Lilibe

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Sminklemosó kendő arcra és szemre.  Alkolohol-mentes, allantoinnal és mandulaolajjal, minden bőrtípusra használható.

tittus

2014. augusztus 1.

Hozzán véletlenül került ilyen (ez van, ha az ember lánya maga helyett a barátját küldi a Rossmannba :D). Egyébként a Babydream Sensitive-et használom már ezer éve, és ez sem rossz, de nem is annyira jó. Ami a legjobban zavar benne, hogy ragacsos, a használata után kezet is kell mosnom. Viszont tetszik a kendők anyaga, kellően nedvesek, és tényleg szépen lehoz minden sminket. Maradok a jól bevált Babydream-nél, mert bár az kicsit szárazabb, árban jobban megéri (80 db 449.-), nem ragacsos, nem illatos és az összetevői is szebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Slujza

2014. július 23.

Fesztiválra kerestem sminklemosó kendőt az utolsó utáni pillanatban, végül gyorsan e mellett döntöttem, nem bántam meg! Sátorban éjjel kb. vakon használtam, 1 kendővel nekem teljesen eltávolította a spirált, a tust és a BB krém+korrektor maradékát is. Ott ugye utána nem tudtam leöblíteni az arcomat, de pár perc alatt teljesen eltűnik, nincs ragadós érzet használat után. Ha nagyon bele akarok kötni, annyit lehet mondani, hogy picit durva az anyaga szem alatti "dörzsöléshez", de ez már szőrszálhasogatás.... ezzel akár napi szinten az ágyban is letisztítható az arc rendesen lefekvés előtt, nem lehet több kifogás...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

NBetti2000

2014. május 9.

Jó illatú, hatékony, praktikus sminklemosó kendő és az ára is kedvező. A rossmannban 549 Ft :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 9.

Judiit

2014. január 4.

Teszi rendesen a dolgát. Tökéletesen és maradék nélkül leszedi a sminket. Valóban nem tocsog a folyadékban mégsem szárad ki többszöri használat után sem. Az ára sem vészes. Azt hiszem ez is állandó darabbá válik nálam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 4.

angeltear

2013. július 14.

Nagyon tetszik, fesztiválozni vittem magammal, jó sok kendő van benne, nekem pont elég nedvesek és az illatuk is nagyon jó. Első este nem túl sok reményt fűztem hozzá, (a szemhéjtusom nehezen szokta magát megadni) de másnap reggel amikor már rákészültem a pandamaci szemekre nem láttam semmit! Nagyon szépen, maradéktalanul leszedett rólam mindenféle sminket. Ha ilyen nomád körülmények közé merészkedek, megint ezt fogom választani az tuti! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

terke29

2013. május 7.

Régóta használom(nem is értem,eddig miért nem írtam róla?),szeretem.Finom az illata,pont eléggé nedves,nem irritál,leszedi a sminket,pillaspirált(a vízállót is!),nem szárít.Nem is szárad ki egykönnyen,nem drága.Szeretem.Nyáron mindíg van nálam ilyen,a táskámban is(a kicsi 10-es kiszerelés),és az autóban is,meg a strandolós holmik között,és Férj autójában is(ő is szereti).Alapdarab a mindennapjaimban:leviszi a sminket,de jó kéztörlőnek,frissítőnek a nyári melegben,intm kendőnek is egyszer-egyszer.Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 7.

merchajnalka

2013. március 5.

Én nagyonnagyonnagyon oda meg vissza vagyok tőle, le se cserélem már. (Najó a Bioderma Sensibio Lait azért megmarad, ezzel felváltva használom - hmm abból miért is nincs ilyen törlőkendő???)
Szerintem simán kenterbe ver más drágább sminkeltávolító kendőket! Pedig vettem már Niveát, Helid-D-t, Bourjois-t, MAC-et... A vízálló sminket is leviszi (nekem az esti rutinhoz tartozik egy kis langyos vizes előarcmosás), nem irritál, kellemes az illata, nem tocsog a folyadéktól, de nem is szárad ki felnyitás után (nagyon jól vissza lehet zárni az öntapadós bejáratot). Nem szárítja a bőröm, nem húzódik tőle. Használat után nincs kellemetlen utóérzés, hogy még kellene valamit használnom arctisztításra. A praktikussága miatt mindig is szerettem ezeket a tisztítókendőket, és azt hiszem most egy időre ezzel ki leszek békülve A 25 kendő 25 alkalomra nekem kitart. Egyik oldallal a 2 szemem, a másikkal az arcom törlöm át. Ár-érték arányban is nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

Milka

2013. január 25.

nekem nagyon bejön. nem habzó és nem is a tocsogós-fajta. könnyedén elbánik az egyébként bombabiztos Manhattan powder mat-al. nagyon visszafogott, enyhe-kicsit-mandulás illat jellemzi. ja, és nem utolsósorban hatalmas méret :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak