Rossmann

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: veruka, Módosítva: 2013. április 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

Szuper erős (3/4). Pro-vitamin B5-tel. Csak száraz hajon használható.

jete92

2015. november 23.

Sokáig rövid, kicsit extrémebb hajam volt és olyan waxot kerestem, aminek nincs férfias illata. Na hát ez valami eszméletlen jó illatú! Vaníliás, vagy nem is tudom, de nagyon finom. Jó az állaga, könnyű dolgozni vele. Kicsit zsírosít nyilván, de hát ezzel jár a wax használata. Azóta megnövesztettem a hajam, fonni szoktam vele, vagy pl. "babahajakat" lesimítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.