Rouge Bunny Rouge

Ár:   €97   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2013. április 8.

Ár:   €97

Illatösszetevők: fügefalevél, zöldes levelek, barack, ibolya, kókusz, mósusz, vetiver

Ahogy a Lilt első finom fuvallata a bőrre simul, mosolyra húzódik a száj. Hipnotikus permet, mely első szippantásra ellenállhatatlanul túlvilági, szerény – de talán mégsem az, aminek tűnik.
Egy bűvös kert, melyet megtépázott a vihar. Leszaggatott, magányos szirmok hevernek szerteszét – mintha minket hívogatnának. Friss fügelevelek, napérlelte barack ragyog át a púderes kókuszon, a deres ibolyákon keresztül, és mindent beborít a kert zöldje. Az ártatlan idill megtört. A föld, a gyümölcsök, a levelek és virágok aromás palástja alatt nyugtató mósusz és zöld vetiver rejlik.
Parfümőr: Shyamala Maisondieu

Ár: 2,5ml/ 1.800ft 5ml/ 3.400ft 10ml/ 6.500ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

andrea91

2017. december 14.

Nagyon szeretem, elsőre annyira nem éreztem viselhetőnek, csak szép alkotásnak, de szerencsére újra megkörnyékeztem:) Mostmár a nyári szignatúrámmá vált, nagyon nyers, nagyon növény illatú, nem parfümös egyébként, és kevesekhez illik igazán, kicsit megosztó is - emlékszem valamikor egy boltban elmentem valaki mellett, ő pedig odafordult a párjához, hogy "milyen érdekes szag van":D Anyukám szerint "burjánszagú", szóval vannak ezek a vélemények, pasizósnak se mondanám semmilyen síkon, ez inkább olyan hogy csak magamnak fújom, hogy én jól érezzem magam tőle, és hát erre nagyon beválik:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

zsokaw

2017. augusztus 13.

...mikor már annyira várod a zord tél után a meleg tavaszt, akkor KELL a Lilt! A melegedő földből kizöldülő levelek és növények kavalkádja,az az illat, mikor gyerekkoromban az árok partján szedtük az ibolyát csokorba... pici barackkal bolondítva, vetiverrel megdobva. Nagyon tartós, egyszerűen szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

balalajka

2017. február 25.

Fehérhúsú barack, minden szőrével és szagával. Fanyar zöld, szinte szúrnak a barack pihéi, de falom tovább, mert annyira aromás a barack. Lédús, húzza össze a számat az íz hevessége, ülök a fűben és folyik a könyökömig a barack leve. Lenyalnám, de megcsap a reggeli kókuszos tusfürdő maradéka. Találok egy fügelevelet, azzal próbálom letörölgetni, persze nem haladok semmit. Marad a barack illata, újra nincs kókusz, de már a füge zöldjét is érzem. A számat szúrják a pihék, de kit érdekel, amikor ilyen barackot ettem! (apró gyermekem ruhájára is került, ahogy megszeretgettem, rajta csak barack, semmi más... Hiába, úgy tűnik én vagyok csak keserű és szőrös)
Öt csillag, ennyire egyedi valami ritka kincs, üvegbe zárt pillanat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

Öt csillag, ennyire egyedi valami ritka kincs, üvegbe zárt pillanat!

Heloise

2016. június 25.

Fanyar, szinte zavaróan keserű zöld fügelevél ami után egyből lesokkol a barack oda nem illősége. Kicsit talán földes is, ahogy előttem írták, tényleg van benne valami esőáztatta földszag amitől végig karcos és harsány marad. Sajnos nagyon lineáris illat, minden titokzatosságot mellőz, mintha beledobálták volna egy üstbe az összetevőket lesz ami lesz alapon. Egyszerűen sehogy sem passzol össze a fügelevél, a barack, a kókusz és a mósusz..Imádom a friss zöld fügés illatokat, de ez egy nagyon nagy n e m .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 25.

2014. október 17.

Az első percekben nagyon nyers, roppanóan friss fügeillat, Diptyque Phylosikos-ához hasonló, kicsit talán még karcosabb is. De később a többi jegy nagyon szépen felpuhítja az egészet, és így kapunk egy nagyon is viselhető, picit krémes, fügehangsúlyos illatot, amiben azonban a füge végig zöld, nyers marad, szerencsére nem lesz belőle az a kommersz túlérett, cukros füge.
Szerintem ő egy nagyon szép tavaszi illat, azt kell mondjam hogy a legszebb igazán fügés illat amit ismerek. (L'Artisan fügéi is szépek, de ez sokkal fügésebb.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 17.

karina

2014. május 24.

A leírása kivételesen egesz találó. A mosoly résszel mondjuk egyaltalan nem értek egyet, nekem ebben nincsen semmi mosoly, de erdekes illat, megérdemel par sort.
Nekem egy vihar utáni hajnal hangulata ez a parfum. De nem akármilyen vihar utáni hajnal. Olyan mintha egy kastélyszálló egyetlen vendégeként kora reggel egy szál hanyagul magamra tekert lepedőben lépnék ki a hatalmas panorámás erkélyre. Nincs itt semmiféle csipke fehérnemű, semmi smink, csak a lepedő. A műgonddal formára vágott sövény alaktalan, az alakzatba ültetett virágok szirmai lehullottak, nem mind, minden negyedik virágon árválkodik egy-egy szirom, de az alakzatok nak már nyoma sincs, a gyümölcsfák ágai letörtek, és összezúzták a szirmokat es leveleket, amik már korábban megadták magukat.
DE. Van benne valami fűszeres, ami nem odaillő. Bors talán. És a zúzott növények kozott van valami... Nem tudom máshogy fogalmazni, es ez igen csúnya lesz a fenti leírás utan, burján szag. Ami ott az erkélyen rendben van, de ... Nem, nincs, egy kastélyszálló kertjében nincs gyom. Csak finom illatú gyümölcsfák, és virágok.
Ez az illat szerintem nem illik senkihez, akinek pl festett haja van, akinek nem tökéletes a bőre, aki sminket visel (kivétel talán a nincs rajtam smink smink), nem törékeny az alkata, es meg sorolhatnám. Igazabol nem tudom kihez illik. Talán egy marion cotillard. De a fent lefestett kép hiányában rajta sem mukodik. A kep pedig maga az illat. Hmmm...
Összességében nagyon kevés szituacioban es nagyon kevés emberen tudom ezt az illatot elképzelni (soha senkin, de meghagyom a lehetoseget annak hogy valakin mégis szép legyen ez az illat), ráadásul abszolút nem parfümként, de érdekes alkotás, azt meg kell hagyni. Nem az a "túlmagasztalt niche" ahogy wishes mondaná, egyszerűen csak annyira paradox, hogy nem működik.
JA hogy miért nem? Mert nem lágyul a bőrön. Mintha semmit nem változna. Sem két perc, sem pedig két óra múlva... Pedig én vártam hogy ahogy a nap is előbújik reggel, es felszaritja a vizet, úgy előjöjjön valami puha, valami virágos, valami meleg, valami szívmelengeto átderengjen a zúzott növények illatán. De nem. Kókusz? Barack? Merre vagytok?
Most hogy ezt mind leírtam, rájöttem hogy talán az elso benyomással van a baj. Nem kastélyszálló. Egy ezer éve elhagyatott kert. Legyen bűvös. Mindegy.
És emiatt a parfum miatt már Oravecz noranak erzem magam, pedig komolyan nem akartam.:D
Csapo 3. Vagy mintha Jancsi es Juliska egymast is elveszitenek az éjszakai viharban es Juliska személyében hajnalban a vihar utan egy tiszason sétálnék át, és örülnék hogy vége a vihar nak, de csak arra gondolnék hogy remelem megtalálom jancsit, mert igy egyedul erzem magam.

Valaki azert írjon majd meg rola, kivancsi vagyok.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

Valaki azert írjon majd meg rola, kivancsi vagyok.:D

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone

Részletesebb információ a smartskincare-en.