Rodan+Fields

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: csoki, Módosítva: 2011. augusztus 22.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Proactiv Solution pattanás elleni szett nemcsak a meglévő pattanásokat tünteti el, hanem 3 lépésben megelőzi az újak kialakulását is. A készítmény használata egyszerű, és a sminkeléssel ellentétben kevés időt vesz igénybe!

VargaViktoria

2018. június 22.

Én így ahogy van, egyben rendeltem meg a szettet a TV-ből, amikor serdülő koromban nagyon problémás volt a bőröm. Állandó pattanásokkal küzdöttem, a nap közepén már fénylett a fejem. Mindent kipróbáltam, és csak ez segített. Ma már nem használom, de csak ajánlani tudom. Rendszeres használat mellett szerintem csodákra képes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

cranberry_peach

2014. július 2.

hipererzekeny, gyulladt pattanasos raadasul meg szaraz boromre mar mindent kiprobaltam, szinte az osszes marka osszes termeket, gepeket kezeleseket gyogyszereket, de allitom, hogy a proactiv volt az elso es egyetlen amelyik tenyleg rendbetette a boromet. sajnos eleg nehezen lehet beszerezni es az ara is eleg magas, en az 1 honapos szettet vettem meg kb. 12 ezer forintert, 30 milis kis utazo kiszereles szeruek voltak az egyebkent hatalmas dobozban a termekek, de nagyon megerte. a gyulladast teljesen leviszi, uj pattik nem jonnek, az akne nyomokat ripsz ropsz eltunteni meg a nagyobbakat is gyorsan halvanyitja. mindenkinek nagyon ajanlom aki el van keseredve a pattanasoktol es semmi sem hat igazan, ez fog. otthon nem tudom hogy lehet hozzajutni en kulfoldon vettem de hallottam hogy ujrakuldik stb stb, ovatosan kell rendelni vagy esetleg patikaban keresgelni.
az egyetlen negativ viszont ez termeszetes az ilyen szereknel, hogy folyamatos hasznalat mellett iszonyatosan szaritja a bort, a kremje sem egy hidratalo hanem egy gyulladascsokkento krem, szoval mindenkepp kell melle egy jo hidratalo. en ejszakara kenem fel es a szemkornyeket nagy ivben kihagyva mert csip. csodaszernek tartom de amolyan kura jelleggel, nem hasznalnam egesz evben viszont tenyleg gyorsan rendbehozza a problemas bort, megeri az arat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

evus84

2013. április 19.

Sziasztok! Aknés bőrömön semmit nem javított, csak rettenetesen szárított, de a pattanások megmaradtak. Egyébként állaga, illata kellemes.

ÉS vigyázzatok, ha direkt tőlük rendeltek neten, regisztrálni kell és csak úgy tudsz rendelni, ha beleegyezel abba, hogy automatikusan küldjék a következő adagot! És automatikusan le is emelik a pénzt!!! Kisbetűs részt is olvassátok, különben kellemetlen meglepetés éri! Vissza pedig nem lehet küldeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 19.

csoki

2011. augusztus 12.

Azért írok egyben az egész termékcsaládról, mert tudtommal egyenlőre csak egyben lehet rendelni a komplett szettet. Nagyon jók a termékek, látványos eredményt nyújtanak. Viszont nem az összes termék hatásos a termékcsaládban, a maszknak például semmilyen hatását nem éreztem. A termékcsalád leghatékonyabb eleme az éjszakai krém. Annak a használata után tényleg látványosan javul a pattanásos arcbőr állapota. Viszont külön sajnos nem lehet kapni, a szett többi része meg annyira nem nagy durranás. És így egy kicsit drágállom. Például nekem a jelentősen olcsóbb Garnier - Pure Active krém is hasonló hatást ért el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 12.