Rohto

Ár:   $13   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anna990, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Ár:   $13
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

C-vitamin szérum, mely segít a pigmentfoltok halványításában.

A termék összetevői nem mennyiségi sorrendben szerepelnek, az első 4 az aktív összetevő.

selmeczireka

2021. február 17.

Update: azóta is töretlen a szerelem, már vagy 5 db-ot biztosan elhasználtam belőle, vissza-visszatérek hozzá, mert verhetetlen. A 20 ml kevésnek tűnik, de baromi sokáig elég, 4-5 hónapig biztosan. 10 csillagot is adnék. :)

2018.: Ez egy szuper kis C vitaminos szérum. Ohmybrush Viki ajánlására vásároltam meg online, és nem hiába szeretik ezt Japánban is. Kellemes, száraz olaj állaga van, azonnal beszívódik, nem hagy maga után olajos érzetet. Reggel használom a rétegzős rutinomban, tonic után, és hialuron sav gél előtt (ugyanez a gyártó). Már vagy 3 hónapja használom, maximálisan elégedett vagyok vele. Adagolója is szuper, csak cseppenként jön belőle a szérum, nálam veri a The Ordinary C vitaminos szuszpenzióját, de magasan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

Bokorkata

2020. december 15.

Nekem abszolút bevált! Nem látszik egyből a hatása, viszont idővel nagyon szép üde, egységes, friss bőrképet eredményez. Nem csíp, nem irritál, újravevős kis szérum!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

Marietta1977

2020. december 7.

Őszintén szólva szkeptikus voltam vele kapcsolatban, de nekem nagyon bejött! Már pár alkalom használat után látszódott hogy halványítja a pigmentfoltjaim. Eddig még ezt nem tudtam elérni egy termékkel sem. Remélem nem csalódok benne.
Jól felszívódik, én csak estére használom. KÍváncsi leszek mennyire kiadós termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 7.

KockaCukor013

2020. augusztus 9.

Kezdem feladni a c vitaminokkal való próbálkozást. Lepontozni nincs szívem, mert árban jó, gyorsan beszivodik, nem okoz gondot, de egyszerűen nem is győzött meg. Semmi különös változást nem vettem tőle észre. Nem tudom, hogy én vagyok vak, vagy valóban nem működik, de heti 2-3 alkalomnál többször biztos nem nyúlok érte, akkor is inkább némi anti aging, megelőző hatásban bízva a fényvédőm alatt. Elhasználom, ha már össze nem veszett a bőrömmel, de már megvan a következő kiszemelt, erősebb koncentrációban, hátha az majd méghozzá a várva várt c vitamin hatást, amit eddig sajnos egyszer sem tapasztaltam még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Mona29

2020. július 25.

Szóval ez sem életem c-vitaminos krémje, de biztos, hogy veszek még belőle.
Kezdjük az állagával: elég olajos, érdekes, furcsa a többi c-vitaminos szérumhoz képest. Okosan kell a mennyiséget kiadagolni és akkor jó lesz, ha több sikerük, akkor elég nehezen szívódik be. Ha sikerül eltalálni a mennyiséget, pillanatok alatt beszívódik. Az illata nem a jellegzetes fémes illat, hanem kellemes citrusos, így igazi felüdülés volt a használata.
Mivel nem igényel hűtést (és végre nem üvegben van), sokszor vittem magammal utazásokra, illetve sokat lakott a munkahelyi fiókomban is.
Hatása: nem igazán tudom eldönteni. Biztos, hogy csökkentek a foltjaim erősségei és nem is jött ki annyira sok új, de sok minden mást is használtam mellette, illetve egy időben pihentettem a használatát. De azt hiszem, hogy volt szerepe a bőröm állapotának javulásában.
Maga a tubus elég kicsi, mikor megérkezett, meg is lepődtem. Ennek ellenőre elég sokáig tartott.
Az ára is teljesen elfogadható, úgy emlékszem 5.000,- Ft körül vettem.
Jelenleg e-országból kicsit macerás a rendelés, de biztos, hogy valami úton-módon fogok még beszerezni belőle, mert kell, hogy mindig legyen itthon belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Szóval ez sem életem c-vitaminos krémje, de biztos, hogy veszek még belőle.
Az ára is teljesen elfogadható, úgy emlékszem 5.000,- Ft körül vettem.

Allics27

2020. július 22.

Nagyon jó amíg használja az ember, de nekem tartósan nem hozott változást (2 doboz után). Tüneti kezelést ad, de a problémát nem szünteti meg..Nagyon gondolkodom, hogy újra vegyem-e, mert még így is a legjobb C szérum, amit probáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 22.

Cicc1234

2020. július 6.

Elsőre furcsa volt, hogy kis olajos az állaga, mert előtte szérumot használtam. Így nekebb nehezebb is eloszlatni, de amúgy a hatása szuper és gyorsan be is szívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

tonic

2020. május 17.

2019.dec.3.
Jó állag, könnyű beszívódás, egyelőre meg vagyok vele elégedve.
Up
Mit mondjak,abszolút jónak tűnik,azóta is használom,sokat javított a bőröm állapotán,legalábbis úgy néz ki nagyon,hogy hosszabb távon is jóban leszünk. Az icipici lyuk a végén meg garantálja,hogy véletlenül se nyomkodjam ész nélkül:),így minden cseppje el lesz használva.
2020.január 5.
Kifejezetten jó,bevált, lehetne olcsóbb is mondjuk,viszont egyszerű a használata és jó a hatása. Halványított, hamar beszívódik,nincs olyan elviselhetetlen szaga,mint a C vitaminos dolgoknak. Rendelek majd, csak jelenleg még nincs kedvem a postán sorban állni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 17.

2019.dec.3.
Jó állag, könnyű beszívódás, egyelőre meg vagyok vele elégedve.
Up
2020.január 5.

Plusskutya

2019. október 26.

Imádja a bőröm, és én is.
OMB Viki blogján olvastam a tesztjét és az ajánlást, mert a fogyóban lévő O.S.T. C20-as szérumom helyett kerestem valamit.
A C20 felkenés után ragad, sárga fejem lesz tőle, és olyan az illata, mintha vascsövet nyalogatnék. Emellett hűtőben kell tárolni, és féltve óvni a csomagolását, mert üvegből van.
Mindezzel szemben ez a csoda könnyű, gyorsan felszívódik, a bőröm villámgyorsan beissza, nyoma sem marad, csak hatása.
Könnyű, kicsi és vékony tubusát utazáskor is magammal tudom vinni, nem igényel hűtést.
Az illlata közel sem olyan erős, mint a korábbi c-vitaminos szérumomnak, sokkal elviselhetőbb.
Az ára is baráti, 4e Ft alatt vettem a kedvenc k-beauty eladómtól az e-betűs oldalon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 26.

Imádja a bőröm, és én is.

wokky

2019. szeptember 24.

Szerintem ez egy remek belépő termék a C vitaminok világába. Olcsó, stabil formula, könnyű olajos állaggal. Hipphopp beszívódik, nem ragacsos, de a legjobb, hogy nincs erős fémes illata, nem képez lemoshatatlan hot dog árus felhőt a kacsóim köré. A hatása nem olyan látványos mint egy 20%-os szérumé, de mindig tartok itthon, mert tökéletes társ mindennapi használatra vagy éppen utazáshoz. Könnyű, helytakarékos módon jöhet velem C vitamin szérum bárhová a világban :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Nem szabályos INCI név. Jelentése: viszkozitást módosító anyagok, vagyis olyan összetevők, melyek a terméket sűrűbbé, nehezebben folyóvá teszik. Sajnos nem lehet tudni, hogy pontosan melyik vegyületeket takarja a megnevezés.