Roger & Gallet

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2018. október 4.

Kategória:   Szappanok

Illatosított szappan, mely hatékonyan tisztítja a bőrt és távolít el róla minden szennyeződést.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

asdf27

2020. szeptember 26.

50% kedvezménnyel vettem a John Lewisban, és milyen jó vásárt csináltam :)
Olyan igazi franciás illata van. Milyen érzés vele fürdeni? Olyan mintha selyemben fürdene az ember, azt adja, amit a reklámozott hidratalós testapolóktól várnánk, viszont nyoma sincs annak a viszketős, bőrleszedős érzésnek, amit ezektől kapunk. És tényleg jó érzés megérinteni a bőrünket testápoló nélkül is, nincs rá szükség.

update: több használat után sem ázik szét.
update2: hosszabb távon mintha egy kicsit szárítana, és irritációt okoz, így le kellett, hogy pontozzam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

50% kedvezménnyel vettem a John Lewisban, és milyen jó vásárt csináltam :)

update: több használat után sem ázik szét.