciprus-virágos

Illatösszetevők: Körte, mandarin, narancsvirág, tubarózsa, rózsa, pacsuli, fás jegyek, vanília

lauran

2015. június 1.

UD. Módosítanom kell a korábbi véleményemet, mivel ma, a napsugaras melegben megéreztem anyun, és nem voltam biztos, hogy ezt érzem, annyira finom volt. Valami olyan forró, száraz feeling csapott meg, mint amit a Dune esetében szoktam érezni, és újból bebizonyosodott, vannak illatok, amelyek nem arra valók, hogy a tengert és a meleget becsempésszük velük a hideg napokon, hanem arra, hogy a melegben, a forróságban viseljük és érezzük őket. Ekkor dobbannak. Eddig azt hittem, ezt csak a Dune tudja. Más kompozíció, de mégis hasonlót éreztem ennél az illatnál. Örülök.

Rochasék nem legsikerültebb illata - átlagos alkotás. Ami nálam nyerő, az a gyönyörű kampányvideo és az érzés, amit közvetít. Az alkoholos kezdés után megjelenik - gondolom a video hatására is, mint halo-effektus - egy napsütötte érzés. Én perzselő homoknak érzem, amit virágok ölelnek körbe. EDT - de nálam tartós. Tavasszal képzelem el a viselését, amikor még távol van a nyár, de annál intenzívebb a várakozás a forróság után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 1.