Lilibe

Ár:   499 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   35 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bandita, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   35 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Alkalmazása: hetente 1-2 alkalommal a megtisztított bőrön lemosóval vagy vízzel. Ne használjuk aknés és irritált bőrön.

wildrose

2018. október 30.

Az átlagosnál nagyobb méretű, nagyon jó anyagú vattakorong, a szemcséi kíméletesek, de hatékonyak. Én utazások alkalmával használom, így nem kell külön arcradírt is cipelnem magammal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 30.

ribizlizizi

2015. október 16.

Hogy én ezt csak ma szúrtam ki a boltban :O nagyon jó... :)) először a sima felülettel letöröltem a sminkem (a mikroszálas törölközőm épp mosásban van, így ezért a vatta), majd a szemcsés felülettel átdörzsöltem az arcom, és voilá :O szép, pirospozsgás, puha bőr, amin nincs száraz bőrtenger :) csudijó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

nikolett

2015. május 7.

UP: Segítsen valaki! A szemcséit nagyon nehezen tudom eltávolítani használat után. Miből vannak? Baj, ha nem sikerül teljes mértékben eltávolítanom? Lehetnek tőle újabb pattanásaim? Ez nekem nagyon-nagyon fontos kérdés, nagyon sokat kell ezzel küzdenem. Köszi!

Miért nem ismertem eddig? :) Emellett bármely bőrradír elbújhat. Mellesleg sokkal szívesebben használom ezt, mint egy bőrradírt, hiszen ez mindenféle kémiai anyag bejuttatása nélkül teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

szabo.szandra1993

2014. április 18.

Nagyon hasznos termék! A korong (ami ovális) egyik fele kicsit érdes, a másik sima. Reggel sokszor megmenti a kevés kis időmet amikor előző nap elfelejtek radírozni és van egy-két hámló rész az arcomon, mert ezzel pillanatok alatt megoldom a kis problémámat :) Az egyetlen dolog amit sajnálok, hogy kör alakú változata nincs, de így is marad az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

cslb

2014. március 5.

ez nagyon jó kis cucc :) hihetetlenül puha a használata után az arcom.. én tonikot szoktam ráönteni.. és tényleg bőven elég a vattakorong fele.. imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

bandita

2013. augusztus 15.

Íme a vatták vattája,az imádnivaló,a sokoldalú,az utolérhetetlen tökély! Szerintem naponta használható,még érzékeny bőrön is. A szemcsék nagyon kíméletesek.
Update:
Egyetlen bánatom, hogy megfelelő, falra rögzíthető tartót nem találok hozzá, így fiókból használom, ami kissé kényelmetlen! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Update:

terke29

2013. május 7.

Jéé..ez is fenn van!Dejó. :) Kedvenc vattakorongom(vagy mi ez),bár nekem túl nagy,ezért mindíg félbe vágom.Finoman dörzsis,általában teafás tonikkal szoktam alkalmazni,heti 2-3 alkalommal.Nem tudnám megmondani,mennyivel tisztít,vagy radíroz jobban,mint a sima társai,de a komfortérzetemen mindenképp javít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 7.

huncutka

2013. április 24.

Ez tényleg nagyon jó!!!! És strapabíró (vagyis nem foszlik szét olyan gyorsan mint egy sima korong vatta), nagyon megszerettem! Bár szerintem napi használatra is alkalmas, én azért nem dobnám kukába az arcradírom, de sminklemosásnál tök jó volt, fokozza az arctisztítók - tejek szappanok hatását, nem irritál. Van hasonló eszközöm, mint pl arckefe vagy luffa szivacs, viszont ez egyszer használatos, és szerintem higiénikusabb! Nem felezem mert szerintem pont tökéletes a mérete és a formája is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Narancs

2013. április 23.

IMÁDOM! Ma vettem a Rossmannban, 500 ft volt. Nem pénz érte, pláne, hogy 35 db. Soha többet nem költök bőrradírra. Ráadásul nekem sokszor volt olyan, hogy bőrradír után is maradtak száraz foltok a fejemen.(zsíros de vízhiányos a bőröm, pattikra hajlamos a szarufelhalmozódás miatt ezért heti egyszer min. radírozok) De ez után csak sima, puha, hámló darabkák nélküli bőr. Ez szerelem. Kicsit utána piros a bőröm a fizikai radírozás miatt, de ez fél óra alatt lemegy, meg amúgy is csak este használom. Szerintem holnap kipróbálom a hátamon és a mellkasomon is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Michelle

2013. április 19.

Pontosan így van, ez "a vatták vattája,az imádnivaló,a sokoldalú,az utolérhetetlen tökély!" (bandita) Nekem ugyan a napi használat sok, hetente két-három alkalom bőven elég, ha más radírt vagy hámlasztót egyébként nem használok. Esti arctisztításnál a sminklemosóval vagy az arctejjel kombinálom, reggel vagy nap közben - sminkelés előtt - inkább a tonikkal. Villámgyors segítség, ha elblicceltem a radírozást, és nem akarom, hogy az alapozó vagy bb krém megüljön a száraz részeken vagy egyszerűen csak ráfér a bőrömre egy kis felvidítás. Szerintem elég alaposan radíroz, akinek érzékeny a bőre és nem tűri túl jól a dörzsölést, eleinte óvatosan próbálkozzon, hogy kitapasztalja. A lapok elég nagyok, ezért általában kettévágom őket, nekem egyszerre egy fél is bőven elég, a csomag élettartama pedig megduplázódik. Mivel nem a szokásos radírozás-hámlasztás kiváltására szántam, hanem kiegészítésként, tűzoltásra, elég sokáig elég a viszonylag kis csomag is. Biztos, hogy gondoskodom utánpótlásról, amint fogyni kezd. Az egyik leghasznosabb, legpraktikusabb darab, ami a kezem közé került.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 19.