For Your Beauty

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gyik, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Természetes szőrből készült, puha pirosítóecset.

Sziszikee58

2019. március 28.

Nem drága, de tökéletes! Puha, szépen lehet vele dolgozni, kényelmes fogni. Ha arra kerülne sor, újra ezt venném meg. Imádom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

racheldawes

2018. december 28.

Pirosító ecsetként használom és nagyon szeretem. Könnyedén fel tudom vele vinni a pirosítót az arcomra, és szépen el is lehet dolgozni a festéket általa. Nem hullik a szőre, illetve a tisztítása is egyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Aadrii

2018. október 28.

Puha, tömött, nem hullik a szőre, szépen dolgozik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Puha, tömött, nem hullik a szőre, szépen dolgozik.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. június 23.

Nagyon jó kis ecset, puha, nem hullik a szőre. Én pirosításra, illetve bronzosításra is szoktam használni. Ár-értékarányban nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 23.

lcmllxm

2018. március 23.

Megéri megvenni! Nagyon puhaa, imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Megéri megvenni! Nagyon puhaa, imádom :)

hadri

2017. november 23.

Több ecsetem is van ettől a márkától, mindegyikről csak pozitívan tudok nyilatkozni. Puhák, könnyen tisztíthatók, strapabírók, nem hullatják a szőrüket és az áruk is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Sz. Csilla

2017. október 14.

Teljesen jó! Az ár érték arány pedig szuper

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

Teljesen jó! Az ár érték arány pedig szuper

Minerva123

2017. július 16.

Sokat gondolkoztam rajta, hogy megvegyem, mert annyira nem bízom a drogériás ecsetekben, végül hallgattam az itteni véleményekre, és milyen jól tettem! :) Nagyon szuper kis ecset, kellően tömött, puha és nem viszi fel foltosan a terméket, szépen el lehet vele dolgozni. Én bronzosításra is használom, de pirosításra is bevált. Az ára picit több, mint amit itt ír, ha jól emlékszem 1290Ff körül lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Renichan

2017. január 23.

Nekem több ecsetem is van ettől a márkától és teljesen meg vagyok velük elégedve.Puhák,nem hullajtotta eddig még egyik sem a szőrét,mindegyik hozza amit kell

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

mautika

2017. január 19.

Nekem ebből a ferdén vágott van meg, ezzel a fajtával még nem is találkoztam... esetleg ha valakinek van tippe a képen láthatót belvárosban hol tudom megvenni ne tartsa magának :D viszont a ferdén vágott megkapja az 5 csillagot, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.