Rodial

Ár:   £33   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timmon, Módosítva: 2020. november 4.

Ár:   £33
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Micellás víz hialuronsavval és B3-vitaminnal a bőr kíméletes tisztításához és megnyugtatásához. Egy gyengéd, hidratáló micellás víz a szemre és az arcra. Frissítő rózsavízzel és micellás olajcseppekkel készült formula gyengéden eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket, miközben hidratálja a bőrt, a hialuronsav pedig megköti a nedvességet.

Ár: 3200 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 100ml, új és bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+900 Ft)

KezdoManias

2021. június 18.

A micis vizek közül a (számomra) kellemesebb példány. És milyen jó színe van:)))
A pumpás fej jól adagol, a kupak jól zár, a flakon stabil, kényelmes a használata. Én nem vagyok micellás víz hívő, viszont ha alapozót szeretnék eltávolítani, amikor krémes lemosót használok, szinte mindig szükség van második körre is. Ilyenkor vetem be őt. (Lehet, hogy ennek kellene az elsőnek lennie a lépések közül, a krémes lemosónak pedig a másodiknak, viszont akkor nem tudom ellenőrizni, van-e még maradvány az arcomon.) Vízzel a biztonság kedvéért le szoktam öblíteni. Tényleg nem szárít, kevésbé érzem a "vegyszerességét", mint a legtöbb társánál. Kategóriáján belül nálam eddig ő a kedvenc, bár hozzáteszem, gyakran csupán árnyalatnyi külnbségek ezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

Marietta1977

2021. február 13.

Adventi kalendáriumban volt ez a termék. Egyrészt nagyon praktikus a kiszerelés, a pumpás megoldás.
Másrészt isteni illata van, gyengéden tisztít és nem hagy maga után ragacsos érzést. Szerintem tényleg hidratál, mert használata után nem feszült az arcom. Kellemes a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 13.

Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide