Rohto

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: Albertina, az összetevőket feltöltötte: PSophiee, Módosítva: 2018. július 23.

Kategória:   Fényvédők

Erős védelmet nyújtó, nagyon könnyű textúrájú, víz- és verejtékálló japán fényvédő.

Szabadalmaztatott mikrokapszulázási technológiával készül, amely fokozza az UV védelmet a bőrbe jutás nélkül. A hialuronsav, kollagén és aminosav keveréke mélyen hidratálja a bőrt és megvédi a nedvességvesztéstől. Gyorsan száradó, vizes-géles formula "Dry Keep Powder"-rel; a helyén marad és selymesen sima érzetű, még az izzadt bőrön való (ismételt) alkalmazás után is. Láthatatlan az arcon, nem ragad. Sminkalapként is használható.

A termék nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, ásványi olajat. Allergia tesztelt.

Feketemacska

2018. augusztus 17.

Igen erős alkohol szaga van, viszont remekül véd a napfény ellen. Az arcomat kentem csak vele és a nem égett le, míg a vállamat nem kentem és már hámlik is. Nagyon hamar beszívódik így lehet rá sminkelni is szépen viszont egy idő után elmászik a smink az arcról. Mindenesetre én megszerettem, és az illata sem zavar ugyanis hamar elillant.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Albertina

2018. augusztus 2.

Szerettem volna egy japán fényvédőt, hiszen annyi jó véleményt olvasni a japán naptejekről, napkrémekről. Sok virágom van nyáron, így sokat vagyok a kertben. Ezért kerestem olyan fényvédőt, ami bírja az izzadást, vízálló, és jól véd. Első alkalommal amikor megizzadt a homlokom, belefolyt a szemembe, és irtózatosan csípte. Ráadásul másnapra 3 "szép" hatalmas pattanás is lett az arcomon, holott hónapok óta nem volt erre példa. Azóta nem mertem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 2.

feketebodza

2018. július 22.

A kedvencem, kb. a 10. tubussal használom, könnyű krém, többször újra lehet kenni napközben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Hidratálók: Butylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.