Rose Nail

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Echan, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Echan

2015. április 14.

Először meg voltam vele elégedve, ezért vettem más árnyalatot is, de sajnos a tapasztalatom szerint ahány árnyalat van annyiféleképpen működik. Van ami tartósabb, van ami kevésbé. A színek amúgy szépek, bár van olyan változata, ami 3 rétegben felkenve kezd csak hordható formát ölteni. Viszont sajnos az egyik szín teljesen kikezdte a körmömet. Reggel felkentem és egész nap éreztem hogy a körmöm húzódik tőle, még sosem éreztem ilyet. Délutánra már fájt és viszketett. este amikor hazaértem azonnal lemostam és láttam, hogy a köröm alatti rész bepirosodott és napokig érzékeny volt. Nagyon nehezen jött helyre a körmöm, úgyhogy az összes körömlakk ment a kukába, azóta nem használom ezt a márkát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

csibe0704

2014. december 20.

Nekem 3 féle szín van ebből az egyik narancs sárga csillámos,de ha felkenem akkor már nem élénk a színe,hanem olyan semilyen csak a csillámokat látom és valami halvány narancssárgát.A másik egy fehér amit nyomdázáshoz vettem ,de sajnos nem elég sűrű hozzá.A harmadik egy kék amit vagy 3szor meg kell ismételni mire olyan színt kapok mint ami az üvegen látható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

spicyblack

2013. augusztus 16.

Mikor először jártam eurós boltban, megakadt a szemem a rengeteg olcsó, szép színű körömlakkokon, alig bírtam választani. :)
Végül egy sötétlilát (szinte fekete), egy fehéres csillámosat, és egy rózsaszín csillámosat választottam.
A sötétlila nagyon kellemes meglepetés volt, egy rétegben jól fed, a száradás után egy kicsit 'olcsó lakk' hatású, egyenetlen, de egy megfelelő fedőlakkal ezt is ki lehet küszöbölni.
A rózsaszín csillámosnál már számítottam hogy nem olyan lesz a színe mint a tégelyben, (hiszen szerintem ilyet csillámos lakktól elvárni értelmetlen) így egy rétegben halvány rózsaszín, csillámos lábujjakat kaptam, pont amilyet szeretnék. Később rákerült még egy réteg, úgy már a tégelyes színt kapjuk.
Az átlátszó fehéresnél szintén sejtettem hogy nem lesz ettől olyan fehér a körmöm, tehát a Sally Hansen-es 520-as árnyalatú körmeimre kentem, és nekem nagyon megtetszett! :) Kicsit aranyos csillámok vannak benne, amik ezen az élénk pink lakkon nagyon-nagyon jól mutatnak. Egyedül ennél a lakknál vettem észre a nagyon erős szagot, ami eléggé zavaró lakkozás közben, de utána rögtön elillan.
Száradásuk, tartósságuk átlagos, nem tűnt fel semmi különös. Nem mondanám őket csodalakknak, de ezt 290 Ft-ért el sem lehet várni, viszont tiniknek, kísérletezőknek bátran ajánlom, a nővérem pl. ezt veszi a kislányának, hogy mégse az ő lakkjait kenegesse. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Yellow Paca

2013. július 30.

Szintén 300 -ért vettem jópárat, jelenleg lelkes "water marble" kísérlezető vagyok, és az eddig használt lakkjaim vagy semennyire vagy alig terültek szét a víz felszínén. Ezek a lakkok könnyen és gyorsan szétterülnek, igaz hogy sokáig száradnak, de fedőlakkal igen tartósak, úgyhogy a célomnak tökéletesen megfelelnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 30.

Ms.Cat

2013. július 25.

Én ajándékba kaptam még barátnőmtől a képen látható színt. Máramennyire gyorsan szárad, akár egy rétegben is elég, DE! Teljesen más színű ez a körömlakk, mint ami az üvegcsében van. Az üvegben szép sötétkékes árnyalata van, a körmömön meg áttetsző kék. Én csak fedő laknak használom, hogy feldobja a körömlakkjaim. (Sajnos) lassan fogyó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Szappan&Bubii

2013. július 25.

Nekem egy csillogós kék van meg, és nagyon nehezen szárad, ráadásul elég hamar is kopik.
Szerintem nem igazán érte meg a 300 Ft-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 25.

Szerintem nem igazán érte meg a 300 Ft-ot.

Csajszi26

2013. május 13.

Nekem egy nagyon szép piros van. A színe és a fedése egész jó, de nagyon hamar lekopik és nehezen szárad, plusz szerintem a körmömnek sem tett valami jót!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 13.

reka.sz83

2013. április 14.

Életem legrosszabbul elköltött 300 Ft-ja volt amikor megvettem ezt a lakott. Üvegben egyiknek szebb színe van, mint a másiknak, nehezen tudtam eldönteni, hogy melyiket vegyem meg. Végül egy sötét pirosat választottam (004). Hallottam, hogy nehezen szárad, de gondoltam, hogy a szín majd kárpótol érte. Úgysem volt semmi dolgom ma, gondoltam filmezés közben lesz ideje száradni, úgyhogy délben nekikezdtem a lakkozásnak. Az első réteggel még nem volt semmi gondom, kicsit tényleg lassan száradt, de ennyi. A másodiknál kezdődtek a problémák. Az első az volt, hogy köze nem volt ahhoz a színhez amilyennek ígérkezett és csíkos volt az összes körmöm, pedig nem vagyok amatőr lakkozásban. Nagy nehezen megszáradt ez a réteg is, gondoltam húzok rá még egyet, hogy olyan sötét legyen, mint az üvegben, pedig nem szoktam 2 rétegnél többet ráhúzni, mert minél vastagabb a lakk, annál hamarabb felpattog és nincs hangulatom minden 3. napon lakkozni. Na ezt nem kellett volna. Az alatta lévő két réteget is feloldotta (szagra olyan egyébként olyan mintha tele lenne acetonnal), de gondoltam majd csak megszárad, max. megnézek még 1 filmet. Ez volt kb. du. 2-kor... Most este fél 7 van és néhány perce eldurrant az agyam és lemostam az egészet miután továbbra sem tudtam semmit csinálni, mert bármihez is nyúltam az rögtön meglátszott ezen a gumi szerű retteneten a körmeimen. Azt hiszem igazán türelmes voltam ezzel a lakkal, de mostanra már a kukában végezte ezt a tegnap vásárolt csoda... na ennyit a Rose Nail lakkról... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 14.

Cintii

2013. március 29.

Nekem az ezüst van meg+2 díszítőlakk. Ezzel a márkával vegyesek az érzelmeim az ezüstöt 2 okból nem szeretem
1.)Állati büdös
2.)A lábamat kb. júniusban kilakkoztam vele és miután pár hét múlva meguntam megpróbáltam lemosni egy óra vakarás után még mindig teljesen ugyanolyan volt.Aztán jött a zokniidőszak és úgy voltam vele hogy majd levásik.HÁT NEM.Úgy nőtt le decemberre.ezt tuti nem venném újra

míg a dszítőlakkokból csak a fekete és a kék van meg baromi tartósak és az ecsetjük és szuperjó,az illatuk az a tipikus körömlakk nem büdösebb.Ezt viszont újravenném,ezért a márka nálam 5/4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 29.

1.)Állati büdös

Lina14

2013. március 20.

nekem több színem is van, mind eltérő minőséggel.
egy rózsaszín - 2 rétegig semmi, a 3. meg már neonos(hófehér bőrhöz nem a legjobb nekem)
egy zöld - szintén csak nem neon, egyszerűen élénk és erős
egy fekete - agyon jól pigmentált, bár az első rétegnél inkább barnásnak látszik, mint a macskám
egy rózsaszín csillámos - színe semmi, de annyi csillám van benne, hogy mikor lemosom, úgy nézek ki, mint aki flitterrel mosott kezet
egy áttetsző, különféle csillogó bigyókkal(mert behatárolhatatlanok) - lerobbanthatatlan, de kell alá szín
és 3 díszítőlakk - gyorsan, szinte hetek alatt beszáradtak, csak az ecsetet tartottam meg közülük, mert az bevált
kicsit tényleg lassan száradnak, leszámítva a feketét, mert az nagyon jó minden szempontból :D
update: sajnos ahogy egyre kevesebb van belőle, úgy egyre gyatrább a minősége. a fekete is párnafoltos, 4(!) óra száradás után(használtam fedőlakkot is ) 10 ujjamból 3 teljesen "domborműves", további 4 részlegesen. igazából a többit kidobtam, mert már a felénél beszáradtak

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 20.

nekem több színem is van, mind eltérő minőséggel.
egy zöld - szintén csak nem neon, egyszerűen élénk és erős

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol