Rohto

Ár:   $13   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anna990, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Ár:   $13
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

C-vitamin szérum, mely segít a pigmentfoltok halványításában.

A termék összetevői nem mennyiségi sorrendben szerepelnek, az első 4 az aktív összetevő.

Rohto Melano CC Intensive Anti-Spot Essence új
Ár: 5000 , Eladó: szyrup
Állapot: ÚJ, bontatlan, Helyszín: Fonyód, fizetés: Előre utalás után postán maradó levélként küldöm
Plusskutya

2019. október 26.

Imádja a bőröm, és én is.
OMB Viki blogján olvastam a tesztjét és az ajánlást, mert a fogyóban lévő O.S.T. C20-as szérumom helyett kerestem valamit.
A C20 felkenés után ragad, sárga fejem lesz tőle, és olyan az illata, mintha vascsövet nyalogatnék. Emellett hűtőben kell tárolni, és féltve óvni a csomagolását, mert üvegből van.
Mindezzel szemben ez a csoda könnyű, gyorsan felszívódik, a bőröm villámgyorsan beissza, nyoma sem marad, csak hatása.
Könnyű, kicsi és vékony tubusát utazáskor is magammal tudom vinni, nem igényel hűtést.
Az illlata közel sem olyan erős, mint a korábbi c-vitaminos szérumomnak, sokkal elviselhetőbb.
Az ára is baráti, 4e Ft alatt vettem a kedvenc k-beauty eladómtól az e-betűs oldalon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 26.

Imádja a bőröm, és én is.

wokky

2019. szeptember 24.

Szerintem ez egy remek belépő termék a C vitaminok világába. Olcsó, stabil formula, könnyű olajos állaggal. Hipphopp beszívódik, nem ragacsos, de a legjobb, hogy nincs erős fémes illata, nem képez lemoshatatlan hot dog árus felhőt a kacsóim köré. A hatása nem olyan látványos mint egy 20%-os szérumé, de mindig tartok itthon, mert tökéletes társ mindennapi használatra vagy éppen utazáshoz. Könnyű, helytakarékos módon jöhet velem C vitamin szérum bárhová a világban :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 24.

_zsulu_

2019. szeptember 9.

Ez kb. a 4. féle C vitaminos szérum amit próbálok, de nekem ez sem hozott semmilyen látványos eredményt, pedig az utóbbi időben napi kétszer használom és nem spórolok vele. Nem tudom, hogy ez azért van e, mert a terhesség alatt amúgyis előjött egy csomó pigmentfoltom (vagy inkább pöttyöm), amit nem tud elmulasztani, de a pattanás utáni hegek halványításában sem vettem észre nagy változást. Ártani persze nem árt,de egy időre elengedem a C vitamint :(
Állagra egyébként kicsit olajosnak tűnik, de hamar beszívódik és nem hagy csillogó réteget maga után, viszont sokszor felkukacosodik ha picit többet kenek fel, vagy előtte valamit kentem már az arcomra. Összességében 3-ast tudok adni neki, mert nem javított az összképen, de nem tudom,hogy ez a termék hibája e vagy a hormonoké, vagy egyszerűen nekem a C vitamin nem hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

matekinga

2019. június 12.

Nagyon hamar beszívódik, a legjobb C szérum, amit használtam. Látványosan halványítja a foltokat, egységes lesz tőle a bőrkép, árban is teljesen OK. Szerencsére nem kell hűtőben tárolni, mivel stabil formula, nem romlandó. Nagyobb égési sérüléseket is gyógyítottam vele, olyanokat, amik azt hittem sosem tűnnek el - tévedtem. Szigorúan fényvédővel kell használni, nélküle haszontalan, akárcsak a többi társa. Mindig újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

anneshirley

2019. május 19.

Az első C-vitaminos szérumom, aminél úgy érzem, hogy csinált valami említésre méltót, esetemben segített halványítani a pattanás utáni friss foltokat, illetve élénkebb bőrképet adott. Régebbi foltokkal nem tudott mit kezdeni. Reggelente használtam, mindennap, és így is kitartott kb. fél évig, pedig nem spóroltam vele. A cseppentős kiszerelése nagyon praktikus, az illata szerencsére enyhe és gyorsan elillan. Fura szárazolaj állaga van, de hamar beszívódik. Mivel japán termék, nem lehet tudni a benne levő aktívumok mennyiségét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

dio14

2019. május 14.

Méltatlanul mellőztem szegényt hónapok óta egy másik c-vitamin szérum miatt, ami sajnos nem vált be, ezért ettől is elment a kedvem. Utálom azt a szagot, amit a c-vitamin szérumok csinálnak a bőrömre, és még lemosás után is érzem. Ezt leszámítva ez a kis szérum nagyon tetszik, szép élénk bőrképet csinál, mikor reggel felkenem, szinte ragyog egész nap a bőröm. Nem használom minden nap, kb 3szor egy héten, azelainsavval felváltva reggelente. Így bevált, ha elfogy lehet újra rendelem, sokáig eláll, nem romlik meg hamar, mint a többi szérum. Nem is irritál szerencsére, a sima aszkorbinsavas termékek, eddig mind irritáltak és szárítottak. Egyre jobban szeretem a japán termékeket, eddig egyik se okozott csalódást, mind bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

zsike0218

2019. május 3.

Már a második tubust használom el és biztos, hogy újra fogom rendelni, amint elfogy. Esti hámlasztás után ezt felkenve reggelre nagyon szép, egyenletes bőrképet ad. Nagyon szeretem az állagát, hamar beszívódik, viszont nekem mindenképp kell még utána hidratálót használnom, mert önmagában kevés lenne. Nagyon szeretem a tubus szűk adagolófejét, így biztos, hogy egy csepp sem megy kárba belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Rivendell

2019. január 14.

Annyi jó véleményt olvastam róla, de nekem tipikusan a mindenhogy minden bajom van vele termék. Fél éve használom, azért választottam, mert gondoltam kényelmesebb, hogy nem kell hűtőben tartani. Viszont a kissé olajos állaga miatt végeredményben nem kényelmesebb, mert nehéz eloszlatni, más krémmel keverve meg ugyebár hígul.. Ráadásul bármi fölé kenem, borzasztóan kukacosodik, így csak első lépésként jöhet szóba lemosás után, ami számomra kényelmetlen. C-vitaminként teszi a dolgát, de az említettek miatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

selmeczireka

2018. november 1.

Ez egy szuper kis C vitaminos szérum. Ohmybrush Viki ajánlására vásároltam meg online, és nem hiába szeretik ezt Japánban is. Kellemes, száraz olaj állaga van, azonnal beszívódik, nem hagy maga után olajos érzetet. Reggel használom a rétegzős rutinomban, tonic után, és hialuron sav gél előtt (ugyanez a gyártó). Már vagy 3 hónapja használom, maximálisan elégedett vagyok vele. Adagolója is szuper, csak cseppenként jön belőle a szérum, nálam veri a The Ordinary C vitaminos szuszpenzióját, de magasan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

PSophiee

2018. augusztus 24.

Már pár hónapja használom, nagyon szeretem, tuti újra fogom venni. Tetszik a hatása, este felkenem, reggelre pedig csodaszép lesz a bőröm tőle, hetente 3x használom, nem spórolok vele, de még így is van benne. A tubusa is tök jó, és az is, hogy nem kell hűtőben tárolni, őszintén bevallom nekem ez volt a legnagyobb vonzereje. Egy kicsit ilyen olajos állaga van, így reggelre én nem használnám, de mivel a c vitamin az esti rutinom része ez így egyáltalán nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Nem szabályos INCI név. Jelentése: viszkozitást módosító anyagok, vagyis olyan összetevők, melyek a terméket sűrűbbé, nehezebben folyóvá teszik. Sajnos nem lehet tudni, hogy pontosan melyik vegyületeket takarja a megnevezés.